PIERWOCH Jakub
2001-04-11
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
3 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
4 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
5 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
6 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
7 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
8 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
9 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
12 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
13 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
14 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
15 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
16 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
17 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
18 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
19 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
20 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
22 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
23 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
25 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
26 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
27 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
28 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
29 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
31 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
32 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
33 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.031055927276611sekund