CZYŻ Radosław
1988-01-07
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
3 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
4 ANTOŃCZAK Marek 1989-09-25 KS Orzeł Warszawa MAZ
5 ANTOŃCZUK Marek 1989-01-01 niest. Warszawa MAZ
6 BANASZAK Paweł 1983-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
7 BARAN Bartłomiej 1996-03-01 ULKS Lipinki MLP
8 BARANOWSKI Tomasz 1989-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 BARAŃSKI Kamil 1985-07-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
10 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
11 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
13 BIEDROŃ Beniamin 1996-08-15 MLUKS Tarnów MLP
14 BIELATOWICZ Bernard 1993-11-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
15 BIELECKI Karol 1992-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
16 BIELECKI Rafał 1989-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
18 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BOGUSZ Igor 1989-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
20 BOŃKOWSKI Łukasz 1990-04-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
22 BRANDYS Tomasz 1994-01-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
23 BRONIATOWSKI Maciej 1987-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
24 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
25 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
28 BUCZKOWSKI Sławomir 1991-01-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
29 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
30 CENTOMIRSKI Karol 1990-04-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 CETNAROWICZ Rafał 1992-09-09 ULKS Lipinki MLP
32 CHALABALA Michał 1984-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 CHMIELEWSKI Artur 1988-05-15 RKS Łódź LDZ
34 CHMIELEWSKI Przemysław 1992-02-27 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
35 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
36 CHOŁODY Mariusz 1993-06-19 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
37 CHRAPAN Marcin 1988-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 CHRUST Krzysztof 1981-03-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 CICHOSZ Jarosław 1987-02-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 CIELECKI Łukasz 1987-05-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
42 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
43 CIEPLAK Radosław 1987-01-01 KS Agros Zamość LBE
44 CIEŚLA Przemysław 1994-01-28 LKS Brzezina Osiek MLP
45 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
46 CZECH Michał 1987-03-25 KKB MOSiR Krosno PDK
47 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
48 ĆWIEK Patryk 1987-08-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
50 DEREWECKI Mateusz 1995-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
51 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
53 DOBEK Paweł 1987-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
54 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
55 DOMAŃSKI Grzegorz 1987-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
56 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 DRABICKI Konrad 1991-09-16 MKS Tempo Kęty MLP
58 DRONIA Kamil 1991-01-01 TKKF Czarni Katowice SLK
59 DROZD Radosław 1984-02-24 AZS-AWF Katowice SLK
60 DRÓŻDŻ Marcin 1983-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 DUDA Grzegorz 1988-01-01 RMKS Rybnik SLK
62 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
63 DUSIŃSKI Damian 1986-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
64 DWORCZAK Piotr 1989-01-01 AZS Łódź LDZ
65 DYKAS Paweł 1992-02-07 LKS Stal Mielec PDK
66 DZIĘGIEL Damian 1992-01-01 niest. Kraków MLP
67 DZWIERZYŃSKI Jarosław 1997-01-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
68 FAERBER Marcin 1986-09-02 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
69 FAŁDZIŃSKI Andrzej 1988-11-16 MKLA Łęczyca LDZ
70 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
71 FIDOR Karol 1983-09-12 KKL Kielce SWK
72 FLIS Tomasz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
73 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
74 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 GAJDA Mateusz 1989-10-06 ULKS Technik Trzcinica PDK
76 GAJEWSKI Mateusz 1988-04-14 AZS Łódź LDZ
77 GAJEWSKI Szymon 1993-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
78 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
79 GAŁAMON Jarosław 1989-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
80 GASEK Maciej 1989-06-04 KS AZS AWF Kraków MLP
81 GASZKA Dawid 1987-01-01 RMKS Rybnik SLK
82 GAUDYN Jakub 1992-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
83 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
84 GILETA Tomasz 1988-11-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
85 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
87 GORCZYCA Wojciech 1988-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
88 GORZKOWSKI Andrzej 1988-02-02 MMKS Dąbrowa Górnicza SLK
89 GOWLIK Krzysztof 1995-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
90 GÓRALCZYK Daniel 1988-12-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
91 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
92 GÓRSKI Stanisław 1984-05-24 ZLKL Zielona Góra LBU
93 GRABIAS Jarosław 1987-04-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 GRALA Łukasz 1988-06-02 AZS-PWSZ Gorzów LBU
95 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 GRZANKA Mateusz 1986-07-02 niest. Kraków MLP
97 GRZELKA Marcin 1989-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
98 GRZYBOWSKI Paweł 1990-02-05 TS Olimpia Poznań WLP
99 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
100 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
101 GWOREK Łukasz 1986-03-26 LKS Kłos Olkusz MLP
102 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
103 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
