SZEWCZYK Sebastian
2002-01-13
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AUGUSTYNOWICZ Dawid
2000-09-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEDENICZUK Bartłomiej
1995-09-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIELIŃSKI Kamil
2007-11-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BILALOV Isa
2006-10-24
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOGACEWICZ Krystian
2002-01-01
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRODACKI Michał
2001-04-21
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUCZYŃSKI Szymon
2000-01-22
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHOJNOWSKI Jakub
2006-01-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DANOWSKI Hubert
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DONACKI Adam
2002-02-21
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUBOWSKI Tymon
2002-01-01
SG 3 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DUCHNOWSKI Mateusz
2003-09-21
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FELSKI Filip
2001-09-26
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FIAŁA Igor
2002-12-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GLINKOWSKI Wiktor
2005-02-03
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GOŁOMBEK Kevin
2001-06-18
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GOŚCIŁO Artur
2002-01-01
PG Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GROMADA Kamil
2002-01-01
Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GRONOSTAJSKI Jakub
2002-04-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GRZEGORCZYK Adam
2002-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GULBIERZ Karol
2006-03-24
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
HOŁUB Jakub
2002-01-13
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
HORODECKI Arkadiusz
2002-05-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JANIA Mateusz
2003-11-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JAROSZ Szymon
2003-09-15
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JAROSZKIEWICZ Piotr
2004-04-19
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JENIEC Jakub
2006-12-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KALAMARSKI Mateusz
2002-06-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KALINOWSKI Michał
2006-12-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KAŻMIERCZAK Krystian
2003-01-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KLIMIUK Jakub Tomasz
2002-10-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KŁOCZKO Jakub
2001-01-12
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KŁOSEK Rafał
2001-01-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOCOT Mateusz
2001-10-02
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOŁODZIEJSKI Mateusz
2002-06-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KONOPKO Piotr
2004-05-23
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOPEĆ Mateusz
2001-01-01
PG Dąbrowa Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KORNELUK Mirosław
1962-05-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOTOWSKI Wiktor
2008-01-09
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOTWICKI Dominik
2002-07-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOWALEWSKI Dawid
2005-03-10
LKS Narew Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOWALSKI Bartosz
2003-02-21
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOZŁOWSKI Adam
1999-09-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KRÓL Marcin
2003-02-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRZYWIŃSKI Bartosz
2002-05-06
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KUCHCZYŃSKI Jakub
2002-09-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KURZYNA Maciej
2005-08-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LEBIEDZIŃSKI Gabriel
2007-11-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
LESICKI Marcel
2002-04-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LEWKO Mateusz
2003-02-13
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ŁAPIŃSKI Maciej
2001-01-01
Gimnazjum 1 Łapy
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ŁOJEK Daniel
1999-01-10
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŁOZOWSKI Marcin
2002-08-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MAJOWICZ Kacper
2002-07-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MAKŚWIEJ Karol
2000-01-01
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MAZUR Maciej
2002-04-17
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MICHALAK Michał
2004-05-18
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MIELNICZUK Jan
2007-06-24
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MILEWSKI Piotr
1991-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MIŚKÓW Kasjan
2003-10-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MOCARSKI Jakub
2005-02-11
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MOROŃ Michał
2002-05-30
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MOSKAL Jakub
1998-03-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MOSZCZYŃSKI Sebastian
2003-09-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MROZEK Piotr
1999-05-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NALBORSKI Kacper
2003-01-07
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
NIELUB Jakub
2003-09-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NOWICKI Patryk
2002-07-07
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
OLEJNIK Patryk
2003-10-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
OSTROWSKI Norbert
2001-02-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PACIOREK Marcel
2003-04-22
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PAJĄK Jakub
2001-03-18
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PARFIENIUK Filip
2002-01-01
Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PIASECKI Adrian
2003-07-04
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PIELOCH Dawid
2002-04-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PIETRAS Maciej
2001-06-07
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PIETRZAK Bartosz
2003-06-12
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PODURGIEL Jakub
2000-01-01
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PÓŁJANOWSKI Szymon
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PROKOPIUK Mikołaj
2001-01-01
Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
REMISZEWSKI Piotr
2002-01-01
ZSEiO Nr 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RYSIO Tomasz
1988-02-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
RZEPKA Szymon
2008-07-30
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SADŁOWSKI Antoni
2008-08-03
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SAWICKI Bartosz
2008-12-05
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SAWICKI Sebastian
2001-01-01
Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SĘKULSKI Karol
2002-11-04
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SIERZPUTOWSKI Mateusz
2001-08-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STENCEL Maciej
2003-06-17
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
STRELCZUK Jakub
2007-08-14
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SUCHARSKI Jakub
2001-11-21
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SUCHODOLSKI Hubert
2002-08-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZCZERBA Michał
2002-06-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SZLAUŻYS Ernest
2006-06-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ŚWIERGOCKI Eryk
2001-10-26
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ŚWINIARSKI Kacper
2000-11-03
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
TOCH Filip
2003-06-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
TOLZDORF Szymon
2002-01-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
TROCKI Piotr
2008-10-15
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
TRZASKO Kacper
2001-06-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
USTARBOWSKI Marcin
2002-06-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
WIŚNIEWSKI Gracjan
2001-02-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
WYRĘBIAK Maciej
2005-01-31
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
WYSZYŃSKI Paweł
2001-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ZADROGA Patryk
2000-05-05
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ZALEWSKI Hubert
2003-04-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
ZBLEWSKI Wojciech
2003-11-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
ZEMBKO Adam
1999-06-24
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ŻUKOWSKI Radosław
1998-02-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ŻYWALEWSKI Jakub
2002-01-01
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik