SEKRETARCZYK Tadeusz
1963-05-22
SST Gminy Pszczółki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BASA Przemysław
1973-12-16
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRĄCZYK Krzysztof
1971-07-20
MGLKS Grom Więcbork
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRZĘK Szymon
1987-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUJNOWSKI Artur
1987-09-05
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BURBLIS Łukasz
1989-06-13
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHOMICZ Tomasz
1976-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZAPIEWSKI Paweł
1996-03-29
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DOMINIAK Michał
1981-02-11
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUCHNOWSKI Łukasz
1984-09-26
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ELWART Roman
1972-06-02
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FALANDYSZ Damian
1987-09-19
UKS Kapry-armexim Pruszków
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GRABOWSKI Dariusz
1985-07-08
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRANAT Zbigniew
1959-08-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GULBIERZ Marek
1961-06-24
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANECKA Artur
1984-09-02
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JĘDRZEJKO Tomasz
1979-05-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KAMIŃSKI Zbigniew
1968-06-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KLEKOTKO Wojtek
1963-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KLIMCZAK Jacek
1990-11-21
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KNAST Sławomir
1986-09-29
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOMENDA Lech
1985-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KORAB Robert
1970-04-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KORCZAK Wincenty
1957-07-29
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOT Rafał
1979-12-21
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOZYRA Paweł
1996-08-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KUBISZ Tomasz
1976-04-24
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KUDŁAK Paweł
1988-01-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KUJAWIŃSKI Artur
1976-03-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŁUCZKOWSKI Zygmunt
1950-12-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MAŁYSZEK Leszek
1981-06-06
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MARCZUK Norbert
1991-08-30
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MAZUR Andrzej
1974-01-05
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MIELCZAREK Dawid
1982-07-24
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MIKULSKI Łukasz
1987-01-04
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MUZA Marcin
1986-03-12
Ultra Way Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
NAPIÓRKOWSKI Mariusz
1989-06-08
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
NIEDBAŁA Marek
1972-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
PAWŁOWSKI Tomasz
1979-10-07
KB Supermaratończyk Kościelna Wieś
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PIOTROWSKI Andrzej
1983-08-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PITALA Waldemar
1972-06-14
KS Żary Runners Team
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PUŁAWSKI Kazimierz
1963-03-02
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
RADOMSKI Grzegorz
1963-04-28
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
RADZIKOWSKI Andrzej
1981-04-01
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
RUTA Przemysław
1981-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
SKIERKA Grzegorz
1984-12-06
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SKOWROŃSKI Rafał
1982-07-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SKROBAŁA Dariusz
1979-12-31
KB Sobótka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
STODULSKI Krzysztof
1978-03-19
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
STYPUŁKOWSKI Dariusz
1964-03-04
Wieliszew Heron Team
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SZCZEPANIAK Mateusz
1991-08-31
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SZMYTKIEWICZ Krzysztof
1983-03-21
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ŚLEZIAK Jakub
1977-02-06
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ŚLĘCZKA Damian
1980-06-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
TARTANUS Andrzej
1978-03-26
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
TROJAN Karol
1984-11-03
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WALCZUK Marcin
1976-05-22
KS Sieradz Biega
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WERESZCZAK Andrzej
1977-03-20
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WĘGLIŃSKI Tomasz
1975-10-20
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WRÓBLEWSKI Andrzej
1966-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WRZEŚNIEWSKI Grzegorz
1978-05-01
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZATORSKI Marcin
1975-03-06
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŻYŻA Piotr
1977-08-31
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik