PANASIUK Marek
2001-07-13
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMEK Bartosz
2002-10-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAGIŃSKI Wiktor
2003-07-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAŃKA Łukasz
2003-04-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BEZMAN Mikołaj
2002-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CICHOŃ Wojciech
2002-01-01
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CISEK Kacper
2001-03-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZARNECKI Marcin
2000-04-19
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DI BRITA Nicola
2004-09-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GAŁAT Konrad
2001-02-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GÓJSKI Krzysztof
2003-09-24
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GÓRA Jakub
2003-11-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GROŃSKI Oskar
2003-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HOŁUB Maciej
1998-01-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JAKUBCZAK Karol
2001-08-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANCZARA Miłosz
2003-06-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANIK Marcin
2001-01-24
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JAROS Andrzej
1990-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JEWUŁA Mateusz
1998-07-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
2002-05-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KANIA Karol
1998-02-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KASJANIUK Adam
2003-04-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KISTER Jakub
2000-09-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KLUCZEK Szymon
2003-05-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOĆ Michał
2004-04-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOLASIŃSKI Hubert
2003-01-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOTOWSKI Grzegorz
1987-12-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOTYRA Mikołaj
2001-03-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KRAWCZYK Mateusz
2003-04-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KUKLA Jakub
2003-05-07
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KUZIO Mateusz
1998-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LISIECKI Maciej
2003-07-01
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
LITWINEK Bartosz
1998-07-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
LUCHOWSKI Szymon
2003-12-05
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
ŁABĘDZKI Michał
2000-02-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ŁASOCHA Szymon
2004-01-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ŁAWRUSZKO Michał
1996-09-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MIROSŁAW Cezary
1997-05-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MOTYKA Michał
2002-08-10
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MROZIK Jakub
2003-08-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MUSIEJ Karol
1992-08-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
NOWOMIŃSKI Szymon
2004-04-17
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
OKOŃ Aleksander
1993-06-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PAŃKO Kacper
2006-04-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PIERZCHAŁA Gabriel
2004-10-18
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PLUTA Konrad
2000-02-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PODSIADŁY Miłosz
2003-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
PRZEMSKI Jakub
2003-07-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PYDA Jakub
2001-03-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
RYDZ Paweł
2002-04-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SALA Michał
1997-05-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SITAREK Wiktor
2004-12-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
STEMPURSKI Daniel
1997-01-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SWATOWSKI Kacper
2003-02-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SZCZEPANIAK Jakub
2003-01-09
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SZYMANEK Aleksy
2005-02-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
TARGOSIŃSKI Mikołaj
2001-06-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WASIAK Piotr
2000-03-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WAŚKIEWICZ Norbert
2000-05-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WAWRYNKIEWICZ Szymon
2004-09-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WIATRZYK Robert
2000-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WIDZ Jakub
2004-03-22
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WLIZŁO Damian
2000-07-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WLIZŁO Krystian
2005-05-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WÓJCICKI Kamil
2000-10-19
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WÓJTOWICZ Mateusz
2002-02-12
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ZAZULA Remigiusz
2003-01-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
ZIAREK Emil
2002-04-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ZIELIŃSKI Bartosz
2002-11-14
MKL Nefryt Lubartów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ŻUKOWSKI Jakub
2001-05-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŻYCZYŃSKI Tomasz
2002-02-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik