KOWALIŃSKA Aleksandra
2006-07-13
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 UKS Lisy Zgierz LDZ
3 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
4 ATTAR Oliwia 2006-06-24 SKS Kusy Kraków MLP
5 BANASZAK Hanna 2008-11-02 KS Victoria Trzebinia MLP
6 BARSZCZ Anna 2006-06-12 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
10 BRACH Eryka 2005-06-19 MLUKS Tarnów MLP
11 BUJAK Emilia 2008-09-23 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
12 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
13 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
14 CHMIEL Zuzanna 2006-07-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
15 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
16 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
17 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
18 CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
19 CZARECKA Julia 2004-05-03 AZS UMCS Lublin LBE
20 CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
21 CZYŻYKIEWICZ Weronika 2005-06-27 UKS Kobylanka MLP
22 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
23 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
24 DOMIN Laura 2004-03-17 LKS Stal Mielec PDK
25 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
26 DROBNIAK Maria 2008-10-21 niest. Kraków MLP
27 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 UKS Lider Siercza MLP
29 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
30 FAFIŃSKA Paulina 2006-08-28 LKS Lubawa WMZ
31 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
32 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
33 FLUDER Natalia 2007-03-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
34 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
35 GABRYEL Estera 2006-09-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
37 GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 MKS-MOSM Bytom SLK
38 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
39 GAWIN Karolina 2007-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
40 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
41 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
42 GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 UKS Technik Augustów POD
43 GRZYB Aleksandra 2004-07-06 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
44 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
45 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
46 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 JANAS Emilia 2005-06-21 ULKS Lipinki MLP
48 JARZYNA Karolina 2006-07-26 UKS Polfin Oświęcim MLP
49 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
50 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
51 KAJZAR Karina 2006-04-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
52 KALETA Martyna 2005-04-08 MKS Rabka-Zdrój MLP
53 KALINOWSKA Milena 2006-04-30 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
54 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
55 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
56 KASZTULSKA Antonina 2006-08-30 SKS Kusy Kraków MLP
57 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
58 KLĘK Julia 2008-09-03 SKS Kusy Kraków MLP
59 KLIMCZYŃSKA Klaudia 2005-05-08 MKS Tempo Kęty MLP
60 KONIK Marcelina 2006-07-20 UKS Sokół Zator MLP
61 KONIOR Justyna 2005-09-07 MKS Tempo Kęty MLP
62 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
63 KORPET Małgorzata 2009-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
64 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
65 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
66 KOWALSKA Alicja 2006-11-02 WKS Wawel Kraków MLP
67 KOZŁOWSKA Julia 2006-04-27 MKS Tempo Kęty MLP
68 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
69 KRAMARCZYK Nel 2009-01-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
71 KROK Julia 2006-04-24 UKS Kobylanka MLP
72 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
73 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 KUBACKA Nikola 2006-09-20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
75 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
76 KUCHARSKA Aleksandra 2006-12-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
77 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
78 KUREK Alicja 2006-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
79 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
80 LEKARCZYK Laura 2006-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 LIS Monika 2006-08-31 MLUKS Tarnów MLP
82 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
83 ŁYCZKO Amelia 2005-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
84 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
85 MARKOWICZ Martyna 2007-09-21 ULKS Lipinki MLP
86 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 MKS Kusy Szczecin ZPO
87 MATEŃKO Anna 2006-04-14 Kraków Athletics Team MLP
88 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
89 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
90 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
91 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
92 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
93 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
94 MÓL Karolina 2005-06-17 MLUKS Tarnów MLP
95 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
97 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
98 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
99 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
100 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
101 PALICHLEB Julia 2005-04-22 UKS Polfin Oświęcim MLP
102 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
103 PASIKIEWICZ Oliwia 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
104 PĘCEK Karina 2006-02-06 UKS Jedynka Tokarnia MLP
105 PĘKALA Martyna 2006-10-20 UKS Kobylanka MLP
106 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
107 PIETSCH Zuzanna 2007-07-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
108 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
109 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
110 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
111 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
112 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
113 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
114 SIWIEC Wiktoria 2005-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
115 SKALSKA Maja 2005-11-18 Kraków Athletics Team MLP
116 SŁOWIAK Sara 2005-05-15 KS Limanowa Forrest MLP
117 SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 UKS-MOS Opole OPL
118 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
119 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
120 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
121 STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 UKB Szubin KPO
122 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
123 STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 LKS Stal Mielec PDK
124 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
125 SZAFRAN Martyna 2006-04-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
126 SZCZEPAŃCZYK Marta 2005-07-23 MKS Tempo Kęty MLP
127 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
128 SZOT Otylia 2006-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
129 SZPAR Julia 2006-01-01 niest. Kraków MLP
130 SZWAGRZYK Aleksandra 2006-05-30 UKS Sokół Zator MLP
131 SZYDŁOWSKA Izabela 2005-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
132 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
133 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
134 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
135 ŚWIĘTEK Agata 2005-01-17 UKS Sokół Zator MLP
136 TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
137 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
138 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
139 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
140 WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
141 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
142 WAWRYKA Zuzanna 2004-08-22 MKS-MOSM Bytom SLK
143 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
144 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
145 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
146 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
147 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
148 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
149 WRONA Jagoda 2008-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
150 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
151 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
152 ZAKRZEWSKA Natalia 2006-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
153 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
154 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
155 ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36455893516541sekund