ĆWIKOWSKI Paweł
2004-09-01
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRULEWICZ Jakub 2005-05-14 UKS Technik Augustów POD
2 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
4 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
5 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BRYNDA Marcin 1988-12-06 LKS Korab Olecko WMZ
7 BUZUN Adam 2005-09-14 KS Podlasie Białystok POD
8 BZINKIEWICZ Kacper 2005-04-12 KS Podlasie Białystok POD
9 CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 CIELNIAK Dawid 2004-03-11 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
11 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
12 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 CZARTOSZEWSKI Patryk 2004-10-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 CZERNIEWSKI Karol 2005-12-18 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
15 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
16 DRABOT Kamil 2004-04-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
17 DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 KS Podlasie Białystok POD
18 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 SL GKS Olsza Olszyna DOL
20 FRĄC Kacper 2004-07-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
21 FUDALEWSKI Michał 2004-03-24 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
22 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
23 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
24 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
25 HANKOWSKI Tomasz 2004-02-08 MKS Juvenia Białystok POD
26 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
27 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
28 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
29 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 JANCZAK Kacper 2005-07-31 KS Agros Zamość LBE
31 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 KAPELA Wojciech 1999-11-20 niest. Białystok POD
33 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
34 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
35 KŁOSKOWSKI Ignacy 2003-03-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
37 KONOPKA Adam 2005-08-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
38 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
40 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Ostrołęka MAZ
41 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
42 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 KRUSZEWSKI Patryk 2004-05-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
45 KUCHARSKI Bartosz 2005-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
47 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
48 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
49 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 MIELECH Mateusz 2004-11-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
52 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
53 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
55 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
56 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 MKL Toruń KPO
57 POMICHTER Jakub 2003-01-15 UKS Technik Augustów POD
58 POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 POTOCKI Adrian 2003-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
61 PRUSINOWSKI Adam 2005-01-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
62 SADOWSKI Dawid 2001-07-04 KS Podlasie Białystok POD
63 SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
64 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
65 SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 SOBOTA Jakub 2004-04-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
67 STACHURSKI Jakub 2004-03-09 KKL Kielce SWK
68 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 STRZESZEWSKI Piotr 2004-04-20 KS Podlasie Białystok POD
70 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
71 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 TOLZDORF Szymon 2002-01-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 WISNIEWSKI Michal 2005-02-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
74 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
75 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
76 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
77 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 ŻAMOJTUK Maciej 2001-05-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12339210510254sekund