ZAWADZKI Jakub
2002-11-04
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 BRASŁAWSKI Gabriel 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
3 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
4 CHMIELEWSKI Remigiusz 2002-09-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
5 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WMZ
6 EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 UKS Lipusz POM
7 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
8 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
9 GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 MKL Szczecin ZPO
10 GŁOWACKI Jacek 2002-01-01 Gimnazjum S Supraśl POD
11 GRZEGORZEK Jakub 2002-03-05 RLTL ZTE Radom MAZ
12 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
13 JACKOWSKI Dawid 2002-01-01 niest. Białystok POD
14 JAKUBIK Aleksander 2003-03-11 UKS Sokół Żmigród DOL
15 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
16 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 LUKS Start Nakło KPO
18 KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
19 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 KOWALCZYK Krystian 2002-03-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
22 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
23 KUSZNIER Adrian 2003-01-01 niest. Białystok POD
24 MIERZWA Michał 2002-02-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
25 NITECKI Kamil 2002-01-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
26 OCHNIO Maciej 2003-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 MLKS Echo Twardogóra DOL
28 PIECZKE Łukasz 2003-02-05 LKS Fenix Słupsk POM
29 PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok POD
30 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 PIETRUCZUK Filip 2003-01-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
32 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
33 PODOLAK Patryk 2002-02-24 KS Wisła Puławy LBE
34 POLAK Karol 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
35 PUKSZA Maciej 2002-06-16 KS Podlasie Białystok POD
36 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
37 SAMUL Radosław 2001-01-01 PG Kolno POD
38 SIATKOWSKI Paweł 2003-03-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
39 STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
40 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
41 SUREL Eryk 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
42 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 SZUBZDA Dawid 2001-01-11 KS Podlasie Białystok POD
44 ŚMIECHOWSKI Filip 2003-01-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 TAŁAŁAJ Tomasz 2003-09-16 KS Podlasie Białystok POD
46 TWARDOWSKI Piotr 2003-02-11 PG 4 Augustów POD
47 WASKO Tomasz 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
48 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
49 WOŹNIEWSKI Hubert 2002-04-30 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.098809003829956sekund