TALIK Konrad
2007-11-04
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 niest. Kraków MLP
2 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
3 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
4 BRIBRAM Wojciech 2007-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
5 BUŁAŚ Piotr 2007-10-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
6 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
8 DUDEK Leon 2009-08-21 KS Victoria Trzebinia MLP
9 GAJOWIEC Mateusz 2005-10-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
10 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
11 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
12 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
13 GRONDAL Piotr 2007-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
14 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
15 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
16 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
17 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
18 KORCZYK Dawid 2006-01-17 UKS Sokół Zator MLP
19 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
20 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
21 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
22 KURDZIEL Szymon 2007-12-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
23 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
24 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
25 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
26 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
27 MENTLEWICZ Jakub 2009-12-16 LKS Kłos Olkusz MLP
28 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
29 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
30 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
31 OBROK Ignacy 2010-11-25 KS Victoria Trzebinia MLP
32 OKRZESIK Maksymilian 2007-01-01 MKS Żywiec SLK
33 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 OŚRÓDKA Karol 2009-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
35 PACHACZ Sebastian 2008-12-07 MKS Rabka-Zdrój MLP
36 PALIWODA Leon 2008-05-01 UKS Sokół Zator MLP
37 PARZĄTKA Beniamin 2009-10-13 MKS Rabka-Zdrój MLP
38 PAWLIK Krystian 2008-04-06 SKS Kusy Kraków MLP
39 PAWLUCY Mikołaj 2007-01-01 RMKS Rybnik SLK
40 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
41 PIELA Marcel 2009-01-01 UKS Sokół Zator MLP
42 PITUCH Aleksander 2009-01-24 SKS Kusy Kraków MLP
43 PUDEŁKO Igor 2006-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
44 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
45 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
46 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
47 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
48 RZĄDKOWSKI Adam 2008-11-03 SKS Kusy Kraków MLP
49 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
50 SZEWCZYK Karol 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
51 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
52 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
53 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
54 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
56 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
57 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
58 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
59 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 ZAJĄC Samuel 2009-05-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
61 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
62 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
63 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
64 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.057756185531616sekund