WIERZBICKI Kajetan
2004-11-08
LKS Brzezina Osiek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAGIŃSKI Piotr
2005-03-11
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJER Mikołaj
2004-07-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANACH Kacper
2004-08-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANIK Szymon
2004-04-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRYK Michał
2002-08-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHWAJOŁ Bartłomiej
2005-03-27
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DYL Sebastian
2003-02-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DZIECIĄTKOWSKI Konrad
2005-05-19
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FRANKIEWICZ Konrad
2003-05-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GACEK Damian
2003-04-19
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GEMBALCZYK Adam
2002-01-15
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GÓRNIAK Sokrates
2005-03-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GWÓŻDŻ Tomasz
2003-04-17
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JANUS Jakub
2003-01-11
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOWALSKI Wiktor
2004-11-03
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KUBIK Paweł
2004-04-01
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
LINIEWICZ Patryk
2004-06-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
LIPOWSKI Witold
1956-10-08
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MAJDA Mariusz
2003-03-12
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MARCZAK Kamil
2005-02-22
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MAZUR Piotr
2005-08-07
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MES Jerzy
2005-09-12
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MLEKO Rafael
2004-07-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PENKAL Emil
2004-08-28
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SOBIESIAK Marcin
2004-06-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SUDER Kamil
2005-06-05
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SZYMAŃSKI Szymon
2005-03-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ŚWIERCZYŃSKI Dominik
2002-12-05
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
TATARYNOWICZ Maciej
2004-07-14
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
TRZÓSŁO Michał
2004-01-13
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WAWRZYŃCZYK Filip
2001-02-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WĘGRZYK Michał
2001-01-22
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WITAS Alan
2004-04-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WOŹNIAK Dawid
2005-10-08
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ZŁOTOWSKI Wiktor
2004-08-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik