DWOJACKA Zuzanna
2008-09-08
UKS MKL Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWICZ Patrycja
2009-05-03
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJKOWSKA Oliwia
2007-01-27
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CENIUCH Urszula
2008-05-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHABERSKA Martyna
2008-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHMIELOWSKA Julia
2008-04-26
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DEMKOWICZ Julia
2008-04-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DZIEWULSKA Zuzanna
2008-10-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FILA Amelia
2008-09-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FILIP Oliwia
2008-02-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GODLEWSKA Aleksandra
2007-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GONDEK Maja
2009-02-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HASSE Nikola
2008-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JABŁOŃSKA Martyna
2009-06-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JABŁOŃSKA Martyna
2008-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANICKA Maria
2008-06-02
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANKOWIAK Maja
2008-12-06
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JARUZEL Hanna
2008-04-30
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JASIAK Weronika
2007-09-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JĘDRYS Zuzanna
2007-07-10
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KARMELSKA Liliana
2009-10-14
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KAROL Amelia
2007-06-22
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KLIMAS Maja
2008-11-26
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOLAŃSKA Anna
2008-11-23
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOSZYKOWSKA Natalia
2008-07-22
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOWALEWSKA Mia
2009-01-01
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOZAKIEWICZ Amelia
2007-09-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KRASOWSKA Sara
2007-07-25
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LASKOWSKA Katarzyna
2008-03-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LEJKOWSKA Natalia
2008-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
LEMAŃSKA Maja
2007-12-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LUDWICZAK Lena
2008-09-24
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ŁUSZCZEK Natasza
2007-08-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MAJCHRZAK Nadia
2008-04-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MAJKRZAK Wiktoria
2007-04-03
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MAŁOLEPSZA Weronika
2007-12-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MIŚKÓW Malwina
2008-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MYSIAK Marcelina
2008-04-30
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
NEKANDA-TREPKA Kornelia
2007-05-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
OLENDER Anastazja
2007-12-02
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ORZEŁ Wiktoria
2008-05-10
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PALUS Amelia
2008-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PIETRUSZKA Paulina
2007-01-23
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
RECKA Julia
2008-06-13
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
REZLER Lena
2007-01-26
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RYBICKA Hanna
2007-03-02
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SEMENIUK-KUREK Matylda
2007-08-08
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SIARA Julia
2007-07-27
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SKWIERAWSKA Julia
2008-02-20
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SOBCZAK Julia
2008-02-06
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
STĘŻAŁA Jadwiga
2008-05-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
STRĘBICKA Nela
2009-02-16
LDK Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SUROWIECKA Patrycja
2008-01-30
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SZEPKE Lena
2008-03-07
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SZREMSKA Karina
2008-06-06
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SZYLIŃSKA Alicja
2009-03-18
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŚWIERCZYŃSKA Alicja
2007-04-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
TOMASZEWICZ Patrycja
2009-06-20
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
TRELA Weronika
2007-03-30
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WARSIŃSKA Julia
2007-01-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WEINBERGER Martyna
2009-02-19
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WIERZBICKA Sandra
2007-11-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WIÓRKO Anna
2008-06-17
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WRĘBIAKOWSKA Maria
2008-01-09
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WYROSTEK Michalina
2007-11-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ZARĘBA Amelia
2008-10-24
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ZAWLIK Magdalena
2007-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ZYGMUNT Nela
2008-04-28
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik