KRAWCZAK Izabella
2006-08-03
MKL Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMETZ Róża
2006-08-05
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALBIŃSKA Jaśmina
2007-01-16
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARAN Julia
2006-09-14
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARYLSKA Karolina
2006-08-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BĄK Justyna
2006-11-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BĄTKIEWICZ Zofia
2004-06-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BENEDYKCIŃSKA Nicola
2006-02-10
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIELECKA Magdalena
2007-06-05
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOGACKA Wiktoria
2006-03-31
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOGUSZEWICZ Martyna
2005-10-14
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORKOWSKA Antonina
2006-10-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOROWIAK Hanna
2008-09-25
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUDNER Julia
2006-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BURAS Ilona
2007-01-09
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHARĘŻA Karolina
2005-01-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHWALISZ Paulina
2005-05-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CYMBALISTA Julia
2006-08-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CYMBALISTA Paulina
2006-08-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZERNIACHOWSKA Karolina
2008-09-13
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZESZEWSKA Weronika
2004-09-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZUBAK Natalia
2007-10-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DADEŁO Monika
2007-08-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DOBEK Wiktoria
2001-06-02
LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DOROBISZ Nadia
2006-10-18
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DZWOLAK Ewa
2006-03-18
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FĄFARA Eliza
2007-05-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FROŃ Wiktoria
2006-09-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GAWIN Karolina
2007-02-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GIERASIMOW Zuzanna
2006-08-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GOLISZEWSKA Helena
2010-07-16
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GRABIAS Weronika
2006-03-31
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRABOWSKA Martyna
2008-12-02
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRACZYK-EIDER Zofia
2006-01-28
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GRONOWSKA Zofia
2004-09-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GRZYB Wiktoria
1997-10-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
HAJDASZ Helena
2006-12-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
IWANICKA Iga
2007-07-17
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JABŁOŃSKA Anna
2007-02-26
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JAKUBOWSKA Matylda
2007-06-09
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JASIAK Weronika
2007-09-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JASIANEK Dominika
2006-03-03
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JAŹWIŃSKA Aleksandra
1998-12-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JERMALONEK Klaudia
2006-05-31
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JEROMIN Alicja
1985-05-22
RSSiRON Start Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JEŻ Aleksandra
2007-08-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JÓŹWICKA Weronika
2006-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KACPRZAK Amelia
2010-05-06
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KALINICZENKO Jelizawieta
2006-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KALIŃSKA Joanna
2004-01-08
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KALIŃSKA Oliwia
2006-12-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KAMODA Karolina
2006-03-25
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KANICKA Lena
2007-05-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KARWECKA Wiktoria
2006-01-10
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KAŹMIERCZAK Aleksandra
2006-08-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KLEBIEKO Lena
2006-09-10
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KŁOS Helena
2004-04-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KŁOSOWSKA Judyta
2007-01-02
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KNAPE Julia
2006-11-29
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOKŁOWSKA Natalia
2006-12-24
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KONDRATOWICZ Sara
2007-06-08
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOSICKA Zofia
2007-06-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOZAKIEWICZ Amelia
2007-09-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KRAWCZYŃSKA Julia
2006-12-15
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUSIAK Nikola
2006-02-01
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KWAK Karina
2008-05-18
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
LESZEGA Zuzanna
2006-04-26
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
LEŚNIEWICZ Joanna
2006-04-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
LIS Monika
2006-08-31
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LITWINIUK Hanna
2006-04-30
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MAJCHRZAK Angelika
2005-05-02
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MARCHLEWSKA Julia
2006-06-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MARCZYK Julia
2007-04-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MARENDZIAK Martyna
2007-04-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MARSZEWSKA Natalia
2005-09-04
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MATECKA Julia
2006-10-27
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MAZUREK Patrycja
2005-03-27
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MĄCZKA Magdalena
2006-06-12
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MICHALSKA Marianna
2007-12-30
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MICHALSKA Oliwia
1999-01-19
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MILICZEK Magdalena
2006-02-25
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MOHAMAD Besna
2005-02-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MRÓZ Sandra
2006-03-31
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MYŚLIWIEC Nell
2007-01-17
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
NAPIERAŁA Patrycja
2006-08-19
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
NIEWIADOMSKA Maja
2005-05-21
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
NOWACKA Oliwia
2006-08-27
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
NOWAKOWSKA Karolina
2008-09-10
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
NOWAKOWSKA Sandra
2006-10-06
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
NOWOWIEJSKA Gabriela
2006-08-19
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
OSICKA Zuzanna
2006-10-13
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PAWLIK Wiktoria
2005-04-29
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PAWŁOWSKA Maja
2002-06-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PERZYŃSKA Zuzanna
2008-10-11
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PIERÓG Agata
2003-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PIETRUSZKA Paulina
2007-01-23
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PIOTROWSKA Marta
1991-12-29
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PIWOŃSKA Oliwia
2006-07-14
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
POPOWICZ Maja
2007-05-14
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PROLEJKO Maja
2005-02-22
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PRZYBYŁOWICZ Anastazja
2006-10-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PUKOWNIK Julia
2006-12-10
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
REICH Zofia
2005-05-20
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
RORBACH Oliwia
2006-08-16
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
RUA Adriana
2007-05-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
RUDNIK Julia
2007-07-12
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
RUTKOWSKA Maria
2007-03-31
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
RUTKOWSKA Zofia
2007-08-04
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
RYBIŃSKA Weronika
2008-02-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
RYDELEK Alicja
2002-11-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SADOWSKA Weronika
2006-10-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SEJNIK Nina
2008-01-22
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SKUPIN Amelia
2007-01-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SŁODZIŃSKA Maja
2006-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SOSNOWSKA Amelia
2007-01-09
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SPŁAWSKA Oliwia
2007-01-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
STANKIEWICZ Erika
2011-06-05
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SUDNIKOWICZ Joanna
2007-05-21
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SULEJ Julia
2007-05-22
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SZAFRAN Martyna
2006-04-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SZAŁAS Martyna
2006-05-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SZELĄGOWSKA Maria
2006-10-30
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZÓSTEK Zuzanna
2007-05-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZULC Celestyna
2006-06-14
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SZYMAŃSKA Hanna
2006-06-02
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SZYMAŃSKA Oliwia
2007-03-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SZYMKOWIAK Zofia
2003-06-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ŚWIDERSKA Marcelina
2006-08-27
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
URBAŃSKA Weronika
2006-12-27
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
WACH Oliwia
2006-03-03
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WACHURA Karolina
2006-02-23
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WARCHOŁ Zuzanna
2006-07-11
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WINIARCZYK Wiktoria
2003-04-09
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WIŚNIEWSKA Roksana
2006-01-04
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WODECKA Kinga
2006-11-16
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WOŁKOW Marta
2007-02-15
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WÓJS Lena
2006-02-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WSZĘDYBYŁ Martyna
2007-08-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ZAMIARA Wiktoria
2006-04-08
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
ZDZIĘBORSKA Paulina
2004-02-09
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ZGANIACZ Magdalena
2006-12-08
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ZIOMKO Zuzanna
2006-07-17
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ZYGOŃ Aleksandra
2007-05-10
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ŻUREK Julia
2006-11-06
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik