BORAWSKI Szymon
2003-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BRODACKI Michał 2001-04-21 UKS Clan Ostrołęka MAZ
3 CHĘTNIK Patryk 2004-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
5 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
6 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
8 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 EHRENFELD Łukasz 2003-08-10 KS AZS AWF Kraków MLP
12 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
15 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
16 JAŃCZAK Jakub 2003-02-05 MKS Juvenia Białystok POD
17 JAŃCZAK Paweł 2003-04-29 MKS Juvenia Białystok POD
18 JASIŃSKI Szymon 1997-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
20 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
22 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
23 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
25 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
26 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
27 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
28 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
29 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
30 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
31 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
32 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 ŁUĆKO Filip 2003-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
34 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
35 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
36 MIELNICZUK Marek 2003-10-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
37 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
38 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
39 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 OLSZEWSKI Dawid 2002-06-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
43 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 PŁOCIŃSKI Grzegorz 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
46 PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 RACZYŁO Damian 1998-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
48 ROZWADOWSKI Sebastian 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
51 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
52 SŁOTA Paweł 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
53 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
54 STRZESZEWSKI Piotr 2004-04-20 KS Podlasie Białystok POD
55 SUCHTA Marcin 2001-07-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
57 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
58 TAUDUL Kacper 2003-06-10 MLKS Czarni Olecko WMZ
59 WALCZAK Dawid 2003-08-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
60 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
61 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
63 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD
64 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.057464122772217sekund