STEFAŃCZYK Jakub
2004-03-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRULEWICZ Jakub 2005-05-14 UKS Technik Augustów POD
2 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BAKIER Michał 2005-09-28 KS Podlasie Białystok POD
4 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
5 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
7 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
8 BRODOWSKI Sasha 2005-02-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
9 BZINKIEWICZ Kacper 2005-04-12 KS Podlasie Białystok POD
10 CEGIEŁKO Maciej 2003-09-17 AZS UMCS Lublin LBE
11 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
12 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
13 CZARTOSZEWSKI Patryk 2004-10-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 CZERNIEWSKI Karol 2005-12-18 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
15 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
16 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
17 DĄBROWSKI Dominik 2005-02-26 KS Zawkrze Mława MAZ
18 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
19 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 DRABOT Kamil 2004-04-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
21 ERLICH Maciej 2005-08-31 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
22 GŁOWALA Michał 2005-04-10 GKS Wilga Garwolin MAZ
23 GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 AZS UMCS Lublin LBE
24 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
25 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
26 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 UKS Technik Radom MAZ
28 JAŃCZAK Paweł 2003-04-29 MKS Juvenia Białystok POD
29 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 KALINOWSKI Jakub 2005-02-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
31 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
32 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
33 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
34 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
35 KŁOSKOWSKI Ignacy 2003-03-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
39 KRUSZEWSKI Patryk 2004-05-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 UKS MTE Milanówek MAZ
41 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
42 LEWICKI Adam 2005-07-01 KS Podlasie Białystok POD
43 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
44 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 MKS Pułtusk MAZ
45 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
46 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 UKS Czempion Bełchatów LDZ
47 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
50 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 OLSZEWSKI Wojciech 2003-03-26 MUKS Płock MAZ
52 PAWSKI Wawrzyniec 1984-01-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
54 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
55 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
56 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
57 PRZYGODA Michał 2002-02-23 BKS Wataha Warszawa MAZ
58 SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 UKS MOSiR Działdowo WMZ
59 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
60 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 SOBOTA Jakub 2004-04-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
62 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
64 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
65 STROJNOWSKI Grzegorz 2005-07-14 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
66 STRZESZEWSKI Piotr 2004-04-20 KS Podlasie Białystok POD
67 SZCZEPAŃSKI Kacper 2005-07-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
68 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
70 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
71 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
72 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
73 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22682285308838sekund