DUCHNOWSKI Mateusz
2003-09-21
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
2 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
3 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 BARTNIK Marcel 2003-05-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
5 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
8 DACH Łukasz 2003-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
9 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
11 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
12 HAJKOWSKI Dawid 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
13 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
14 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
15 JARY Oliwier 2004-04-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
17 KĘPKA Wiktor 2003-01-01 KS Wisła Puławy LBE
18 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
19 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
20 KOSIOR Mikołaj 2003-11-26 AZS UMCS Lublin LBE
21 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
24 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 OKLA Ostrołęka MAZ
25 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
26 PIEŃKOWSKI Mateusz 2003-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 POPŁAWSKI Piotr 2003-07-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
29 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
30 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
31 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
32 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
33 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
34 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
35 SZUBA Kamil 2004-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
36 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
37 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
38 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
39 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
40 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.037893056869507sekund