KRĘGIEL Franciszek
2006-10-11
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AMBROZIAK Marcel
2004-11-14
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJCZAK Jakub
2006-05-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTOSIAK Sebastian
2006-07-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ARMSTRONG Dominik
2007-01-07
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANASIAK Patryk
2005-06-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BONAREK Antoni
2007-04-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUJNOWICZ Longin
1940-07-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHODAKOWSKI Mateusz
2006-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CIECHOMSKI Szymon
2004-08-14
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CYBARTOWSKI Filip
2006-02-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DĄBROWSKI Dawid
2006-01-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DELEWSKI Jan
2007-02-21
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DĘDERSKI Dawid
2005-08-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DOLIŃSKI Tomasz
2006-08-09
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DYLIK Jakub
2005-06-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GAJDA Mikołaj
2006-09-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GAJEWSKI Michał
2004-08-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAWĄD Jakub
2005-01-09
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GAWLIK Witold
2006-06-03
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GLINKA Jakub
2006-02-27
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRABOWSKI Bartosz
2006-09-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GROENWALD Szymon
2005-06-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRUNTKOWSKI Jakub
2006-02-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRYGLEWSKI Marcin
2008-04-28
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZEGOREK Wiktor
2007-07-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GRZELAK Alan
2004-07-05
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GRZENKOWICZ Olivier
2007-02-14
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GUZIK Marcin
2008-12-21
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HALEK Arkadiusz
2007-03-16
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JENIEC Jakub
2006-12-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KADYROW Oskar
2007-08-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KALINOWSKI Kacper
2006-06-21
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KARCZEWSKI Dylan
2006-04-14
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KIJEWSKI Karol
2005-10-10
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KLĘK Konrad
2006-02-16
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KLUSZCZYŃSKI Gracjan
2006-05-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KORC Aleksander
2005-09-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOWALSKI Marcel
2007-09-03
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KRUSIŃSKI Daniel
2006-06-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KRUSZWIC Wiktor
2006-04-12
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KRUSZYŃSKI Jakub
2007-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRYSZYŁOWICZ Eryk
2008-07-20
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KSIĘŻNIK Maksymilian
2006-06-13
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KUCZAJ Kacper
2006-01-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KUREK Bartosz
2006-04-03
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
LEBEDIUK Maksim
2005-05-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
LEMAŃCZYK Leon
2005-07-23
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
LEWIŃSKI Krzysztof
2005-04-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LEWKOWICZ Wojciech
2004-02-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ŁAWRUKAJTIS Jan
2006-01-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ŁOBODA Przemysław
2006-02-17
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MALCZEWSKI Daniel
2004-03-07
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MATUSIAK Alan
2005-08-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MATYSIK Filip
2006-09-30
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MIKUŚKIEWICZ Lucjan
2007-04-04
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MYKYTCHUK Vadim
2007-04-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
NAJDER Bartłomiej
2006-02-02
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
NAMYSŁ Franciszek
2005-12-21
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
NAWROCKI Jakub
2005-04-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
OKRZESIK Paweł
2007-09-24
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
OLCHAWA Patryk
2006-11-13
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OLCZAK Piotr
2005-07-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
OPALIŃSKI Franciszek
2005-01-25
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
OŚKIEWICZ Tomasz
2005-03-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PAŁKA Igor
2005-04-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PAPIS Dawid
2008-07-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PATRYARCHA Cezary
2006-09-26
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PAWŁOWSKI Szymon
2006-03-12
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PEPLIŃSKI Kacper
2006-10-17
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PETKA Kamil
2006-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PIGDANOWICZ Michał
2006-05-02
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PISARSKI Wiktor
2005-01-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PODOLSKI Jerzy
2007-06-25
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PORADA Antoni
2008-07-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
POWALISZ Szymon
2006-09-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ROBAK Artur
2007-03-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
RODZIAK Jakub
2007-04-30
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ROSPŁOCH Kacper
2005-04-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RUSEK Natan
2007-12-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RYDZIK Piotr
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
RYNANS Jakub
2006-02-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SALSKI Jan
2005-07-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SAMMLER Radosław
2007-07-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SATERNUS Jakub
2006-01-30
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SIBIŃSKI Jakub
2006-10-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SIDOROWICZ Maciej
2006-03-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SKIBIŃSKI Stanisław
2006-11-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SKRZYPCZAK Marcel
2007-03-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SOBCZAK Stanisław
2006-07-03
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SOBIK Jakub
2006-11-15
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STAŃ Seweryn
2006-02-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STĘPIEŃ Marcin
2007-03-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SUCHECKI Michał Jan
2007-08-31
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SUGIER Filip
2007-05-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZEWCZYK Jakub
2006-12-08
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZOSTAK Mikołaj
2006-08-08
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SZTUCKI Szymon
2007-01-18
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SZYMANIAK Igor
2007-05-31
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ŚLĄZAK Piotr
2006-09-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ŚWISTEK Mateusz
2006-09-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
TOBIASZ Wiesław
1948-06-03
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WAGNER Karol
2005-04-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WAWIEROWICZ Ignacy
2006-03-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
WIECZOREK Kacper
2009-07-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
WIELGOSIŃSKI Aleksander
2004-04-06
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
WNĘTRZAK Wiktor
2004-02-27
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
WNUKOWSKI Paweł
2007-06-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
WOJTKIEWICZ Maksymilian
2007-04-02
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WOŹNIAK Hubert
2005-09-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WÓJCICKI Antoni
2005-08-19
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ZŁOTOWSKI Szymon
2006-02-24
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ŻARNECKI Odyseusz
2007-03-15
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik