FYDRYCH Mateusz
2003-01-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jan 2003-06-01 UKS Otrębusy MAZ
2 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
4 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BYRSKI Adam 2002-02-08 MKS Pułtusk MAZ
7 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
9 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
10 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 DZIADKOWIEC Dawid 2002-12-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
13 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
15 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
16 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
17 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 KARGULEWICZ Alan 2004-05-12 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
19 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
20 KOSIEC Paweł 2002-05-14 RLMKS Orlęta Radom MAZ
21 KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
22 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
23 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 LINKA Mateusz 2004-07-03 MKS Pułtusk MAZ
25 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
26 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
27 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
29 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
30 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
31 MUC Karol 2002-06-20 RLMKS Orlęta Radom MAZ
32 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
33 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
34 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
35 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
37 POPŁAWSKI Karol 2002-11-13 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
38 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
39 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
40 REDZIK Bartosz 2002-07-06 SKS Feniks Siedlce MAZ
41 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
42 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
43 SAJNOG Kacper 2002-10-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
44 SAWICZ Kacper 2004-06-08 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
45 SŁAWIŃSKI Rafał 2002-06-11 PTT Delta Płock MAZ
46 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
47 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
48 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
49 UŚCINIAK Marcin 2004-05-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
50 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
51 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
52 WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
53 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
54 ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 OKS Skra Warszawa MAZ
55 ZYŚK Piotr 2004-04-22 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
56 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.059276103973389sekund