GALIK Wojciech
2002-04-10
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 niest. Kraków MLP
3 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
5 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
6 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
7 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
8 BRACKI Jakub 2003-03-16 LUKS Strzałków LDZ
9 BRIBRAM Wojciech 2007-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
10 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
11 BUCHACZ Kamil 2001-12-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
12 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
14 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
15 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
16 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
17 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
18 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
19 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
20 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
21 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
22 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
23 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
24 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
25 GRZESIOWSKI Marcin 2003-11-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
26 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
27 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
28 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
29 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
30 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
31 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
33 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
34 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
35 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
37 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
39 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
41 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
42 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
45 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
46 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
48 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
49 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
50 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
51 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
52 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
53 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
54 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
55 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
56 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 MURIAS Mateusz 2002-01-18 MLKS Agros Żary LBU
58 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
59 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
60 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
61 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
62 OKRZESIK Maksymilian 2007-01-01 MKS Żywiec SLK
63 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
64 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
67 PAWLUCY Mikołaj 2007-01-01 RMKS Rybnik SLK
68 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
70 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
71 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
72 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
73 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
74 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
75 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
76 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
77 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
78 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
79 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
80 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
81 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
82 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
84 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
85 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
86 SZYMCZYK Grzegorz 2001-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
87 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
88 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
89 TEBEL Pawel 2002-07-07 RMKS Rybnik SLK
90 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
91 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
92 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
94 WIDEŁ Marek 1968-01-26 niest. Kraków MLP
95 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
97 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
98 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
99 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
100 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
102 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
103 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
104 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
105 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
106 ŻUROWSKI Jakub 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
107 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.067461013793945sekund