WDOWIAK Wiktoria
2005-11-24
MKL Chełm
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AMBROŻEK Izabella
2003-08-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTOLAK Kinga
2005-01-12
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTONIUK Andżelika
2004-09-12
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTONOWICZ Dominika
2005-08-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BACHANEK Weronika
2000-09-19
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJKOWSKA Justyna
2002-08-13
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAŃKA Martyna
2005-11-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARTKOWICZ Oliwia
2006-08-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BEŃKO Aleksandra
2005-03-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIBIK Anna
2005-01-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁASZCZAK Julia
2006-03-06
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BROŻYNA Nikola
2005-12-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRZYSKA Karolina
2008-05-22
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRZYSKA Sandra
2008-01-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUK Matylda
2005-04-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CEBULA Patrycja
2006-01-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHARCZUK Eliza
2005-02-20
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHARĘŻA Karolina
2005-01-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHMIEL Paulina
2004-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHUDZIK Amelia
2006-02-16
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHWALISZ Paulina
2005-05-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CIOS Angelika
2004-10-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CIURZYŃSKA Amelia
2006-01-01
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CYRANKIEWICZ Aleksandra
2005-04-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZEPIEL Milena
2006-11-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZERNAŚ Agata
2000-01-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZERWONKA Aneta
2003-03-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZWODZIŃSKA Amelia
2005-07-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DĄBSKA Magdalena
2008-10-19
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DŁUGA Wiktoria
2006-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DOHOJDA Gabriela
2005-09-22
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DOMAŃSKA Anna
2007-02-08
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DOROBA Zuzanna
2006-01-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DROZD Martyna
2006-04-08
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DYDZIŃSKA Nadia
2006-05-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra
2005-11-23
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DZIEWICKA Lidia
2006-05-19
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DZIURAWIEC Julia
2006-08-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FUS Joanna
2006-01-23
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GADAJSKA Wiktoria
2006-01-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAJEWSKA Karolina
2001-02-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GAJOSZ Wiktoria
2006-07-06
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GŁOWACKA Wiktoria
2005-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GOGÓŁ Julia
2008-02-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GOZDERA Zuzanna
2004-07-04
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRACZ Julia
2005-07-23
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GROCHAL Wiktoria
2005-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GROMADZKA Oliwia
2004-06-08
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GROŃSKA Kornelia
2007-02-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRUDZIŃSKA Michalina
2005-02-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRYKAŁOWSKA Laura
2002-06-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GRZECHUŁA Maja
2008-12-16
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GRZELAK Roksana
2003-11-14
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GRZESIUK Aleksandra
2006-02-22
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRZYB Aleksandra
2004-07-06
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GUGNOWSKA Natalia
2006-01-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JACHYMEK Sabina
2004-08-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAKUBIAK Paulina
2007-06-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina
2007-09-24
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JAROSZ Hanna
2007-06-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JUSZCZUK Zuzanna
2010-05-21
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KACZKOWSKA Kamila
2005-06-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KACZMARSKA Victoria
2006-11-05
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KACZÓWKA Anna
2001-04-29
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KALINOWSKA Kamila
2005-06-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAMIEŃ Julia
2002-12-11
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KARCZ Agnieszka
1999-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KARWOWSKA Kamila
2006-06-23
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAWAŁEK Julia
2006-12-28
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KĘDZIOR Oliwia
2004-08-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KIELIAN Aleksandra
2000-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KLAJA Martyna
2005-01-26
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KLATKA Anna
2005-03-02
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KLIN Dominika
2005-04-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KŁADŹ Katarzyna
2003-08-21
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOGUT Nikola
2004-02-04
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOKŁOWSKA Natalia
2006-12-24
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOLASA Aleksandra
2007-12-27
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KONDRACIUK Natalia
2007-02-21
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOSK Julia
2006-07-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOWALIK Zuzanna
2007-09-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOWALIŃSKA Aleksandra
2006-07-13
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOWALSKA Aleksandra
2004-09-24
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOWALSKI Kaya
2005-11-06
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOZŁOWSKA Milena
2007-11-13
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOZŁOWSKA Roksana
2007-04-12
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KRAJEWSKA Gabriela
2004-07-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRUK Anna
2007-06-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KUCEWICZ Weronika
2007-01-02
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KULIKOWSKA Julia
2005-09-12
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KUNA Aleksandra
2008-04-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUŚMIREK Oliwia
2006-01-30
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KUŹNIARZ Amelia