104 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
105 HELBIK Błażej 1993-05-29 KS AZS AWF Kraków MLP
106 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
107 HOŁUJ Bernard 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
108 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 HYŻY Tadeusz 1988-04-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
110 IBEK Kamil 1998-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
111 IWANIEC Mariusz 1992-04-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
113 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
114 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
115 JAJUGA Paweł 1987-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
116 JANKOWSKI Marcin 1993-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
117 JANUSZCZYK Daniel 1989-01-01 KS Podlasie Białystok POD
118 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
119 JARZĘBA Sebastian 1988-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
120 JASIŃSKI Cyprian 1988-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
121 JASONEK Grzegorz 1988-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
122 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
123 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
124 JÓZEFIAK Adrian 1986-02-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
125 JURKIEWICZ Marcin 1986-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
126 JURKOWSKI Wojciech 1987-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
127 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
128 KAJTOCH Roman 1985-11-08 KS AZS AWF Kraków MLP
129 KAPUSTA Mariusz 1981-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
130 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
131 KASAK Damian 1988-01-07 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
132 KASPRZAK Patryk 1993-06-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
133 KASZUBA Kamil 1989-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 KASZUBA Tomasz 1988-11-26 KL Gdynia POM
135 KAWA Jarosław 1995-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
136 KĄDZIOŁKA Tomasz 1997-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
137 KĘDRACKI Maciej 1991-10-08 KKL Kielce SWK
138 KIPIEL Jakub 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
139 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
140 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
141 KLONOWICZ Krzysztof 1987-07-27 AZS Łódź LDZ
142 KŁOSOWSKI Emil 1987-03-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
143 KMIEĆ Szymon 1993-06-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
144 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
145 KOŁACZ Łukasz 1989-01-01 UKS WiR Łopuszno SWK
146 KOŁODZIEJ Grzegorz 1985-06-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
147 KOŃKA Michał 1993-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
148 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
149 KORNAŚ Bartosz 1989-11-06 KS AZS AWF Kraków MLP
150 KORSZLA Jakub 1986-01-01 KS Wisła Puławy LBE
151 KOTARSKI Patryk 1984-08-06 AZS Łódź LDZ
152 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
153 KOWALCZYK Piotr 1993-10-12 AZS UMCS Lublin LBE
154 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
155 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
156 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
157 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
158 KREKORA Rafał 1987-09-17 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
159 KRIST Dawid 1989-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
160 KRUPA Damian 1991-08-07 SL Olimpia Poznań WLP
161 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
162 KRYSTEK Krzysztof 1987-04-04 AZS Łódź LDZ
163 KRZEMIŃSKI Michał 1983-10-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
164 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
165 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
166 KUBAT Paweł 1989-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
167 KUBICZ Wojciech 1988-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
168 KUBIS Filip 1989-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
169 KUBOŃ Arkadiusz 1986-03-18 AZS-AWF Katowice SLK
170 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
171 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
172 KULASA Jakub 1986-07-04 SKS Kusy Kraków MLP
173 KULIK Dawid 1983-07-05 KS AZS AWF Kraków MLP
174 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
175 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
176 KUSAK Piotr 1994-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
177 KWIATKOWSKI Jacek 1988-05-24 MKL 12 Jelenia Góra DOL
178 KWIECIEŃ Szymon 1996-03-15 ZKS Unia Tarnów MLP
179 KWIECIŃSKI Piotr 1988-05-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
180 LAMCH Jakub 1993-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
181 LAŃCZYK Łukasz 1984-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
182 LASIK Karol 1991-03-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
183 LECH Łukasz 1985-07-25 KS AZS AWF Kraków MLP
184 LEŚNIAK Szymon 1994-03-24 WKS Wawel Kraków MLP
185 LEŚNIAKIEWICZ Tomasz 1992-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
186 LEŚNICKI Michał 1988-01-01 MKL Szczecin ZPO
187 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
188 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
189 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
190 MACIOŁEK Piotr 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
191 MANDZIUK Adrian 1988-01-01 LKS Olimpic Szczecin ZPO
192 MARCINEK Piotr 1986-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
193 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
194 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
195 MARUNOWSKI Mateusz 1988-07-22 KS Energetyk Jaworzno SLK
196 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
197 MATUSZNY Bartłomiej 1992-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
198 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
199 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
200 MAZUREK Michał 1985-01-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
201 MENTLEWICZ Szymon 1987-01-25 LKS Kłos Olkusz MLP
202 MĘDRZYCKI Piotr 1989-01-08 SKS Start Łódź LDZ
203 MICHALAK Marek 1994-07-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
204 MICHALAK Michał 1993-08-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
205 MICHALSKI Przemysław 1988-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
206 MIKOŁAJCZYK Mateusz 1988-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
207 MIKOŁAJCZYK Tomasz 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
208 MIODOŃSKI Robert 1986-10-28 niest. Kraków MLP
209 MISTYGACZ Adam 1991-01-05 AZS Łódź LDZ
210 MISZCZAK Jakub 1991-07-03 WKS Wawel Kraków MLP
211 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
212 MIZERA Marcel 1997-03-05 GKS Piast Gliwice SLK
213 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
214 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
215 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
216 MRÓZ Michał 1988-04-05 MMKS Dąbrowa Górnicza SLK
217 MURZYN Kamil 1986-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
218 MYRTA Szymon 1988-05-15 niest. Katowice SLK
219 MYSTEK Kamil 1991-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
220 NABOŻNY Jacek 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
221 NAWIEŚNIAK Robert 1988-10-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
222 NĘDZKA Michał 1989-01-13 WKS Wawel Kraków MLP
223 NIKODEM Dawid 1989-01-01 MLKS Sokół Lubin DOL
224 NOCKOWSKI Jakub 1988-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
225 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
226 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
227 NOWAK Rafał 1989-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
228 NOWAK Tomasz 1995-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
229 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
230 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
231 OPYRCHAŁ Andrzej 1991-10-18 WKS Wawel Kraków MLP
232 ORŁOWSKI Adam 1986-12-27 KS AZS AWF Kraków MLP
233 OSIEJ Damian 1989-08-31 UKS 55 Łódź LDZ
234 OSTROWSKI Rafał 1985-02-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
235 PAŁKIEWICZ Krzysztof 1986-12-31 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
236 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
237 PARTYKA Michał 1989-09-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
238 PARUZEL Olaf 1988-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
239 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
240 PASTERNAK Kamil 1989-06-30 KS AZS AWF Kraków MLP
241 PATERAK Mateusz 1991-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
242 PAWLAK Arkadiusz 1989-10-15 LKS Lubusz Słubice LBU
243 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
244 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
245 PAWŁOWSKI Krzysztof 1989-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
246 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
247 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
248 PESEL Hubert 1988-06-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
249 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 WKS Wawel Kraków MLP
250 PIECHOCIŃSKI Łukasz 1988-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
251 PIERÓG Paweł 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
252 PIETRYKA Filip 1993-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
253 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
254 PIOTROWSKI Marcin 1985-03-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
255 PIWKOWSKI Arkadiusz 1983-05-21 MKS Start Lublin LBE
256 PLASKOTA Krzysztof 1985-11-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
257 PLAWGO Marek 1981-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
258 PŁACZEK Łukasz 1983-07-04 SKLA Sopot POM
259 PŁUSKA Marcin 1988-01-01 niest. Wrocław DOL
260 POCHOPIEŃ Adam 1995-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
261 PODGÓRSKI Wojciech 1990-05-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
262 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
263 POPCZYK Paweł 1987-01-27 AZS-AWF Katowice SLK
264 PORZĄDNY Sebastian 1988-07-06 AZS Łódź LDZ
265 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
266 PRZYBYLAK Jakub 1990-05-18 KS AZS AWF Poznań WLP
267 PRZYBYŁA Wiktor 1992-08-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
268 PYSZNY Wojciech 1997-01-26 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
269 PYZOWSKI Michał 1994-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
270 RADKO Mateusz 1992-01-21 KS Energetyk Jaworzno SLK
271 RADWAN Michał 1991-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
272 RDZANEK Jakub 1993-06-10 LUKS Zabrzeg SLK
273 ROGOZIK Mariusz 1986-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
274 ROMAŃSKI Marcin 1985-01-25 WKS Wawel Kraków MLP
275 ROZTOCKI Norbert 1984-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
276 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
277 RÓŻAŃSKI Maciej 1984-09-07 KS AZS AWF Poznań WLP
278 RUMIJOWSKI Radosław 1989-12-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
279 RUSIN Kornel 1985-09-16 MKS Juvenia Przemyśl PDK
280 RUTKOWSKI Łukasz 1992-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
281 RYŃSKI Damian 1989-03-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
282 RYŚ Ziemowit 1986-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
283 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
285 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
286 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
287 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
288 SĄDEJ Marcin 1982-02-08 KS Agros Zamość LBE
289 SĄDEJ Mirosław 1983-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
290 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
291 SIEKIERSKI Mateusz 1985-12-02 AZS-AWF Gorzów LBU
292 SKOWROŃSKI Paweł 1989-01-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
293 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
294 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
295 SŁUPCZEWSKI Tomasz 1983-08-17 IKS Olkusz MLP
296 SMAGAŁA Jerzy 1984-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
297 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
298 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
299 SMÓŁKA Tomasz 1992-03-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
300 SMURA Krzysztof 1990-02-27 LKS Maraton Turek WLP
301 SOBCZYK Paweł 1987-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
302 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
303 SOBKOWSKI Krzysztof 1985-04-20 KS AZS AWF Poznań WLP
304 SOBOL Maciej 1990-10-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
305 SOBOTA Marcin 1995-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
306 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
307 SOWIŃSKI Jakub 1985-11-15 IKS Olkusz MLP
308 STANEK Bartosz 1987-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
309 STANISŁAWSKI Daniel 1988-02-10 MKLA Łęczyca LDZ
310 STANISZEWSKI Rafał 1984-03-06 KS AZS AWF Kraków MLP
311 STOCHAJ Tomasz 1987-04-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
312 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
313 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
314 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
315 SULIMA Piotr 1986-03-10 KS Podlasie Białystok POD
316 SUŁEK Adrian 1989-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
317 SUŁOWSKI Mariusz 1985-03-22 WKS Wawel Kraków MLP
318 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
319 SUSUŁOWSKI Jakub 1998-11-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
320 SUSZEK Marcin 1990-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
321 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
322 SZADE Michał 1990-05-17 SL Olimpia Poznań WLP
323 SZATANIK Mateusz 1994-03-01 LUKS Zabrzeg SLK
324 SZCZUPAK Michał 1994-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
325 SZCZYGLAK Paweł 1990-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
326 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
327 SZKODOŃ Damian 1988-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
328 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
329 ŚLEDŹ Dominik 1990-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
330 ŚLUSARZ Dawid 1984-08-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
331 ŚWIETŁOWICZ Łukasz 1988-03-19 MLKS Sokół Lubin DOL
332 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
333 TACIAK Maciej 1989-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
334 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
335 THEINER Wojciech 1986-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
336 TOMALA Michał 1979-10-01 TS AKS Chorzów SLK
337 TOMKIEWICZ Marcin 1989-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
338 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
339 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
340 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
341 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
342 TYLKOWSKI Krzysztof 1988-02-25 SL Olimpia Poznań WLP
343 URBANIAK Mateusz 1986-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
344 WALERIAŃCZYK Tomasz 1981-07-02 WKS Wawel Kraków MLP
345 WAŁTOSZ Przemysław 1991-07-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
346 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
347 WEJEROWSKI Łukasz 1988-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
348 WINKLER Bojan 1988-03-01 MMKS Dąbrowa Górnicza SLK
349 WITKOWSKI Kamil 1986-06-30 MKL Szczecin ZPO
350 WNUCZEK Paweł 1988-03-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
351 WOJCIECHOWSKI Adam 1988-04-10 LUKS Inowrocław KPO
352 WOJCIECHOWSKI Bartosz 1989-04-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
353 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
354 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
355 WOJTKOWSKI Maciej 1988-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
356 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
357 WOŁOWICZ Michał 1988-01-01 OKS Start Otwock MAZ
358 WOREK Dawid 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
359 WOŹNIAK Kamil 1995-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
360 WOŹNIAK Paweł 1987-05-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
361 WOŹNIAK Piotr 1991-06-16 SKLA Sopot POM
362 WRÓBLEWSKI Jan 1994-06-12 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
363 WYPYCH Kamil 1987-05-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
364 ZAJĄC Hubert 1987-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
365 ZAJĄC Karol 1992-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
366 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
367 ZARĘBA Sławomir 1989-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
368 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
369 ZIAJA Piotr 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
370 ZIARNO Kamil 1994-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
371 ZIĘBA Szymon 1989-03-10 WKS Wawel Kraków MLP
372 ZNAMIROWSKI Seweryn 1983-04-30 MKL Szczecin ZPO
373 ZNYK Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny LDZ
374 ZONTEK Arkadiusz 1979-09-21 KS AZS AWF Kraków MLP
375 ZYM Patryk 1998-02-20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
376 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
377 ŻMUDA Marcin 1990-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3750998973846sekund