ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
3 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BEDNARCZYK Mariusz 2001-01-01 Gimnazjum Szumowo POD
5 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
8 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
9 CHIDA Tomasu 2002-04-11 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
10 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
11 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
12 CYL Norbert 2000-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
14 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
15 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
16 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
17 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
20 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
21 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
23 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
24 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
25 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
26 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
28 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
29 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
30 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
31 JANOWSKI Artur 2001-01-24 PGS 19 Białystok POD
32 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
33 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
34 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
35 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
36 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
37 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
38 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
39 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
41 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
42 LEMPACH Jakub 2001-08-21 LKS Maraton Turek WLP
43 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
44 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
45 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
46 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
47 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
48 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
49 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
50 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
51 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
52 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
53 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
54 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
55 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
56 OSS Mateusz 2001-08-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
57 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
60 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
61 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
62 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
63 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
64 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
65 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
66 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
67 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
68 RAMOTOWSKI Michał 2000-01-01 PG Wizna POD
69 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
70 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
71 RUDNIK Kacper 2001-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
72 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
73 SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
74 SAFIAN Miłosz 2001-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
75 SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
76 SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 MKL Jarocin WLP
77 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
78 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
79 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
80 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
81 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
82 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
83 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
84 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
85 ŚLIWOWSKI Grzegorz 2001-01-01 PG Wysokie Mazowieckie POD
86 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
87 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
88 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
90 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
91 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
92 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
93 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
95 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
96 WÓJCICKI Krystian 2001-01-01 PG Danówek POD
97 ZAGROBA Bartosz 2001-01-01 PG Kolno POD
98 ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 KL Bałtyk Koszalin ZPO
99 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO
100 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
101 ŻAMOJTUK Maciej 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
102 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
103 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10383796691895sekund