2005-03-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
LACH Alicja
2006-07-20
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
LELEŃ Oliwia
2006-10-05
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LENCZAK Dominika
2004-10-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LISOWSKA Weronika
2006-07-22
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LUBINA Dagmara
2005-06-10
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ŁUSZCZ Martyna
2004-03-12
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MACHAJ Blanka
2007-10-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MAGRYTA Katarzyna
2002-07-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MAJKA Emilia
2007-02-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MALINOWSKA Oliwia
2005-01-02
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MARCINKIEWICZ Julia
2006-05-09
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MAZUREK Amelia
2005-03-05
OLA Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MAZUREK Patrycja
2005-03-27
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MEJZA Zuzanna
2005-06-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MICHOŃ Oliwia
2005-10-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MIROŃ Aleksandra
2000-09-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MISIEC Natalia
2003-10-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MOLENDOWSKA Julia
2006-06-23
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MUCHA Kinga
2006-02-02
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MUCHA Patrycja
2005-02-09
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
NAJDYHOR Lena
2007-11-03
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
NIEDŹWIEDZKA Aleksandra
2007-06-04
KS Polesie Urszulin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
NOSAL Karolina
2003-05-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
NOWAK Joanna
2006-08-30
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
OKO Natalia
2009-04-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
OLICHWIRUK Ewa
2008-11-24
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
OSEWSKA Maja
2006-06-30
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
OSTROWSKA Monika
2008-03-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
OSZWA Nina
2003-08-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PAWLUCZUK Julia
2000-11-18
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PIOTROWSKA Iga
2008-02-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
POLAKOWSKA Klaudia
2008-10-27
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PRAJZNER Julia
2006-06-18
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PROCYK Anna
2006-07-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PRZEWIEŹLIK Julia
2006-08-23
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PRZYBYŁA Martyna
2004-03-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
RAROT Roksana
2004-05-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SADURA Marta
2009-01-29
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SENDEREK Martyna
2008-06-11
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SEŃ Martyna
2005-08-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SKAPOWICZ Hanna
2004-02-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SKOBEL Paula
2007-09-18
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SKRZYNIARZ Laura
2006-07-03
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SOLLICH Zuzanna
2006-04-07
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SPURTACZ Daniela
2005-01-19
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SRAGA Zuzanna
2006-02-11
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
STASIAK Milena
2005-04-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
STASZCZUK Kinga
2003-02-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
STELMASZUK Zofia
2006-06-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
STĘPIEŃ Aleksandra
2008-01-01
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
STĘPIEŃ Anna
2008-08-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
STRĄG Oliwia
2007-08-11
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
STRILETS Viktoriia
2005-07-26
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SUSZYŃSKA Patrycja
2004-04-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SWATEK Klaudia
2005-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SZCZEPANIK Anna
2005-01-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SZCZEPANIK Julia
2005-01-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SZELIGA Martyna
2003-03-04
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SZRAJNER Łucja
2005-02-19
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SZUKAŁA Natalia
2005-08-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SZUL Julia
2006-05-21
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SZYMAŃSKA Anna
2003-05-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ŚWIDERCZUK Zuzanna
2007-05-29
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
TARNOWSKA Aleksandra
2005-04-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
TARNOWSKA Dominika
2005-08-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
TRAWIŃSKA Maria
2006-10-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
TRUSZKOWSKA Estera
2005-09-07
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
TUREK Zuzanna
2003-02-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
TYNIEWICKA Emilia
2004-08-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ULRYCH Zuzanna
2006-07-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
USZKO Dominika
2007-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WALCZUK Samanta
2005-01-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WAWRZYNOWICZ Julia
2004-02-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WĄSIK Małgorzata
2001-07-29
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WELCZ Aleksandra
2003-02-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WIATRZYK Ewa
2003-09-25
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
WIESZTORT Laura
2008-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WILANTOWICZ Weronika
2006-03-06
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WŁOSZCZYK Liwia
2004-06-25
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
WOŹNIAK Paulina
2004-03-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
WÓJCIK Natalia
2006-07-26
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
WÓJTOWICZ Emilia
2006-09-23
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
WÓJTOWICZ Emilia
2003-10-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
WÓJTOWICZ Wiktoria
2005-04-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
WRÓBEL Amelia
2007-05-07
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WYSZKOWSKA Aleksandra
2006-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ZAWADZKA Andżelika
2003-04-24
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
ZDANOWICZ Dominika
2006-11-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
ZIELIŃSKA Paulina
2000-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
ZIELIŃSKA Sonia
2005-07-30
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
ŻELAZKO Kamila
2005-12-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik