GRZEŚKOWIAK Aleksander
2008-05-06
BOSiR Barcin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKI Jan
2008-01-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADWENT Bartłomiej
2007-05-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALFUT Tomasz
2008-09-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANHALT Karol
2008-11-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ARUNSI Uba
2008-10-05
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJRASZEWSKI Tomasz
2006-12-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAJRASZEWSKI Wojciech
2009-04-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BANIAK Miłosz
2009-01-02
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BĄKOWSKI Maksym
2007-08-13
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEDNARCZYK Igor
2006-06-16
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁASZCZYK Norbert
2004-01-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BONAS Filip
2009-02-03
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BORZĘCKI Jakub
2008-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOSAK Michał
2007-01-26
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRODALA Maksym
2005-01-18
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRYCKI Wojciech
2007-11-06
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CEBRAT Marcel
2008-04-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CERKASKI Adam
2008-02-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CERSKI Wiktor
2008-05-27
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHRAPEK Krzysztof
2009-02-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHROSTEK Kacper
2008-03-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHUCHRA Mateusz
2010-06-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CICHOWSKI Kamil
2006-10-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CIESZEWSKI Adam
2007-06-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZAJKA Marek
2009-04-30
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZMARA Wiktor
2006-04-12
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZUŁEK Adrian
2009-03-13
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZYŻEWSKI Wiktor
2011-03-15
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DUDA Tymon
2007-05-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DUDEK Jakub
2008-09-23
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DURA Łukasz
2007-08-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FILIPEK Jakub
2008-01-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FLENC Bruno
2008-04-24
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FLOREK Igor
2009-10-10
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FRĄCZAK Błażej
2008-05-30
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GAJ Mateusz
2009-01-02
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GAŁĄZKA Mikołaj
2009-09-11
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GAŁGAŃSKI Damian
2008-06-27
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GIERACH Jakub
2009-08-11
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GIERACH Wojciech
2007-10-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GLAZA Mikołaj
2007-07-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GORZYCKI Igor
2007-03-11
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GOŹDZIECKI Hubert
2009-07-22
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GÓRTATOWSKI Marcel
2009-06-22
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRABEK Iwo
2008-08-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRACZKOWSKI Filip
2007-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GROTKOWSKI Daniel
2008-09-29
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GRZEGOREK Jakub
2008-10-15
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GWIAZDOWSKI Dominik
2008-05-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
HOFFMANN Marcel
2008-01-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JAKUBIEC Krzysztof
2008-07-12
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JAKUBOWSKI Jakub
2009-05-30
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JANKOWSKI Maciej
2006-09-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JANKOWSKI Maksymilian
2011-11-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JANKOWSKI Piotr
2008-11-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JARANOWSKI Cyprian
2008-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JARMOSZEWICZ Jan
2008-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JASIŃSKI Patryk
2008-07-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JEŹDZIKOWSKI Adam
2008-09-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JEŻYNA Maciej
2005-12-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KACZOROWSKI Igor
2008-10-27
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KALINOWSKI Filip
2007-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KANIEWSKI Maksymilian
2006-08-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KAROW Damian
2004-02-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAWAŁKOWSKI Marcel
2008-09-24
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KLEIST Karol
2009-01-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KŁOSOWSKI Filip
2007-03-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KMIEĆ Kamil
2009-02-03
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KNYCH Kamil
2007-01-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOLASA Karol
2008-04-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KONDEL Damian
2008-03-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOŃCZAK Kacper
2008-05-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOŃCZAL Dawid
2006-01-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KORACH Krzysztof
2008-09-30
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KORPOWSKI Sebastian
2010-04-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOSMACZ Filip
2007-07-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOWALSKI Adam
2008-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOZIK Fryderyk
2008-04-26
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRAKOWSKI Eryk
2008-12-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRAWCZYK Michał
2007-10-23
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRECZMER Wojciech
2009-06-02
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRUSINOWSKI Mateusz
2010-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KRYSIAK Tymoteusz
2007-10-09
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KRZYKAWSKI Nikodem
2008-04-25
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KRZYŻAŃSKI Kacper
2007-01-17
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KURZEJA Filip
2009-07-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LACH Radosław
2006-03-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LACHOWICZ Jakub
2008-04-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LANGER Mateusz
2007-05-29
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LASECKI Kornel
2008-08-14
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
LAURYN Mateusz
2008-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
LEWANDOWSKI Michał
2008-05-06
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LIS Michał
2007-11-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LISHCHENKO Valentyn
2008-02-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
LISIECKI Hubert
2007-04-25
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ŁYZIŃSKI Marcel
2008-07-16
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MACHCIŃSKI Ignacy
2009-11-01
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAJEWSKI Filip
2008-05-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MAJOROWSKI Filip
2008-12-14
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MAŁYSZ Jonatan
2007-07-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MANIKOWSKI Fabian
2007-01-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MARCHLEWSKI Adrian
2007-01-26
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MATCZYŃSKI Aleksander
2008-11-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MICHALSKI Filip
2010-01-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MIKOŁAJCZYK Jakub
2008-09-26
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MIZIKOWSKI Tomasz
2008-03-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MODRZEJEWSKI Adrian
2009-09-02
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MUSIAŁ Jakub
2010-03-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
NEUMANN Borys
2006-04-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
NIESPODZIANY Kamil
2008-02-08
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
NIŻEWSKI Oktawian
2007-03-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NOWAK Michał
2009-03-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
NOWAKOWSKI Maciej
2008-04-30
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
OKONIEWSKI Franciszek
2008-08-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
OKRUCIŃSKI Aleksander
2008-07-03
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
OPAS Szymon
2009-03-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
OSIŃSKI Mikołaj
2009-02-06
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PADUCH Konrad
2009-07-02
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PALUSZAK Oliwier
2008-02-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PAWLIKOWSKI Mikołaj
2009-05-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PIASKOWSKI Antoni
2008-01-10
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PILCH Dawid
2008-01-11
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PIOTROWICZ Marcel
2007-05-17
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PIOTROWSKI Krystian
2007-06-07
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PIOTROWSKI Stanisław
2009-09-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
POCHWAŁA Tomasz
2008-09-02
UKS przy ZS Resko
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PYZIK Szymon
2007-03-07
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
RADAJEWSKI Dawid
2008-05-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
REJMENT Aleksander
2009-01-20
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ROSZAK Borys
2008-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
RUTKOWSKI Marcin
2006-09-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
RYCHLIK Patryk
2008-06-29
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
RZEMPOŁUCH Bartosz
2008-05-09
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SADOK Wiktor
2007-09-12
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SAWA Mateusz
2009-01-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SIEKIERSKI Radosław
2006-11-03
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SIERADZKI Jakub
2006-10-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SIKORSKI Cyprian
2008-10-29
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SITARSKI Jakub
2008-08-28
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SKONIECZNY Krystian
2007-07-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SKORUPA Franciszek
2010-05-11
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SKOWROŃSKI Jakub
2008-07-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SOBCZAK Maciej
2007-07-28
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SOBCZAK Szymon
2008-04-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SOKOŁOWSKI Kacper
2008-06-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
STAŃCZYK Hubert
2009-03-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
STARCZEWSKI Jan
2008-03-02
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
STRZYGOCKI Bartłomiej
2008-09-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
STUBBA Bruno
2008-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SZAŁAJSKI Krzysztof
2010-04-08
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SZEWSS Nikodem
2008-10-05
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SZŁAPKA Tymoteusz
2009-12-09
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SZWAJKOWSKI Tomasz
2009-12-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SZWEDKA Nataniel
2008-01-31
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
ŚMIERTKA Mateusz
2006-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
TASZYCKI Alan
2008-01-01
OLA Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
TOMALCZYK Michał
2007-05-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
TRZCIŃSKI Wiktor
2007-10-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
URBANOWICZ Iwo
2008-04-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WACHEK Franek
2008-09-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WIŚNIEWSKI Dominik
2008-02-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WIŚNIEWSKI Tymoteusz
2009-04-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WITOWSKI Jan
2008-06-22
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WOJCIECHOWSKI Piotr
2005-01-11
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WOJDYŁA Oliwier
2008-04-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WOJTASIK Aleksander
2007-08-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WOJTAŚ Mikołaj
2007-11-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WOJTCZAK Paweł
2007-08-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WOJTKOWIAK Marcel
2007-11-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
WÓJCIK Piotr
2008-06-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WRÓBLEWSKI Paweł
2007-07-13
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WSZELAK Filip
2007-12-13
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ZASADA Wiktor
2006-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ZWOLIŃSKI Wiktor
2008-02-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ŻURAWSKI Jakub
2009-10-27
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ŻYWICA Krystian
2008-03-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik