TOKARSKI Mateusz
2006-02-13
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTKOWIAK Jan
2006-07-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRUDŁO Hubert
2006-01-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRZOZOWSKI Mateusz
2006-02-22
CKS Helios Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZEKAŁA Oskar
2005-02-27
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
JANKOWSKI Oliwer
2003-03-02
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
JAŃCZAK Szymon
2006-07-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KARASIŃSKI Bartosz
2001-07-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KAROLEWSKI Marcin
2002-12-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KILAŃSKI Kamil
2003-09-12
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KMIEĆ Nikodem
2004-12-29
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KOWALCZYK Igor
2006-04-01
CKS Helios Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MAĆKOWIAK Hubert
2004-01-03
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MROWICKI Jakub
2004-05-21
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
NAMYSŁ Jan
2007-04-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
OPIELEWICZ Bartosz
2006-01-30
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
ROBOTNIKOWSKI Jakub
2004-05-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
SIKORA Mateusz
2001-11-07
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SOWA Kacper
2005-02-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
STRZYKALSKI Filip
2005-02-04
UKS Piątka Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SUSZKA Franciszek
2006-09-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SZUKAŁA Wojciech
2004-03-02
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŚWIDERSKI Hubert
2004-01-20
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
TOMCZAK Norbert
2008-04-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
TUCZYŃSKI Jakub
2003-05-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
WALCZAK Dariusz
2005-07-31
UKS Piątka Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
YARUSHINSKIY Nikita
2000-04-08
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik