SUPRANOWICZ Patrycja
2004-05-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANAŚ Wiktoria 2005-05-19 UKS Technik Augustów POD
2 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LUKS Serock KPO
3 CEKAŁA Dominika 2004-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 CHALIMONIUK Weronika 2004-09-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 CHOJNOWSKA Paulina 2005-09-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 DAWIDCZYK Małgorzata 2004-11-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DEMCZUK Natalia 2004-09-13 MKS Juvenia Białystok POD
8 DRAPCZUK Karolina 2005-06-19 UKS Technik Augustów POD
9 DYLEWSKA Gabriela 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
10 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
11 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
12 HUBERT Maja 2006-01-23 KS Parkiet Hajnówka POD
13 JEROMIŃSKA Laura 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
14 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
15 KOC Wiktoria 2004-10-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
16 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 KUŹNIAR Monika 2003-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
19 MADEJ Justyna 2004-11-02 LKS Znicz Biłgoraj LBE
20 MALEWICZ Weronika 2003-04-18 KS Podlasie Białystok POD
21 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
22 MAZUR Wiktoria 2003-01-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
23 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
24 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 NOSKOWICZ Maja 2005-01-31 KS Parkiet Hajnówka POD
26 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
27 OSTAPOWICZ Angelika 2005-02-15 UKS Technik Augustów POD
28 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
29 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
30 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
31 RĘBISZ Martyna 2003-05-05 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
32 ROKOSZ Julia 2004-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
34 SAPKO Marta 2003-08-15 KS Agros Zamość LBE
35 SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
36 SEREK Katarzyna 2004-08-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
38 STAŃKO Oliwia 2003-04-28 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
39 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
40 TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 MKS Agros Chełm LBE
41 TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 UKS Technik Augustów POD
42 WAŁACH Emilia 2004-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
43 WEGIERA Alicja 2004-08-12 AZS UMCS Lublin LBE
44 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 SSMKS Parasol Wrocław DOL
45 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
46 ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
47 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
48 ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 OKLA Ostrołęka MAZ
49 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30992817878723sekund