KRZYŻANOWSKI Mateusz
2003-11-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
1994-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABEL Patryk
2002-09-10
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCIO Cyprian
2003-05-28
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ALBRECHT Norbert
2001-10-09
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANCUTA Jan
2002-03-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANDRYSZCZYK Krystian
2002-10-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTONOWICZ Jan
2005-05-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANTOSZ Wiktor
2002-10-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ARENDT Kacper
2002-04-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ARTYM Jakub
2004-06-07
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ASTRACHANCEW Konrad
2005-07-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BABIK Filip
1996-11-02
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAGIŃSKI Wiktor
2003-07-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BAJORSKI Adam
2004-09-11
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BAKA Jakub
2003-06-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BAŁASZ Dawid
2003-01-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BANASZAK Kacper
2003-02-25
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARCIK Jakub
2003-11-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARTOŚ Krzysztof
2003-12-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARWIŃSKI Piotr
2001-04-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BEDNAREK Damian
2000-01-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BELNIAK Damian
2002-02-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BEREŹNICKI Piotr
2003-11-14
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BERNAL Konrad
2001-08-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BERNAŚ Damian
2003-05-09
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIELASZEWSKI Szymon
2004-06-05
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIELECKI Marek
2003-07-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIERNACKI Michał
2000-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIESZKE Kacper
2003-01-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIZOŃ Karol
2002-03-15
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BŁASZCZYK Kamil
2003-02-28
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BODURA Szymon
2002-04-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BOGUSZEWSKI Michał
2004-11-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BORECKI Kasper
2005-03-25
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BORKOWSKI Mateusz
1997-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BOROWSKI Dawid
1999-07-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BRĄGIEL Filip
2002-07-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BRODZIK Kamil
2000-08-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BRUDŁO Piotr
2002-07-06
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BUCH Filip
2002-03-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CACH Łukasz
2002-03-22
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CEGIEŁKO Maciej
2003-09-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CENTKOWSKI Łukasz
2003-05-26
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHEŁSOWSKI Piotr
1997-08-06
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CHMIELARZ Jakub
2002-09-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CHMIELEWSKI Sebastian
2003-08-22
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CHMURA Jakub
2003-06-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CHUDZIK Jakub
2004-07-24
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CIELNIAK Dawid
2004-03-11
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CIERECH Filip
2004-11-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CITAK Miłosz
2003-04-28
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CYRANKOWSKI Dominik
2003-04-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CZAJKA Aleksander
2003-04-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CZAJKOWSKI Norbert
2002-10-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CZECHOWICZ Mikołaj
2003-12-04
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CZERWIŃSKI Adam
1988-10-02
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CZERWONKA Miłosz
2005-07-12
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CZUBA Dominik
2002-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CZUHAN Jakub
2003-10-22
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ĆWIKLIŃSKI Adrian
2004-07-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ĆWIKŁA Hubert
2002-01-08
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ĆWIKOWSKI Paweł
2004-09-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DĄBROWSKI Łukasz
1998-01-05
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DOMAŃSKI Antoni
2002-04-15
MKS Lesznowola
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DOMINIAK Daniel
2001-04-10
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DRABIK Oskar
1991-05-09
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DROZDOWSKI Damian
2003-01-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DRZAZGA Dawid
2005-08-11
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DULIK Paweł
2000-03-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
DURLAK Jakub
2003-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
DZIDECZEK Michał
2002-01-26
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DZIECIĄTKOWSKI Filip
2004-08-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FICYGOWSKI Michał
2004-08-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
FLEJSZAR Jakub
2005-03-10
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
FOLGA Bartłomiej
2003-11-08
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
FOLUSZ Mikołaj
2007-11-26
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
FORYŚ Mateusz
2004-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
FRANCZAK Mateusz
2004-03-18
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
FRĄC Kacper
2004-07-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
FURMAN Paweł
2002-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GADOMSKI Paweł
2002-07-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GAJDA Michał
2003-07-12
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GALAS Kacper
2002-04-26
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GAWEŁ Kuba
2002-09-15
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GĘBICKI Jakub
2006-02-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GĘSIAK Ignacy
2004-06-17
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GIERULA Kamil
2003-07-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GOLAŃSKI Stanisław
2003-03-15
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GOŁĄBEK Kacper
2005-08-25
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GOS Mateusz
2002-06-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GRABARCZYK Aleksander
2004-01-11
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GRALA Dorian
2003-10-01
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GRUCHOŁA Marek
2003-11-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GRUDZIŃSKI Adam
1997-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GRYGOLEC Aleksander
2003-07-03
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GRZELAK Alan
2003-01-24
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GRZYMSKI Stanisław
2004-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GUTOWSKI Dawid
2002-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GUŻKOWSKI Szymon
2001-04-18
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
HABERSKI Patryk
2006-09-04
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
HAWEŁKO Igor
2004-03-17
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
HERZYK Kamil
2004-04-14
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
HOŁOWIENKO Jan
2003-02-09
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
HOŁOWIENKO Marcin
2003-05-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
HUĆKO Michał
2004-07-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
HUTNY Jakub
2003-03-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
IZDEBSKI Michał
2003-02-14
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
JACHOSZ Przemysław
2003-03-30
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
JAKUBCZAK Karol
2001-08-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
JAKUBOWSKI Jan
2004-04-27
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JANAS Filip
2004-08-13
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JANICKI Dominik
2003-01-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JANKOWSKI Karol
2001-07-23
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JANKOWSKI Marek
2003-02-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JANTA Dawid
2003-11-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JAWORSKI Kacper
2003-06-04
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JEFIMCZYK Norbert
1999-01-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
2002-05-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JĘDRZEJAK Wiktor
2003-08-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JURAK Bartosz
2003-03-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JURCZYŃSKI Rafał
1997-05-26
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KABATA Filip
2003-01-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KAŁWIŃSKI Dawid
2003-04-22
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KASPROWICZ Miłosz
2003-01-31
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KAUKA Kamil
2004-01-17
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KIL Tymoteusz
2004-11-08
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KISZKA Bartłomiej
2004-05-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KITLIŃSKI Bartosz
2004-06-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KLACZKOWSKI Borys
2007-02-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KLEBANOWSKI Mateusz
1999-07-17
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KLIMEK Rafał
1999-11-18
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KLIMIUK Łukasz
2004-12-06
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KLINGER Rafał
2006-01-21
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KLOCEK Tomasz
2003-04-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KLONOWSKI Andrzej
2005-05-23
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KŁOCZKO Kacper
2003-02-12
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KOCHLEWSKI Wiktor
2003-01-21
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KOKOCIŃSKI Dawid
2003-10-23
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KOŁAKOWSKI Marek
2003-10-01
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KOMODA Dawid
2003-04-26
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KONDRAK Piotr
2003-05-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KORNASIEWICZ Kacper
2004-12-02
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KOROŚ Wojciech
2002-05-05
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KORTAS Mateusz
2004-10-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOS Jakub
2004-02-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KOWALCZYK Dominik
2004-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KOWALCZYK Miłosz
2004-06-03
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KOWALSKI Maciej
2003-07-24
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KOWALSKI Mikołaj
2003-11-15
MLUKS Triathlon Koło
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KOZDRAŃSKI Jakub
2002-01-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KOZŁOWSKI Wojciech
2005-10-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KRĘPIŃSKI Artur
2004-07-23
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KROCHMAL Paweł
1993-03-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KRZYSZTOFIK Dawid
2002-02-25
LKS Feniks Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KUBAS Przemysław
2002-04-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KUBIAK Kacper
2004-01-03
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KUBICKI Adam
1997-09-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KUCHARSKI Tomasz
2000-04-01
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KUCHARZ Wiktor
2003-03-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KULESZA Robert
1999-02-05
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KULIK Kamil
2003-06-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KULIK Robert
2002-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KUNA Krystian
2002-04-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KUNICKI Michał
2004-07-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KURAS Wojciech
2003-01-02
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
LEBIODA Stanisław
1999-01-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
LESICZKA Karol
2001-07-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
LEWALSKI Kacper
2003-05-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
LEWANDOWSKI Filip
2003-04-18
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
LIS Krzysztof
2002-08-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
LISIECKI Maciej
2003-07-01
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
LUTCHENKO Konstantyn
1998-06-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
ŁADNIAK Przemysław
2003-11-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
ŁAKOMIEC Łukasz
2002-03-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
ŁAŃCUCKI Stanisław
1958-03-01
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
ŁAZARCZYK Kacper
2003-03-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
ŁĘSKI Bruno
2003-11-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
ŁOBACZ Patryk
2003-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ŁUĆKO Filip
2003-11-04
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
ŁUKASIK Michał
2002-09-25
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
MACIASZCZYK Michał
2002-10-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
MACKIEWICZ Piotr
2003-07-22
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
MAĆKOWIAK Wiktor
1999-12-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
MAĆKOWSKI Karol
2004-05-11
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
MAJCHER Robert
1998-09-26
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
MAJEWSKI Adam
2004-03-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
MAKULEC Adam
2003-09-23
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
MALIK Jakub
2001-08-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
MARCINKOWSKI Dawid
2004-12-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
MAREK Adrian
2004-02-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
MARSZK Daniel
2002-02-15
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
MASARSKI Szymon
2002-01-04
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
MATUSZCZAK Jakub
2002-07-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
MATWIEJ Miłosz
2003-05-08
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
MEGIER Maciej
2003-04-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
MICHALSKI Filip
2001-02-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
MICHALSKI Jan
2001-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
MIELNICZUK Marek
2003-10-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
MIERZEJEWSKI Miłosz
2004-05-13
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MILCARZ Maksymilian
2004-02-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MISIARZ Sebastian
2004-09-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MŁYNARZ Kamil
1990-03-09
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MOKRZYCKI Jan
2005-06-09
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MOLCZYK Jakub
2002-03-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MOSZCZYŃSKI Wiktor
2003-01-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MROZOWSKI Sebastian
2002-01-11
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MRÓZ Karol
2005-11-03
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MUCHA Michał
2002-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MURKOWSKI Wiktor
2002-09-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MUSIAŁ Kacper
2001-07-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MUSIAŁEK Paweł
2004-10-13
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
NALEPA Jakub
2002-09-24
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
NAPIERAŁA Jakub
2004-02-11
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
NOSEK Mateusz
2005-01-13
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
NOWAK Jan
2004-06-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
NOWAK Kosma
2003-07-08
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
NOWAK Oskar
2003-03-03
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
OCHNIK Adam
2002-04-30
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
OGÓREK Jakub
2003-02-12
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
OLCZAK Jakub
2003-06-11
MLUKS Triathlon Koło
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
OLESZEK Kamil
1998-04-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
OLSZEWSKI Łukasz
2004-11-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
ORACZKO Denis
2003-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
OSKIERKO Mikołaj
2004-02-13
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
PAJA Szymon
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
PAJA Tomasz
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
PARA Bartosz
2003-03-19
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
PATOLETA Adam
2003-06-15
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
PAUL Jakub
2004-12-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
PĄCZKIEWICZ Jakub
2002-06-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
PEC Adrian
2003-04-28
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
PEMPUŚ Remigiusz
2001-03-19
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
PIĄTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
PIERZCHAŁA Gabriel
2004-10-18
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
PIETRZYKOWSKI Jakub
2003-05-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
PIOTROWSKI Andrzej
1973-05-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
PODOLAK Piotr
2003-07-10
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
POLETYŁO Damian
2002-05-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
POPŁAWSKI Jakub
2003-04-17
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
POTOCKI Adrian
2003-01-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
PÓŁTORAK Bartłomiej
2005-03-21
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
PRĄDZYŃSKI Stanisław
2004-05-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
PRZYDZIAŁ Jakub
2000-12-18
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
PYSZKA Mikołaj
2002-10-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
PYTEL Michał
2002-03-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
RAK Filip
2003-02-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
RAPTA Paweł
2000-12-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
RĄBKOWSKI Kacper
2002-01-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
RETTIG Rafał
2002-09-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
RĘKAWEK Modest
2002-10-17
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
ROGALA Kacper
2002-01-06
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
ROGOWSKI Jakub
2002-05-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
ROGOŹNICKI Sebastian
2007-07-30
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
ROJEK Piotr
2003-06-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
ROKUSZEWSKI Tomasz
2003-11-21
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
ROMBERG Adrian
2003-04-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
ROZMIANIEC Paweł
1987-02-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
ROZWADOWSKI Jakub
2006-04-27
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
RÓŻAŃSKI Filip
2003-06-19
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
RÓŻNICKI Krzysztof
2003-08-29
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
RUDAWSKI Dominik
2003-01-16
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
RUDEK Dominik
2000-06-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
