PONIATOWSKA Natalia
2004-07-18
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
2 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
3 BIAŁASZ Klaudia 2003-02-22 MKS Agros Chełm LBE
4 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
5 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 OKS Skra Warszawa MAZ
6 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
7 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 DARDZIŃSKA Aleksandra 2004-05-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Ostrołęka MAZ
11 DOROCHOWICZ Julia 2004-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
13 GAŁKA Anna 2003-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
14 GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
15 HOŚCIŁO Żaneta 2003-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
16 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
17 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WMZ
18 KACHNOWSKA Natalia 2006-01-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
19 KACZMAREK Wiktoria 2003-09-17 BKL Bełchatów LDZ
20 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
21 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
22 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 LUKS Podium Kup OPL
23 KOŁPACZEWSKA Natalia 2003-01-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
25 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
26 KOZERA Natalia 2003-08-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
27 KUPIDŁOWSKA Wiktoria 2003-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
29 LASZEWICZ Kaja 2002-08-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
30 LESZCZYŃSKA Magdalena 2003-01-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
31 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
32 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk POM
33 ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 MADEJ Katarzyna 2003-05-10 PLKS Gwda Piła WLP
35 MAZUR Kamila 2003-01-14 MKS Agros Chełm LBE
36 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
37 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
38 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
39 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
40 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
41 OLSZAK Maja 2004-07-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
42 PIETRASZEWSKA Wiktoria 2004-05-30 KS Podlasie Białystok POD
43 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
44 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 PRUSZYŃSKA Klaudia 2004-01-22 KS Podlasie Białystok POD
46 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
48 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
49 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
50 SEJNOWSKA Natalia 2003-02-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
52 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
53 SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 KS Podlasie Białystok POD
54 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
55 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
56 STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 LKS Stal Mielec PDK
57 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
58 SZUMOWSKA Monika 2004-03-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 TABJAN Matylda 2004-07-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
60 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
61 WIĘCKO Wiktoria 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
62 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
63 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
64 WOJTKOWSKA Kamila 2004-01-08 UKS Liceum sportowe Łomża POD
65 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
66 ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 KS Podlasie Białystok POD
67 ZAMOJSKA Aleksandra 2003-07-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10975098609924sekund