POPŁAWSKI Jan
2005-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
3 BAZAN Adrian 2005-04-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
4 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
5 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 CZYKWIN Julian 2005-05-28 KS Podlasie Białystok POD
7 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
8 DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 KS Podlasie Białystok POD
9 DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 KKL Kielce SWK
10 DZIEŁAK Piotr 2005-12-28 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
11 GAWENDA Michał 2005-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
12 GAWĘDZKI Mateusz 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
13 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
14 GRUBIAK Karol 2004-04-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
15 GRUSZKA Dawid 2006-01-28 MKS Agros Chełm LBE
16 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
17 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
19 JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26 LKS Lubawa WMZ
20 JANISZEWSKI Filip 2005-01-31 KKL Kielce SWK
21 JANÓW Wiktor 2005-01-01 OLA Podkarpackie PDK
22 JURKOWSKI Mateusz 2005-03-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
23 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 LKS Stal Mielec PDK
24 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
25 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
26 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 KUKLA Maksymilian 2005-09-18 ULKS Talex Borzytuchom POM
28 LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 MKS Kusy Szczecin ZPO
29 MACKIEWICZ Maciej 2004-07-13 PLKS Gwda Piła WLP
30 MAJ Paweł 2004-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
31 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
32 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
33 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
34 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
35 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
36 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
37 NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 TS Start Lublin LBE
38 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
39 PIEŃKO Dominik 2005-02-08 OLA Dolnośląskie DOL
40 PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 SITKIEWICZ Kamil 2006-03-16 AZS Łódź LDZ
42 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
43 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
44 SZALA Maciej 2005-06-07 KS Agros Zamość LBE
45 SZCZEPANIK Kacper 2005-10-14 PLKS Gwda Piła WLP
46 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
47 TOMASZEWSKI Olaf 2005-02-04 AZS UMCS Lublin LBE
48 TOMCZAK Stanisław 2005-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice WMZ
50 WITKOWSKI Szymon 2004-10-21 ZLKL Zielona Góra LBU
51 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 UKS-MOS Opole OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37651586532593sekund