WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
2 BALEJA Natalia 2003-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
3 BARASZKIEWICZ Wiktoria 2000-07-22 KS Podlasie Białystok POD
4 BOBROWSKA Daria 2003-07-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 BORAWSKA Wiktoria 2004-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
7 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
8 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
9 CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
10 CHODZIUTKO Aniela 2004-09-16 KS Podlasie Białystok POD
11 CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
12 CWALINA Magdalena 2004-01-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 AZS UMCS Lublin LBE
14 CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 UKS Jedynka Łowicz LDZ
15 CZYŻEWSKA Magdalena 2004-03-06 UKS Liceum sportowe Łomża POD
16 DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
17 DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 GKS Piast Gliwice SLK
18 DWORAKOWSKA Julia 2003-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 DYBICH Daria 2004-08-17 LKS Lubawa WMZ
20 DZIĄDZIAK Patrycja 2002-01-01 ZSHE Białystok POD
21 DZIEKOŃSKA Oliwa 2004-01-01 KS Podlasie Białystok POD
22 FIEDORCZYK Ewa 2005-07-22 GOKSiT Suchowola POD
23 FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
24 FRANCISZKOWICZ Ewelina 2005-01-05 GOKSiT Suchowola POD
25 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
26 GEHRMANN Julia 2003-02-14 KS Wejher Wejherowo POM
27 GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 UKS Technik Radom MAZ
28 GOROSZEWSKA Natalia 2002-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
29 GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 ZLKL Zielona Góra LBU
30 GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 OKLA Ostrołęka MAZ
31 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 KS Agros Zamość LBE
34 JANIAK Patrycja 2004-01-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
35 JUSTA Magdalena 2003-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
37 KARWEL Paula 2005-07-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
38 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
39 KNIAT Zuzanna 2003-01-31 LUKS Orkan Września WLP
40 KORENDA Natalia 2004-01-25 MUKS Gim 2 Nysa OPL
41 KORWEK Patrycja 2001-04-30 niest. Białystok POD
42 KOSIŃSKA Agnieszka 2001-05-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 KOWALKO Natalia 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
44 KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
45 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
46 KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 SKLA Sopot POM
47 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
48 KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 KS Wisła Puławy LBE
49 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
50 KULIKOWSKA Natalia 2004-06-23 KS Podlasie Białystok POD
51 KUREK Wiktoria 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
52 LEPA Roksana 2003-08-26 LKS Polkowice DOL
53 LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
54 ŁAGODA Paulina 2003-05-25 UKS Liceum sportowe Łomża POD
55 ŁUKJAŃCZUK Daria 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
56 MAJEK Weronika 2005-08-19 KS Wisła Puławy LBE
57 MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 MKS Sambor Tczew POM
58 MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
59 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
60 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 GOKSiT Suchowola POD
61 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
62 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock MAZ
63 MAZUR Natalia 2005-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
64 MICHALEC Marta 2004-01-02 KS Podlasie Białystok POD
65 MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
66 MOCZULSKA Angelika 2005-06-17 UKS Liceum sportowe Łomża POD
67 MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
68 MRÓZ Dominika 2003-01-09 OLA Podlaskie POD
69 MYĆKA Klaudia 2003-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 NOWAKOWSKA Julia 2004-05-03 KS Polonia Pasłęk WMZ
71 NOWIKOWSKA Kornelia 2006-09-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
72 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
73 OMELIANOWICZ Ewelina 2002-06-01 KS Podlasie Białystok POD
74 OPAS Anna 2004-02-08 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
75 PATYJEWICZ Iga 2003-10-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
76 PECYNA Kinga 2005-04-15 MLKS Agros Żary LBU
77 PERKOWSKA Agnieszka 2003-07-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
79 POHL Natalia 2004-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
80 POJAWA Klaudia 2001-01-01 I LO Suwałki POD
81 PONIATOWSKA Kinga 2002-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
82 POSTÓJ Julia 2005-01-10 KS Wisła Puławy LBE
83 PRABUCKA Weronika 2003-01-30 UKL Ósemka Police ZPO
84 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
85 PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
86 PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 OKLA Ostrołęka MAZ
87 RABSKA Patrycja 2004-03-12 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
88 RADZAJEWSKA Julia 2005-10-05 KS Podlasie Białystok POD
89 RADZIEJEWSKA Julia 2005-01-01 KS Podlasie Białystok POD
90 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
91 RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 MKLA Łęczyca LDZ
92 RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
93 RYŚ Gabriela 2004-03-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
94 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
95 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 GOKSiT Suchowola POD
97 SKŁODOWSKA Agata 2003-09-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 SOBOLEWSKA Adrianna 2001-01-01 niest. Białystok POD
99 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
100 SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 LUKS Namysłów OPL
101 SUDAK Natalia 2004-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 SZAWLUK Wiktoria 2004-01-27 KS Podlasie Białystok POD
103 SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 SL GKS Olsza Olszyna DOL
104 SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 UKS Liceum sportowe Łomża POD
105 ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
106 TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
107 TRYKOZKO Natalia 2003-03-31 KS Podlasie Białystok POD
108 TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
109 TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
110 WALCZAK Katarzyna 2003-04-03 MLKS Agros Żary LBU
111 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
112 WIJAS Wiktoria 2003-02-06 KKL Kielce SWK
113 WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
114 WOJTKOWSKA Joanna 2004-05-13 UKS Liceum sportowe Łomża POD
115 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
116 WÓJCIK Weronika 2004-11-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
117 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
118 WYGNAŁ Marta 2004-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 ŻELAZNY Łucja 2005-08-06 KS Agros Zamość LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20093989372253sekund