ŁADNIAK Przemysław
2003-11-01
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALBRECHT Norbert 2001-10-09 KS Agros Zamość LBE
2 BAGIŃSKI Łukasz 2003-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
3 BAGIŃSKI Wiktor 2003-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
4 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL ZTE Radom MAZ
5 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
6 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
8 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
9 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
10 BYTNAR Łukasz 2005-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
11 CEGIEŁKO Maciej 2003-09-17 AZS UMCS Lublin LBE
12 CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 CIELNIAK Dawid 2004-03-11 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
14 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
15 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
16 CZARTOSZEWSKI Patryk 2004-10-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
18 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
19 DRABIK Oskar 1993-01-01 KS Agros Zamość LBE
20 DUDA Maciej 2003-08-11 KS Agros Zamość LBE
21 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
22 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
23 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
24 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
25 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
26 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
27 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
28 GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 AZS UMCS Lublin LBE
29 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
30 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
31 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
32 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
33 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 UKS Technik Radom MAZ
34 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
35 JAŃCZAK Paweł 2003-04-29 MKS Juvenia Białystok POD
36 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
37 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
39 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
40 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
41 KŁOSKOWSKI Ignacy 2003-03-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 KOMODA Dawid 2003-04-26 MKP Myślibórz ZPO
44 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
45 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
46 KRAWCZYK Paweł 2000-11-22 RLTL ZTE Radom MAZ
47 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
48 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
49 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
50 KUROWSKI Marcin 2002-04-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
51 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
52 LISIECKI Maciej 2003-07-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
53 LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
54 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
55 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
56 MAREK Adrian 2004-02-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
58 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
59 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
60 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
61 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
62 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
63 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL ZTE Radom MAZ
66 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
67 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
68 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
69 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 ZLKL Zielona Góra LBU
70 PONIKOWSKI Kewin 2002-01-01 MKS Agros Chełm LBE
71 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
72 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
74 RAK Filip 2003-02-03 LUKS Podium Kup OPL
75 ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 SEREWIŚ Łukasz 2002-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
77 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
78 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
79 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
80 SOCHA Jakub 2001-08-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
81 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
83 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
84 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
85 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
86 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
87 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
88 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
89 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
90 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
91 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
92 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
95 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.076077938079834sekund