SAWICKA Julia
2004-12-28
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
2 BOBROWSKA Daria 2003-07-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
4 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
5 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
6 CWALINA Magdalena 2004-01-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 DARDZIŃSKA Aleksandra 2004-05-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 DˇBROWSKA Magdalena 2005-05-06 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
10 DˇBROWSKA Marzena 2003-12-29 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
11 DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
12 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
13 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
14 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
15 JANASZ Patrycja 2004-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
16 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
17 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 KS Wisła Puławy LBE
19 KOŁPACZEWSKA Natalia 2003-01-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
21 KOWALKO Natalia 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
22 KRAJEWSKA Gabriela 2004-07-02 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
23 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
24 KUREK Wiktoria 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
25 ŁAGODA Paulina 2003-05-25 UKS Liceum sportowe Łomża POD
26 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
27 MICHALEC Marta 2004-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
28 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
29 MOCARSKA Aleksandra 2003-03-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
32 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
33 PIETRASZEWSKA Wiktoria 2004-05-30 KS Podlasie Białystok POD
34 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
35 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
36 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
37 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
38 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
39 RUK¦CIŃSKA Julia 2004-01-20 UKS Technik Augustów POD
40 RYBICKA Wanessa 2004-06-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
41 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
42 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
43 STAREK Karolina 2004-06-03 KS Wisła Puławy LBE
44 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
45 SZAWLUK Wiktoria 2004-01-27 KS Podlasie Białystok POD
46 SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 UKS Liceum sportowe Łomża POD
47 SZUMOWSKA Monika 2004-03-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
48 TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
49 TRZONKOWSKA Daria 2004-03-31 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
50 TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
51 WODNIK Agnieszka 2002-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
52 WOŁOWIK Marcelina 2003-07-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
53 WO¬NIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
54 WÓJCIK Weronika 2004-11-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
55 WRONKA Maja 2004-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
56 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
57 ZAMOJSKA Aleksandra 2003-07-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10965394973755sekund