BORAWSKI Szymon
2003-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 CHĘTNIK Patryk 2004-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
4 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
5 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
7 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 EHRENFELD Łukasz 2003-08-10 KS AZS AWF Kraków MLP
10 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
13 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
14 JAŃCZAK Jakub 2003-02-05 MKS Juvenia Białystok POD
15 JAŃCZAK Paweł 2003-04-29 MKS Juvenia Białystok POD
16 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
17 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
19 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
20 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
22 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
23 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
24 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
25 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 ŁUĆKO Filip 2003-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
27 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
28 MIELNICZUK Marek 2003-10-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
29 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
30 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 OLSZEWSKI Dawid 2002-06-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
34 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 ROZWADOWSKI Sebastian 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
39 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
40 SŁOTA Paweł 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
41 STRZESZEWSKI Piotr 2004-04-20 KS Podlasie Białystok POD
42 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
43 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
44 TAUDUL Kacper 2003-06-10 MLKS Czarni Olecko WMZ
45 WALCZAK Dawid 2003-08-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
46 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
47 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14112305641174sekund