MARSZELEWSKA Joanna
2004-05-10
MKL Jurand Szczytno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Zuzanna
2003-02-15
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AKSAMITOWSKA Wiktoria Izabela
2003-08-07
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRYSZCZYK Inga
2004-02-11
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTOSZEWSKA Maja
2004-03-06
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
AUGUSTYNIAK Kinga
2003-01-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANACH Patrycja
2002-01-11
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANASIEWICZ Magdalena
2005-07-03
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARTOSIAK Zuzanna
2003-01-03
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BEREDA Zuzanna
2007-02-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BERLIŃSKA Aleksandra
2003-05-09
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIELAWSKA Paula
2004-03-03
MKS Syrena Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIELSKA Edyta
2001-06-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BIELSKA Oliwia
2003-05-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOIKO Marharyta
2004-03-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BORZĘCKA Klaudia
2004-03-22
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRAUZE Antonina
2005-06-28
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUJAROWICZ Joanna
2003-01-14
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BURLEWICZ Barbara
2003-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHARKIEWICZ Wiktoria
2003-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHMIELEWSKA Aleksandra
2003-07-12
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHYCIŃSKA Julia
2002-04-20
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CIBIŃSKA Hanna
2005-08-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CIESZEWSKA Aleksandra
2008-06-09
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZERNIAK Antonina
2005-11-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZUBIK Bogumiła
2004-05-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DADACZ Nikola
2003-10-04
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DEBERT Oliwia
2005-09-04
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DOBROWOLSKA Martyna
2003-07-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DROŻYNER Oliwia
2003-05-06
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DRÓZD Wiktoria
2003-05-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DUDEK Weronika
2001-11-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DUDINA Viktoriia
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DUDKIEWICZ Alicja
2002-04-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DUDZIŃSKA Klaudia
2005-02-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DYBICH Daria
2004-08-17
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DZIAŁOWSKA Dominika
2004-12-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FIGURSKA Weronika
2003-03-21
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FLASIŃSKA Maria
2005-11-30
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FRANCISZKOWICZ Ola
2007-08-21
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GAJEWSKA Alicja
2003-05-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAJEWSKA Zofia
2006-01-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GEJDA Ada
2007-03-04
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GŁOWACKA Martyna
2006-04-20
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GNIDA Magdalena
2004-08-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GNYP Alicja
2005-08-15
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GOŁˇBEK Gabriela
2005-02-04
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOTOWAŁA Laura
2005-01-11
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GÓRNIAK Małgorzata
2004-08-08
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRUCA Gabriela
2003-05-27
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRZESZCZYK Karolina
2004-04-05
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRZĘDA Emilia
2005-12-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GUBA Paulina
1991-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HAGLAUER Paulina
2003-08-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HALECKA Patrycja
2003-11-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HUSZCZA Julia
2007-04-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
IRCHA Diana
2002-08-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JACKIEWICZ Maja
2004-09-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAKUBIAK Paulina
2007-06-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JANIAK Magdalena
1998-08-18
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JASIŃSKA Natalia
2004-10-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JAWORSKA Gabriela
2005-05-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JĘDRZEJCZAK Oliwia
2004-03-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KACPURA Aleksandra
2004-02-13
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KACZMAREK Kinga
2005-09-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KACZOR Jagoda
2004-11-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KACZOROWSKA Julia
2003-09-08
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KADŁUBOWICZ Weronika
2004-04-25
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KAMIŃSKA Monika
1984-04-07
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAMIŃSKA Zuzanna
2006-06-01
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KANIOWSKA Weronika
2004-09-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KARDASZ Klaudia
1996-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KARGUL Ewelina
2005-08-21
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KAROLAK Weronika
2006-12-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KARWOWSKA Martyna
2001-09-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika
2005-11-17
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KICIŃSKA Anna
2005-02-11
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KLIMASZEWSKA Zofia
2005-01-08
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KLISZEWSKA Marta
2004-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KNIAT Zuzanna
2003-01-31
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOBZA Wiktoria
2003-05-12
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOŁDRZAK Julia
2003-12-18
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOŁODZIEJCZAK Patrycja
2006-04-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOŁODZIEJSKA Katarzyna
2006-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOŁODZIEJSKA Patrycja
2006-02-21
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOMINEK Paulina
2005-05-02
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KONDER Kinga
2005-10-14
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KONOPKA Zofia
2006-11-15
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KONSTANCIUK Aleksandra
2007-06-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOPTIAKOW Izabela
2009-09-09
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KORENDA Natalia
2004-01-25
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KO¦CIANEK Daria
2003-03-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KOTFASIŃSKA Katarzyna
2004-09-04
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KOTOWSKA Julia
2007-01-05
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KOVAL Maria
2005-09-22
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KRASOŃ Dominika
2003-05-16
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KROK Agnieszka
2004-08-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KROTOWSKA Nikola
2007-01-12
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KRZEMIENIEWSKA Agata
2005-02-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KRZEMIŃSKA Weronika
2004-09-13
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KRZESICKA Aleksandra
2005-01-17
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KUBIS Paulina
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KUCHARSKA Magdalena
2003-03-21
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KUCIŃSKA Klaudia
2006-01-04
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KULAK Miłka
2007-07-16
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KURDEJ Barbara
2003-01-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KWIATKOWSKA Kornelia
2004-08-19
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KWOKA Martyna
2005-10-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
LENKIEWICZ Alicja
2004-02-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
LEPA Roksana
2003-08-26
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
LEWANDOWSKA Oliwia
2005-06-07
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
LIGARSKA Paulina
1996-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
LIGMAN Patrycja
2006-09-09
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
LINOWSKA Rozalia
2004-10-04
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
LIPIEC Agnieszka
2005-06-08
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
LISIECKA Weronika
2006-09-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
LISOWSKA Zuzanna
2005-03-10
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
LOZOVYTSKA Anna
2005-12-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
LUBNAUER Julia
2005-04-06
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
LUDWICZAK Jolanta
2003-04-16
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ŁANGOWSKA Andżelika
2004-05-14
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ŁUKASZEWSKA Karina
2002-02-22
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ŁUKOMSKA Wiktoria
2002-11-23
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MALINA Martyna
2005-05-31
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MALINOWSKA Gabriela
2003-10-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MALISZEWSKA Marika
2004-08-09
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MAŁYCHA Kornelia
2004-11-21
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MANUSZEWSKA Zuzanna
2004-12-22
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MASŁOWSKA Gabrysia
2004-03-23
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MA¦LAK Małgorzata
2001-01-24
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MA¦LANA Zuzanna
2004-05-01
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MATUZNA Anastasiia
2003-11-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MELNYK Roksana
2003-03-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MENDYK Izabela
1998-01-27
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MICHALAK Karolina
2006-04-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MICHALEC Marta
2004-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MICHAŁOWSKA Julia
2006-03-24
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MIEDZIEWSKA Małgorzata
2006-09-28
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
MIELECH Gabriela
2007-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MIERZEJEWSKA Zuzanna
2005-12-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
MIESIKOWSKA Marta
2005-07-31
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
MIOSKOWSKA Aleksandra
2005-06-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
MORGAŁA Hanna
2004-05-30
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
MOSZCZYŃSKA Patrycja
2004-08-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
MROWIŃSKA Gabriela
2005-05-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
MUSIAŁ Sabina
2005-05-09
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
MYĆKA Klaudia
2003-06-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
MYSZYŃSKA Izabela
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
NALEŻYTA Michalina
2003-03-28
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
NAROŻNIK Zuzanna
2003-06-18
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
NISZTOR Kinga
1996-07-26
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
NOGAJ Maja
2005-09-09
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
NOWACZEWSKA Aleksandra
2002-10-31
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
NOWAK Dominika
2007-07-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
NOWAKOWSKA Julia
2004-05-03
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
OLAJOSSY Wiktoria
2004-03-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ORLIŃSKA Martyna
2003-09-29
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
OWCZAREK Anna
2004-08-26
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
PAC Andżelika
2004-04-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
PACE¦ Paulina
2005-07-06
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
PAŁASIŃSKA Małgorzata
2004-02-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
PAŁYGA Zuzanna
2005-02-25
