MICHALIK Emilia
2006-07-28
ULKS Lipinki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BAKALUS Weronika 2007-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARANOWSKA Julia 2006-07-28 WLKS Wrocław DOL
4 BATKO Jagoda 2007-08-25 SKS Kusy Kraków MLP
5 BEREŚ Oliwia 2006-06-06 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
6 BILSKA Alicja 2006-01-01 OLA Lubelskie LBE
7 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
8 BODURA Weronika 2006-11-29 KS Akantos Łoniowa MLP
9 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
10 BRACH Eryka 2005-06-19 MLUKS Tarnów MLP
11 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
12 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
13 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
15 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
16 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
17 CZYŻYKIEWICZ Weronika 2005-06-27 UKS Kobylanka MLP
18 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
19 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Ostrołęka MAZ
20 DROBNIAK Maria 2008-10-21 niest. Kraków MLP
21 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
22 DZIECIUCH Karolina 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
23 DZIURLA Kornelia 2006-02-23 LKS Jantar Ustka POM
24 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
25 FIOŁEK Wiktoria 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
26 FLUDER Natalia 2007-03-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
27 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
28 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL ZTE Radom MAZ
29 GASIŃSKA Julia 2007-01-04 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
30 GAWIN Karolina 2007-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
31 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
32 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
33 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
34 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 HRAPKOWICZ Julia 2007-01-11 MKS Tempo Kęty MLP
36 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
38 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
39 JAROSZ Amelia 2005-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
40 JARZYNA Karolina 2006-07-26 UKS Polfin Oświęcim MLP
41 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
42 JASIŃSKA Karolina 2007-08-20 SKS Kusy Kraków MLP
43 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
44 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
45 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
46 JĘDROCHA Maja 2007-12-06 UKS Polfin Oświęcim MLP
47 KAJZAR Karina 2006-04-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 KALETA Martyna 2005-04-08 MKS Rabka-Zdrój MLP
49 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 WKS Wawel Kraków MLP
50 KAPUSTA Wiktoria 2004-03-24 MLUKS Tarnów MLP
51 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
52 KASZTULSKA Antonina 2006-08-30 SKS Kusy Kraków MLP
53 KLIMCZYŃSKA Klaudia 2005-05-08 MKS Tempo Kęty MLP
54 KŁACZEK Wiktoria 2006-01-01 OLA Łódzkie LDZ
55 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
56 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
57 KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
58 KONIK Marcelina 2006-07-20 UKS Sokół Zator MLP
59 KONIOR Justyna 2005-09-07 MKS Tempo Kęty MLP
60 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
61 KOSEK Olimpia 2006-09-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
62 KOSK Julia 2006-07-15 LKS Sprinter Siemiatycze POD
63 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
64 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
65 KRAWCZYK Marta 2006-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
66 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
67 KROK Julia 2006-04-24 UKS Kobylanka MLP
68 KRÓL Zofia 2007-12-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
70 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
71 KUBACKA Nikola 2006-09-20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
72 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
73 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
74 KUKLEWICZ Martyna 2006-04-24 MLUKS Tarnów MLP
75 KUREK Alicja 2006-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
76 KUREK Natalia 2006-12-27 UKS Kusy Bukowno MLP
77 KUŚNIERZ Amelia 2006-09-22 SKS Kusy Kraków MLP
78 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
79 LEJA Oliwia 2006-06-12 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
80 LEKARCZYK Laura 2006-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 LIS Monika 2006-08-31 MLUKS Tarnów MLP
82 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
83 ŁAWICKA Kamila 2006-06-08 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
84 ŁĄPIEŚ Magdalena 2006-04-15 UKS 55 Łódź LDZ
85 ŁYCZKO Amelia 2005-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
86 MAJ Roksana 2008-01-27 SKS Kusy Kraków MLP
87 MALISZEWSKA Amelia 2006-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
88 MARKOWICZ Martyna 2007-09-21 ULKS Lipinki MLP
89 MARSZAŁEK Wiktoria 2007-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