RUGAŁA Dominik
2002-09-10
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
RUMIŃSKI Michał
2002-03-12
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
RUSOŃ Bartosz
2004-08-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
RUTKA Sebastian
2004-01-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
SADURA Maksymilian
2003-07-31
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
SALOMONOWSKI Jakub
2002-11-10
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
SEREWIŚ Łukasz
2002-10-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
SIERAŃSKI Daniel
2003-02-19
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
SIKORA Maciej
2003-08-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
SIMIŃSKI Konrad
2003-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
SITEK Jakub
2002-09-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
SKALIŃSKI Miłosz
2003-07-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
SKALSKI Szymon
2002-02-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
SKIMINA Wiktor
2002-07-29
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
SKORUPA Bartłomiej
2004-07-23
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
SKRZESZEWSKI Jacek
2004-09-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
SKURA Bartosz
2002-11-01
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
SŁOWIKOWSKI Sebastian
2007-11-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
SOBCZYŃSKI Patryk
2002-10-27
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
SOBSTEL Rafał
2004-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
SOCHA Jakub
2001-08-28
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
SOKOŁOWSKI Kamil
2004-01-27
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
SOKÓŁ Karol
2000-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
STARUSZKIEWICZ Michał
2002-10-23
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
STOSIK Maciej
2004-08-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
STRZELCZYK Jakub
2003-06-12
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
STRZESZKOWSKI Karol
2004-02-26
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
SUKIENNIK Bartosz
2003-04-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
SYCEWICZ Jakub
2004-01-17
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SYRYJCZYK Konrad
2002-07-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SZALA Maciej
2005-06-07
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SZCZEPAŃSKI Piotr
2000-06-15
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SZCZEŚNIAK Wiktor
2003-08-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SZMIT Patryk
2003-02-28
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SZYMAŃSKI Dawid
2003-02-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SZYMCZAK Piotr
2003-04-02
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
ŚLIWA Krzysztof
1985-10-05
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
ŚLIWKA Łukasz
2003-04-15
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
ŚMIETANKA Jan
2005-09-21
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz
2002-09-06
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
TERESZKIEWICZ Damian
2000-02-14
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
TROJNIAR Bartosz
2004-06-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
TRZCIŃSKI Bartłomiej
2004-03-28
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
TRZCIŃSKI Bartosz
2002-02-22
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
TRZEBIŃSKI Piotr
2004-02-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
TWARDOŃ Szymon
2004-02-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
TWOREK Damian
2006-04-19
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
TWORSKI Kacper
2002-08-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
TYBURSKI Igor
2004-02-06
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
TYRKA Kacper
2006-03-18
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
ULANICKI Piotr
2001-05-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
URBANIAK Sergiusz
2002-03-03
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
WARYCH Jan
2004-04-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
WARZECHA Henryk
1996-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
WASILEWSKI Mateusz
2005-09-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
WAWERSKI Ernest
2001-02-16
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
WĄCHAŁA Adam
2004-01-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
WEBER Marek
2003-07-16
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
WESOŁOWSKI Miłosz
2004-05-15
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
WĘGLARZ Sebastian
2004-07-24
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
WIATRZYK Robert
2000-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
WIDAWSKI Bazyli
2003-09-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
WIECZOREK Mikołaj
2001-03-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
WIKTOROWICZ Paweł
2002-04-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
WITKOWSKI Stanisław
2002-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
WOJCIECHOWSKI Sebastian
2004-04-19
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
WOJDYŁA Dawid
2002-08-19
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
WOJTASZEK Piotr
2007-08-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
WOKURKA Mateusz
1998-06-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
WÓDKA Jakub
2003-11-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
WÓJCICKI Grzegorz
1999-01-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
WYSZOMIRSKI Patryk
2001-09-20
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
ZABAGŁO Paweł
2002-02-15
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
ZAKRZEWSKI Hubert
2003-01-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
ZALIŃSKI Dawid
2003-04-02
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
ZAWIŚLAK Maksymilian
2005-04-17
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
ZBROSZCZYK Tomasz
2002-03-12
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
ZDOBYLAK Marek
2003-01-14
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
ZDRAL Marek
2003-07-26
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
ZIELEŃ Michał
2002-09-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
ZIELIŃSKI Kamil
1997-10-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ZIELIŃSKI Piotr
2002-03-06
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ZIĘBA Szymon
1999-03-16
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ZIĘBA Wiktor
2004-11-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ZWIRKOWSKI Aleksander
2003-02-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
ŻUK Bartosz
2003-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik