KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANAŚ Wiktoria 2005-05-19 UKS Technik Augustów POD
2 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
3 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Maków Biega MAZ
4 BOROWIEC Natalia 2004-04-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
5 BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
7 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
9 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
10 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
11 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
12 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
13 DĘBECKA Barbara 2005-03-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
14 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
16 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
18 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
19 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
20 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
21 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
23 HAPONIK Paulina 2005-05-22 UKS Technik Augustów POD
24 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 niestowarzyszona POL
25 IRACKA Weronika 2002-09-16 UKS Młodzik Warszawa MAZ
26 JEROMIŃSKA Laura 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
27 KANDER Paulina 2003-01-23 OKS Start Otwock MAZ
28 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
29 KONKAŁO Weronika 2005-03-10 UKS Technik Augustów POD
30 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
31 KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 UKS Technik Augustów POD
32 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WMZ
33 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
34 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
35 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 LEŚNIK Zofia 2001-06-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
37 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
38 MAĆKOWIAK Oliwia 2006-01-01 LKS Sprinter Siemiatycze POD
39 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
40 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 UKS Wiking Rychnowy POM
41 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 MICKIEWICZ Kinga 2006-06-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
43 MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 MUKL Brodnica KPO
44 MON Julia 2005-03-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
45 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
46 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
47 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 KS Maków Biega MAZ
48 NOWAK Kamila 2003-09-12 OKS Skra Warszawa MAZ
49 ORZECHOWSKA Michalina 2005-07-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 OSTAPOWICZ Angelika 2005-02-15 UKS Technik Augustów POD
51 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
52 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
53 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
54 PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 MUKL Brodnica KPO
55 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
56 PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 MLKS Ostróda WMZ
57 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
58 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
59 PRZYBYSZ Natalia 2001-09-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
60 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
61 SAPKO Marta 2003-08-15 KS Agros Zamość LBE
62 SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
63 SIKORA Weronika 2005-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
65 SOBIECH Alicja 2003-01-18 OKS Skra Warszawa MAZ
66 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
67 SPURTACZ Daniela 2004-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
68 STENZEL Amelia 2003-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 STÓJ Alicja 2001-03-23 SKLA Sopot POM
70 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
71 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
72 SUTKIEWICZ Wiktoria 2006-03-13 PLKS Gwda Piła WLP
73 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 SKLA Sopot POM
75 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Ostrołęka MAZ
76 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
77 TERCJAK Sara 2003-03-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
78 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 UKS Technik Augustów POD
80 WAJER Daria 2003-12-18 LUKS Start Nakło KPO
81 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
82 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
83 WÓŁKIEWICZ Paulina 2004-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
84 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
86 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
87 ŻBIKOWSKA Monika 2004-09-18 SKLA Sopot POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.06355881690979sekund