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
PAWELSKA Natalia
2003-02-07
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
PECYNA Kinga
2005-04-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
PERZYŃSKA Julia
2003-05-19
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PIELECH Wiktoria
2005-11-22
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PIELKA Kinga
2006-07-20
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
PIETRASZ Karolina
2003-05-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
PIOTROWSKA Daria
2004-09-25
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
PIOTROWSKA Klaudia
2004-09-29
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
POBŁOCKA Wanesa
2005-01-02
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
POLAŃSKA Paulina
2003-09-11
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
POLKOWSKA Katarzyna
2006-02-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
PRYGIEL Martyna
2003-02-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
PRZYBYLSKA Wiktoria
2006-09-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
PRZYBYSZ Maja
2005-03-14
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
PRZYBYSZ Patrycja
2003-05-05
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
PRZYBY¦ Julia
2004-08-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
RACZKOWSKA Natalia
2005-07-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
RAKOWICZ Martyna
2003-08-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ROLKA Anna
2003-05-01
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
RÓŻAŃSKA Ewa
2000-12-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
RÓŻAŃSKA Katarzyna
2004-08-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
RUSS Julia
2005-12-06
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
RYKACZEWSKA Nicole
2007-12-30
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SĘKOWSKA Katarzyna
1982-03-27
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SIEMIŃSKA Daria
2002-05-10
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SIMON Zofia
2006-08-23
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
SKALSKA Oliwia
2003-02-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
SŁOCKA Julia
2001-02-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
SŁOWIŃSKA Julia
2002-04-18
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
SOBCZAK Wiktoria
2005-01-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
SOBOLEWSKA Natalia
2005-04-29
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SOKOŁOWSKA Małgorzata
2004-07-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
STARUCH Nina
2001-03-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
STRZAŁKA Aleksandra
2004-06-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SUŁEK-SCHUBERT Adrianna
1999-04-03
KS Brda Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SURA Kornelia
2002-06-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SUSKA Gabriela
2002-07-26
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SYGUTOWSKA Karolina
1993-12-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SZCZYRBA Aleksandra
2004-10-24
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
SZMIGIEL Monika
2004-09-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
SZYMANIAK Marcelina
2005-07-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
SZYMAŃSKA Hanna
2007-01-30
MKS Syrena Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
¦LEDZIŃSKA Martyna
2006-06-22
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
TADDA Liliana
2006-03-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
TARASIEWICZ Sylwia
2005-04-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
THRUN Iza
2005-05-03
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
TOROŃCZAK Aleksandra
2005-05-16
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
TRAN Dominika
2003-10-11
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
TRZONKOWSKA Beata
1995-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
TULIŃSKA Julia
2005-02-25
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
TYCZYŃSKA Zuzanna
2003-04-28
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
TYM Wiktoria
2005-07-15
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
URANOWSKA Marta
2005-06-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
URBAN Karolina
1998-10-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
USOWSKA Klaudia
2004-07-07
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WABIŃSKA Malwina
2004-07-31
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WAJSZCZYK Wiktoria
2002-11-29
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WANDEL Victoria
2006-04-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WARCHOŁ Beata
1998-01-20
UKS Orlik Pionki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WEBER Ewelina
2004-06-16
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WENDOWSKA Klaudia
2003-02-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WIJAS Wiktoria
2003-02-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WILCZEWSKA Natalia
2004-07-30
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WINIARZ Alicja
2006-03-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
WITKOWSKA Maria
2003-08-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
WOJTKUN Aleksandra
2003-06-21
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
WOLDT Sandra
2004-07-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
WOSZCZYK Ewa
2003-10-17
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
WO¬NIAK Dominika
2004-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
WO¬NICA Daria
2002-06-06
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
WÓJCIK Natalia
2005-07-06
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
WÓJCIK Weronika
2004-11-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
WRÓBEL Małgorzata
2005-11-17
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
WRZESIŃSKA Natalia
2004-03-18
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
WYGNAŁ Marta
2004-05-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
WYSOCKA Oliwia
2004-04-17
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
WYSOCZAŃSKA Iga
2007-02-24
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
ZABAWSKA Daria
1995-04-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
ZUBEK Joanna
2003-03-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
ŻAK Kaja
2003-01-06
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik