OSTAPOWICZ Dominika
2004-01-11
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
2 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
3 BRODZIAK Milena 2005-07-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
4 CZUPRYN Agata 2004-02-27 AZS UMCS Lublin LBE
5 DAWIDCZYK Małgorzata 2004-11-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
7 DUDEK Weronika 2004-08-14 ZLKL Zielona Góra LBU
8 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
9 DYLEWSKA Gabriela 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
10 DZIURA Katarzyna 2004-03-26 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
11 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
14 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
15 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
16 JAKUBSKA Weronika 2004-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
17 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
18 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 LUKS Boguszyce LDZ
19 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
20 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
21 KOC Wiktoria 2004-10-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
22 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
23 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
24 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
26 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
27 LIPSKA Weronika 2004-04-17 MKS Agros Chełm LBE
28 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
29 MALEWICZ Weronika 2003-04-18 KS Podlasie Białystok POD
30 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
31 MON Julia 2005-03-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
32 MŚCISZ Daria 2003-02-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
33 NIZIK Julia 2003-08-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
35 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
36 PRZYCZYNA Magdalena 2004-01-06 KS Agros Zamość LBE
37 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
38 ROESLER Klaudia 2003-03-19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
39 RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
40 SADKOWSKA Gabriela 2004-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
41 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
43 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
44 SOŁOWIEJ Zuzana 2003-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
45 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
46 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
47 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
48 TERCJAK Sara 2003-03-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
49 TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 UKS Technik Augustów POD
50 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
51 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice WMZ
53 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
54 WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 LKS Vectra Włocławek KPO
55 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
56 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
57 ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 MKL Nefryt Lubartów LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.063990116119385sekund