90 MAZUREK Patrycja 2005-03-27 MKS Agros Chełm LBE
91 MCHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
92 MEDYŃSKA Anna 2007-09-14 UKS Sokół Zator MLP
93 MICHALAK Karolina 2006-04-18 AML Słupsk POM
94 MICHAŁEK Aleksandra 2007-04-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
95 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
96 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
97 MIETŁA Oliwia 2007-03-27 MLUKS Tarnów MLP
98 MITUŚ Weronika 2007-07-22 ULKS Lipinki MLP
99 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
100 MÓL Karolina 2005-06-17 MLUKS Tarnów MLP
101 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
102 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
103 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Ostrołęka MAZ
104 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 NIEMCZEWSKA Natalia 2006-06-07 WKS Wawel Kraków MLP
106 NOWICKA Hanna 2007-07-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
107 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
108 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
109 ORMANIEC Julia 2003-01-01 UKS Jedynka Skawina MLP
110 OSTRĘGA Aniela 2007-05-02 KS Akantos Łoniowa MLP
111 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
112 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
113 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
114 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
115 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
116 PIASTA Karolina 2006-07-12 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
117 PIĄTEK Wiktoria 2006-09-03 MLUKS Tarnów MLP
118 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
119 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
120 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 PIWOWAR Oliwia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
122 PLEWA Patrycja 2005-01-27 UKS Żaczek Połaniec SWK
123 PŁONKA Lena 2006-01-20 LKS Brzezina Osiek MLP
124 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
125 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
126 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
127 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
128 RECZEK Weronika 2007-06-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
129 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
130 RÓŻAK Kinga 2006-09-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
131 RYBA Gabriela 2007-03-05 MLUKS Tarnów MLP
132 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
133 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
134 SALAMON Blanka 2006-04-10 MLKS Agros Żary LBU
135 SAŁATA Martyna 2006-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
136 SIEJA Wiktoria 2004-01-01 MLUKS Tarnów MLP
137 SKALSKA Maja 2005-11-18 Kraków Athletics Team MLP
138 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
139 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
140 SŁOWIAK Sara 2005-05-15 KS Limanowa Forrest MLP
141 SOBCZYK Marta 2006-06-05 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
142 SOŁTYS Wiktoria 2006-04-04 LKS Pszczyna SLK
143 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
144 SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 SKS Kusy Kraków MLP
145 SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
146 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
147 STRUTYŃSKA Maria 2008-01-19 SKS Kusy Kraków MLP
148 SZCZEPAŃCZYK Marta 2005-07-23 MKS Tempo Kęty MLP
149 SZŁAPA Antonina 2007-06-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
150 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
151 SZUL Julia 2006-05-21 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
152 SZURA Justyna 2008-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
153 SZWAGRZYK Aleksandra 2006-05-30 UKS Sokół Zator MLP
154 SZYLAR Joanna 2003-07-17 MLUKS Tarnów MLP
155 SZYMCZAK Emilia 2006-06-17 KS Hanza Goleniów ZPO
156 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
157 ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 UKS-MOS Opole OPL
158 ŚWIATEK Natalia 2006-08-20 SKS Kusy Kraków MLP
159 ŚWIĘTEK Agata 2005-01-17 UKS Sokół Zator MLP
160 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
161 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
163 TUPTA Dominika 2007-04-28 SKS Kusy Kraków MLP
164 TUTKA Julia 2006-03-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
165 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
166 WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
167 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
168 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
169 WOLAK Anita 2004-08-20 WKS Wawel Kraków MLP
170 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
171 WYPYCH Małgorzata 2006-02-20 UKS-MOS Opole OPL
172 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
173 ZAWOLIK Maja 2006-06-03 OLA Świętokrzyskie SWK
174 ZIEMBIŃSKA Lidia 2006-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
175 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 LUKS Podium Kup OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18693399429321sekund