ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
2 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
3 CYL Norbert 2000-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
5 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
6 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
7 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
9 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
11 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
12 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
13 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
14 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
15 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
16 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
18 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
19 LEMPACH Jakub 2001-08-21 LKS Maraton Turek WLP
20 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
22 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
23 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
24 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
26 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
28 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
29 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
30 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
31 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
32 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
33 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
34 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
35 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
36 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
38 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO
39 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
40 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.051222801208496sekund