WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
2 BALEJA Natalia 2003-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
3 BARASZKIEWICZ Wiktoria 2000-07-22 KS Podlasie Białystok POD
4 BOBROWSKA Daria 2003-07-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 BORAWSKA Wiktoria 2004-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
7 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
8 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
9 CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
10 CHODZIUTKO Aniela 2004-09-16 KS Podlasie Białystok POD
11 CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
12 CWALINA Magdalena 2004-01-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 AZS UMCS Lublin LBE
14 CZYŻEWSKA Magdalena 2004-03-06 UKS Liceum sportowe Łomża POD
15 DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 GKS Piast Gliwice SLK
17 DWORAKOWSKA Julia 2003-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 DYBICH Daria 2004-08-17 LKS Lubawa WMZ
19 DZIĄDZIAK Patrycja 2002-01-01 ZSHE Białystok POD
20 DZIEKOŃSKA Oliwa 2004-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 FIEDORCZYK Ewa 2005-07-22 LUKS Eurocentr Suchowola POD
22 FRANCISZKOWICZ Ewelina 2005-01-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
23 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 MOS Zatoka Braniewo WMZ
24 GEHRMANN Julia 2003-02-14 KS Wejher Wejherowo POM
25 GOROSZEWSKA Natalia 2002-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
26 GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 ZLKL Zielona Góra LBU
27 GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 OKLA Ostrołęka MAZ
28 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
30 JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 KS Agros Zamość LBE
31 JANIAK Patrycja 2004-01-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
32 JUSTA Magdalena 2003-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
34 KARWEL Paula 2005-07-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 KNIAT Zuzanna 2003-01-31 LUKS Orkan Września WLP
36 KORENDA Natalia 2004-01-25 MUKS Gim 2 Nysa OPL
37 KORWEK Patrycja 2001-04-30 niest. Białystok POD
38 KOSIŃSKA Agnieszka 2001-05-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 KOWALKO Natalia 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
40 KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
41 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
42 KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 KS Wisła Puławy LBE
43 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
44 KULIKOWSKA Natalia 2004-06-23 KS Podlasie Białystok POD
45 KUREK Wiktoria 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
46 LEPA Roksana 2003-08-26 LKS Polkowice DOL
47 LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
48 ŁAGODA Paulina 2003-05-25 UKS Liceum sportowe Łomża POD
49 ŁUKJAŃCZUK Daria 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
50 MAJEK Weronika 2005-08-19 KS Wisła Puławy LBE
51 MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
52 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
53 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
54 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock MAZ
55 MAZUR Natalia 2005-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
56 MICHALEC Marta 2004-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
57 MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
58 MOCZULSKA Angelika 2005-06-17 UKS Liceum sportowe Łomża POD
59 MRÓZ Dominika 2003-01-09 OLA Podlaskie POD
60 MYĆKA Klaudia 2003-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
61 NOWAKOWSKA Julia 2004-05-03 KS Polonia Pasłęk WMZ
62 NOWIKOWSKA Kornelia 2006-09-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
63 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
64 OMELIANOWICZ Ewelina 2002-06-01 KS Podlasie Białystok POD
65 OPAS Anna 2004-02-08 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
66 PATYJEWICZ Iga 2003-10-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
67 PERKOWSKA Agnieszka 2003-07-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 POHL Natalia 2004-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
69 POJAWA Klaudia 2001-01-01 I LO Suwałki POD
70 PONIATOWSKA Kinga 2002-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
71 POSTÓJ Julia 2005-01-10 KS Wisła Puławy LBE
72 PRABUCKA Weronika 2003-01-30 UKL Ósemka Police ZPO
73 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
74 PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
75 PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 OKLA Ostrołęka MAZ
76 RABSKA Patrycja 2004-03-12 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
77 RADZAJEWSKA Julia 2005-10-05 KS Podlasie Białystok POD
78 RADZIEJEWSKA Julia 2005-01-01 KS Podlasie Białystok POD
79 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
80 RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
81 RYŚ Gabriela 2004-03-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
82 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
83 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
84 SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
85 SKŁODOWSKA Agata 2003-09-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 SOBOLEWSKA Adrianna 2001-01-01 niest. Białystok POD
87 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
88 SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 LUKS Namysłów OPL
89 SUDAK Natalia 2004-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 SZAWLUK Wiktoria 2004-01-27 KS Podlasie Białystok POD
91 SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 SL GKS Olsza Olszyna DOL
92 SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 UKS Liceum sportowe Łomża POD
93 ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
94 TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
95 TRYKOZKO Natalia 2003-03-31 KS Podlasie Białystok POD
96 TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
97 TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
98 WALCZAK Katarzyna 2003-04-03 MLKS Agros Żary LBU
99 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
100 WIJAS Wiktoria 2003-02-06 KKL Kielce SWK
101 WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
102 WOJTKOWSKA Joanna 2004-05-13 UKS Liceum sportowe Łomża POD
103 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
104 WÓJCIK Weronika 2004-11-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
105 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
106 WYGNAŁ Marta 2004-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 ŻELAZNY Łucja 2005-08-06 KS Agros Zamość LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.078510046005249sekund