KOWALUK Albert
2004-02-11
TS Start Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAGIŃSKI Wiktor
2003-07-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BANASZKIEWICZ Kacper
2005-07-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARABAS Szymon
2008-08-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARANOWSKI Michał
2010-03-17
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARCICKI Michał
2003-02-07
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARTECKI Maciej
2005-03-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BASAK Jakub
2006-02-14
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAZAN Adrian
2005-04-03
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BEZMEN Mykola
2002-12-19
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOBROWSKI Piotr
1995-11-25
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOĆ Szymon
2007-03-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUCZEK Jonatan
2004-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CARYK Przemysław
2002-01-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHEŁSTOWSKI Tomasz
1997-08-06
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHMIELEWSKI Kacper
2005-08-11
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHOIŃSKI Klaudiusz
2004-05-09
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CIUPA Mateusz
2007-04-12
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CIURABA Mikołaj
2004-01-01
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZARNOCKI Damian
2000-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ĆWIKLIŃSKI Adrian
2004-07-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DACH Łukasz
2003-01-14
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DĘBOWSKI Szymon
2005-04-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DĘBSKI Bartosz
2002-04-12
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUTKOWSKI Jakub
2005-08-19
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GAŁAT Konrad
2001-02-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GĄBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GŁASZCZKA Szymon
2005-01-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GŁOWALA Michał
2005-04-10
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj
2005-06-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GROŃSKI Oskar
2003-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRUSZKA Szymon
2006-02-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HREHOROWICZ Bartosz
2003-07-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JANDA Bartosz
1993-02-01
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JANUSZANIS Szymon
2008-01-09
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JAROSŁAWSKI Kamil
2000-03-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JASZCZUK Dawid
2010-11-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KACZMAREK Kacper
2004-01-05
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KAMIŃSKI Mikołaj
2003-03-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KASIETCZUK Adrian
2004-04-07
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KĄDZIELA Bartłomiej
2005-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KIRYCZUK Szymon
2006-04-07
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KISTER Jakub
2000-09-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KLUCZEK Szymon
2003-05-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KLUJ Beniamin
2004-09-26
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOBEL Wojciech
1995-09-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOCHMAŃSKI Mateusz
2005-06-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KOCZKODAJ Wojciech
1998-08-29
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KOŁODZIEJAK Mikołaj
2004-01-02
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KONSTANTY Mateusz
1998-11-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOSIOR Mikołaj
2003-11-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KRAJEWSKI Dominik
2002-05-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KRAWCZYK Mateusz
2003-04-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KUCEWICZ Jakub
2009-08-18
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KUSTRA Piotr
1994-02-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KUTRZEPA Grzegorz
1996-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KUZDRA Karol
2006-10-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
LESICZKA Karol
2001-07-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
LIPIŃSKI Jakub
2004-01-18
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ŁASOCHA Szymon
2004-01-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MAJ Paweł
2004-03-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MAZUR Aleks
2002-03-20
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MENDEL Stefan
2008-03-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MIANOWSKI Dawid
2005-02-03
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MICHALAK Mateusz
2000-07-12
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MIKULSKI Paweł
2000-02-05
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MISZTAL Kacper
2003-01-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MIZIŃSKI Michał
1999-11-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MRÓZ Karol
2005-11-03
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
NESKA Bartłomiej
2003-10-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
NOWOMIŃSKI Szymon
2004-04-17
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
OKOŃ Aleksander
1993-06-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ORZĘDOWSKI Jakub
2007-07-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
OŻGA Dawid
2005-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PACIOREK Marcel
2003-04-22
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PANASIEWICZ Adam
2004-08-08
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PAŃKO Kacper
2006-04-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PAWŁOWSKI Jakub
2006-03-26
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
POKRYWKA Łukasz
2003-06-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
POLSKI Antoni
2006-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
POTYRA Damian
2008-05-09
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PÓŁTORAK Bartłomiej
2005-03-21
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PRUŚ Jakub
2006-06-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PRZEMSKI Jakub
2003-07-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PRZYBYŁA Sebastian
2007-01-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PYLYPCHUK Oleksandr
1996-11-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
RADWAN Patryk
2007-10-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
REGIEL Igor
2004-04-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RURAK Dawid
2004-02-23
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
RYSIO Tomasz
1988-02-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SAMUL Jan
2008-02-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SAWCZUK Wojciech
2009-10-03
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SIKORSKI Bartosz
1996-05-15
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SITAREK Wiktor
2004-12-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SOCHAL Adrian
1997-05-02
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
STYRNIK Krystian
1996-06-19
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SUMIŃSKI Michał
2001-03-12
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SWATKO Karol
1998-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SWATOWSKI Kacper
2003-02-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SZUBA Kamil
2005-08-12
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SZUSTAKOWSKI Jakub
2007-02-13
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ŚLIWIŃSKI Bartłomiej
2009-08-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
ŚLIWIŃSKI Maksymilian
2011-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
ŚMIETANKA Jan
2005-09-21
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ULANOWSKI Szymon
2004-01-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WADOWSKI Nikodem
2003-07-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WAWRYNKIEWICZ Szymon
2004-09-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WĄŻ Mateusz
2003-04-29
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WIDZ Jakub
2004-03-22
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WIDZ Kacper
2008-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WIELOSZ Mikołaj
2004-07-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
WIŚNIEWSKI Piotr
2000-05-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WÓJTOWICZ Filip
2004-01-01
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WÓJTOWICZ Ignacy
2006-08-09
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WÓJTOWICZ Mateusz
2002-02-12
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WRONKA Kacper
2006-03-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
WRZOSEK Mateusz
2003-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
WZIĄTEK Karol
2004-10-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ZIAREK Emil
2002-04-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ZIENKOWSKI Daniel
2005-06-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ZWOLSKI Maciej
2004-06-24
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ŻÓRAWSKI Tymoteusz
2004-02-01
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ŻUKOWSKI Jakub
2001-05-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik