AJDACKI Gabriel
2001-11-16
WLKS Nowe Iganie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTCZAK Jakub
2001-02-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEDNARCZYK Kacper
2002-07-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRZOZOWSKI Rafał
1998-09-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHUDAK Franciszek
2001-12-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHWAŁA Bartosz
2001-11-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHYŁA Dawid
2001-09-24
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CIARKA Bartosz
2002-12-17
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CYGLER Robert
1991-03-08
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZARNECKI Marcin
2000-04-19
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZARNOCKI Damian
2000-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DANILCZUK Michał
2001-11-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DˇBROWSKI Adrian
2002-05-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DˇBROWSKI Paweł
2003-07-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DĘBECKI Kacper
2002-09-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DRĘŻEK Arkadiusz
1999-12-10
KU AZS WAT w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DZIKIEWICZ Paweł
2002-07-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GAJEWSKI Karol
1999-08-31
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GĘBICKI Patryk
1996-07-22
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GLEESON Matthew
2003-04-04
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GŁĘBOCKI Jan
2001-04-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOŁˇB Jarosław
2000-03-15
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRAJEWSKI Tomasz
2001-07-20
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZEGORZEWSKI Szymon
2002-02-26
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZELAK Mateusz
2001-01-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HARASIMCZUK Damian
2002-01-27
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JAKÓBCZYK Michał
1995-05-13
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JAKSINA Jakub
2001-10-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JANOWSKI Bartek
2002-05-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JARZˇB Miłosz
1999-05-21
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JASTRZĘBSKI Kacper
2000-07-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JAWORSKI Mateusz
2002-01-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JĘDRYSIK Kacper
1997-03-05
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KACZMARCZYK Michał
2000-01-21
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KAMIŃSKI Michał
1999-08-30
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KĘDZIA Krzysztof
2000-11-14
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KĘPIŃSKI Bartłomiej
2003-08-01
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KILJAN Krzysztof
1999-12-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KORCZ Bartosz
2000-09-29
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KRAWCZYK Mateusz
2003-04-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KRUPIŃSKI Dawid
2003-07-12
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRYSZPIN Maciej
2005-08-03
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KUCHARSKI Piotr
1982-06-12
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KUCHCIŃSKI Szymon
2002-03-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KULESZA Oktawiusz
2001-06-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MACIASZCZYK Jakub
2001-04-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MAKOS Szymon
2002-09-11
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MALANOWSKI Łukasz
1996-10-08
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MIKŁASZEWICZ Jakub
2001-03-15
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MIRKOWSKI Krystian
2003-02-22
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MISZKIEL Marcin
2001-05-25
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MOLSKI Paweł
2002-12-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
NIEDZIELA Jakub
2002-06-28
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
OPOCKI Michał
1998-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
OSTAPIUK Mateusz
1993-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PAŁAC Maciej
2003-08-01
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PAŁKOWSKI Dawid
2004-09-18
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PETRUCZEŃKO Michał
2003-09-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PIOTROWSKI Szymon
1999-10-20
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
POSŁUSZNY Piotr
2001-06-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PRZYBYLSKI Dawid
2002-07-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PRZYŻECKI Dominik
2001-01-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PYDA Jakub
2001-03-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
RUDNIK Piotr
2000-06-16
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
RUMIŃSKI Dawid
2003-01-24
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
RUMIŃSKI Mikołaj
2004-02-21
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SADOWSKI Dawid
2001-07-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SAFIAN Miłosz
2001-05-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SAFULAK Kamil
1998-07-21
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SAWICKI Marek
1996-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SINIŁO Krystian
2000-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SOBIECH Jakub
1990-03-02
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SOŁTYSIAK Bartosz
2001-09-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
STA¦KIEWICZ Dominik
1993-04-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
STELMASIK Franciszek
2001-04-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SYPNIEWSKI Tomasz
1984-08-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SZKOPAŃSKI Jakub
1996-09-22
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SZWAJCA Norbert
2002-02-22
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
¦LIWA Jakub
2004-11-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
TOKARZ Bartosz
2001-10-29
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
TUREK Bartosz
2002-05-22
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
TYMIŃSKI Piotr
2000-02-21
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WA¦KIEWICZ Norbert
2000-05-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WIDEŁ Marek
1968-01-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WIETESKA Tomasz
2001-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WISZNIOWSKI Mateusz
2002-09-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WITA Kamil
2001-12-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WITKOWSKI Paweł
2003-01-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WŁODARSKI Filip
2002-08-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WYLĘGA Nikodem
1998-06-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ZAWADZKI Jacek
1997-09-23
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ZUBEL Krystian
2001-03-09
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik