CYMBALIŃSKA Ewelina
2004-11-06
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ARKUSZEWSKA Julia
2006-11-28
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEDNARZ Daria
2004-12-24
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIESZ Julia
2004-08-08
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BŁAŻEJEWSKA Amelia
2003-03-31
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHOJECKA Olga
1997-06-30
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CICHOSZ Maria
2005-05-26
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZWOJDRAK Magdalena
2003-02-07
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DANKOWSKA Małgorzata
1984-08-30
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DREWNICKA Wiktoria
2004-10-04
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DROZDEK Marcelina
2000-10-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DYGULSKA Natalia
2009-08-31
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ELLWARD Agnieszka
1989-03-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FILIPIAK Wiktoria
2003-10-29
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FRIEBE Angelika
2004-08-03
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GLIŃSKA Natalia
2004-07-12
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GOŁˇBEK Alicja
2003-11-12
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GORZEJEWSKA Weronika
2007-07-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GÓRNICKA Karolina
2005-09-07
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GRALA Martyna
2004-02-03
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GRINHOLC Iwona
1975-09-07
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
HACZYK Marta
2003-03-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
HRYNIEWICKA Hanna
2004-05-30
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja
2004-02-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JANECZEK Amelia
2005-10-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JASTRZĘBSKA Małgorzata
2004-08-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KAMIŃSKA Laura
2006-09-24
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KANIA Martyna
2003-07-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KANIKOWSKA Weronika
2003-03-31
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KASPRZAK Amelia
2003-12-22
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KLISZ Kinga
2003-05-26
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOCIMSKA Dominika
2003-05-22
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOKOSZKA Karolina
2005-04-15
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOSIOREK Ewelina
2004-03-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOZŁOWSKA Julia
2005-01-12
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KRAWIEC Laura
2003-09-09
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRZYŻANOWSKA Izabela
2004-02-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KUCHAREK Ewa
2006-12-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KURPIOS Oliwia
2004-03-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LOREK Antonina
1995-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LUCHCIŃSKA Martyna
2005-06-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ŁOBACZ Patrycja
1977-05-21
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MADANOWSKA Maja
2007-10-31
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MARGIEL Maja
2002-04-27
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MORAWCZYŃSKA Jolanta
1968-03-22
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MUSIAŁ Sandra
2004-03-10
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MUSIOŁOWSKA Julia
2003-04-14
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria
2003-01-18
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ODZIEMEK Olga
2004-07-31
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PARAPURA Anna
2005-03-05
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PAWELSKA Natalia
2003-02-07
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PEKSA Danuta
2004-09-24
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
RACHWAŁ Patrycja
2003-10-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ROSA Marlena
2003-02-13
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ROSTOCKA Laura
2004-02-09
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
RYBAK Oliwia
2007-09-23
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SERAFIN Karolina
2005-05-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SIKORA Natalia
2007-01-24
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SKUP Wiktoria
2004-03-14
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SŁOBODA Aleksandra
2003-05-08
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SOBI¦ Anna
2004-07-21
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SOSZYŃSKA Martyna
2004-02-21
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SOT Julia
2005-07-22
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
STÓJ Natalia
2004-08-03
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SULIMA Martyna
2004-04-15
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SZCZERBA Aleksandra
2005-11-17
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SZKLARSKA Karolina
2004-01-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SZPARA Martyna
2005-03-17
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SZYDŁOWSKA Natalia
2006-08-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SZYMANOWSKA Aleksandra
2004-08-23
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
¦LEZIONA Katarzyna
1970-05-01
UKS Walker Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
TARNOWSKA Karolina
2003-08-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
TOCZYŃSKA Amelia
2004-08-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
TOMASIK Kinga
2004-11-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
TOMASZEWSKA Paulina
2006-09-20
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
TYLCZYŃSKA Wiktoria
2004-07-12
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WALASZEK Aleksandra
2005-11-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WALCZAK Weronika
2004-08-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WENDT Zuzanna
2004-09-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WEŻGOWIEC Magdalena
2003-08-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WICZKOWSKA Julia
2004-02-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WIDULIŃSKA Wiktoria
2003-09-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WIECZOREK Krystyna
2004-11-09
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WILK Weronika
2003-08-16
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WINTROWICZ Zofia
2003-01-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WI¦NIEWSKA Emilia
2005-02-04
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WOJTCZAK Paulina
2005-05-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WOLDAŃSKA Nadia
2008-09-10
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WO¬NIAK Anna
2004-07-17
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WRZESIŃSKA Katarzyna
1975-08-12
KS Ultra Team ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ZADRˇG Małgorzata
2005-01-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ZAKRZEWSKA Kaja
2004-12-29
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ZAKRZEWSKA Natalia
2004-07-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ZASADA Marta
2004-09-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ZDZIEBŁO Anna
2001-11-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ZDZIEBŁO Katarzyna
1996-11-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ŻELAZNA Joanna
2007-06-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ŻELAZNA Magdalena
2004-04-16
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik