PAWŁOWSKI Michał
2002-04-22
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
4 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
6 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
7 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
8 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
9 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
10 GARA Marcel 2003-03-12 UKS Kusy Bukowno MLP
11 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
12 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
13 GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
15 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
16 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
17 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
18 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 KOLASA Krzysztof 2003-01-01 UKS Sokół Zator MLP
20 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 KUFEL Maksymilian 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
24 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
26 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
27 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
29 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
30 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
32 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
33 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
34 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
36 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
38 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
39 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
41 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
42 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
43 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
44 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
45 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
46 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
47 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
48 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
50 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
51 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
52 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
55 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
56 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
57 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
58 ZABDYL Bartosz 2003-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
59 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.047118186950684sekund