TONDI Francesco
2003-01-15
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANAŚ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
4 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
6 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
7 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
8 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
9 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
10 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
11 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
12 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
13 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
14 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
15 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 KUCZEK Piotr 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 KUFEL Maksymilian 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
21 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
23 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
24 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
26 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
27 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
28 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
29 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
30 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
31 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
32 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
34 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
35 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
39 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
40 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
41 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
42 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
43 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
45 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
46 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
48 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
49 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
50 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
52 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
54 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
55 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.04449987411499sekund