KRZYWDZIŃSKA Zofia
2009-10-29
UKB Szubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWSKA Zuzanna
2008-08-14
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRULEWICZ Antonina
2011-11-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJCZAK Lena
2009-02-22
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANHALT Dobrosława
2010-01-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ARTERCHUK Polina
2009-09-27
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BABIŃSKA Julita
2009-07-11
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAJERSKA Eliza
2011-07-25
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BALCERZAK Barbara
2008-11-11
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BALINA Maja
2010-04-10
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARCZEWSKA Nina
2009-08-23
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTZ Ewa
2010-04-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BASA Hanna
2014-10-12
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BASIAK Emilia
2009-12-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BATKOWSKA Zofia
2009-07-16
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BAUZA Alicja
2013-10-17
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BIAŁECKA Maja
2012-03-14
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIENIEK Natalia
2010-06-17
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BISEWSKA Wiktoria
2009-01-07
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BŁASZCZYK Julita
2009-04-14
MUKS Kangur Żnin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BOGUS Antonia
2010-07-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BUJALSKA Nina
2009-06-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHODULSKA Natalia
2009-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZMARA Alicja
2009-11-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DALASIŃSKA Kaja
2010-01-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DĄBROWSKA Lena
2009-12-10
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOBRZAŃSKA Gabriela
2010-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DOMAŃSKA Julia
2008-11-21
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DUNAJ Sandra
2011-07-21
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DYGULSKA Natalia
2009-08-31
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DYNEK Kaja
2009-09-15
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ELUSZKIEWICZ Zuzanna
2009-06-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FAJTANOWSKA Marta
2009-06-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FIEGIEL Lena
2009-07-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FORGIEL Zofia
2009-01-08
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FREUND Agata
2010-04-24
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FUDZIŃSKA Zofia
2010-10-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FUTYMA Zofia
2011-06-24
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GAJOCH Weronika
2010-12-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GARBULSKA Łucja
2010-01-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOJŁO Jaśmina
2011-03-08
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GORZEJEWSKA Weronika
2007-07-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GÓRECKA Nikola
2010-05-28
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GÓRSKA Laura
2010-01-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GÓRSKA Monika
2007-09-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRUSZCZYŃSKA Urszula
2009-01-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRZELCZAK Kaja
2010-04-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HABERA Roksana
2007-01-02
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HOFMAN-KAMIŃSKA Maja
2011-12-16
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
HOMANN Agnieszka
2010-06-28
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
IRCHA Martyna
2009-04-26
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
IWAŃSKA Nicola
2009-04-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JABŁOŃSKA Martyna
2009-06-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JAKACKA Emilia
2009-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAKUBCZYK Amelia
2010-05-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JANKA Nadia
2009-10-27
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JANKIEWICZ Maria
2008-10-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JANKOWIAK Wiktoria
2011-11-17
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JANKOWSKA Katarzyna
2008-02-11
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JANKOWSKA Olga
2009-05-04
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JANUS Maja
2008-06-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JAROCH Judyta
2006-05-08
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JASIŃSKA Iga
2011-11-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JASIŃSKA Klaudia
2011-06-19
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JECHNA Oliwia
2008-02-27
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JEGER Liwia
2009-03-25
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JOSZCZUK Michalina
2009-06-08
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KALINOWSKA Marta
2009-02-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KALKA Zofia
2010-02-12
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAMIŃSKA Klaudia
2012-10-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KAMIŃSKA Patrycja
2008-07-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KAROW Natasza
2008-08-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KASPRZYKOWSKA Agata
2008-02-28
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KAZAŁO Paulina
2009-03-17
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KAŹMIERCZAK Kinga
2008-05-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KĘDZIERSKA Kaja
2010-03-10
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KIEDROWICZ Nadia
2008-04-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KLIMKIEWICZ Natalia
2012-04-19
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KŁOSOWSKA Aleksandra
2009-03-23
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOCZYWĄS Nikola
2009-06-21
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOGUT Klaudia
2009-02-09
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOPYSTECKA Maja
2009-07-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KORDYLEWSKA Maja
2009-03-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KORNACKA Zuzanna
2008-08-17
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOSTRZAK Anna
2010-01-26
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOWALIK Aleksandra
2002-03-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOWALSKA Patrycja
2010-06-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOWALSKA Zuzanna
2008-01-08
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRAJEWSKA Blanka
2011-04-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KRZYKOWSKA Martyna
2009-06-11
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRZYMIŃSKA Maja
2008-05-12
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KRZYŻAŃSKA Pola
2009-05-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KSIĄŻEK Zuzanna
2009-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUŁACZ Lena
2011-12-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KWAPICH Karina
2010-02-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KWIATKOWSKA Anastazja
2011-03-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KWIATKOWSKA Olga
2008-02-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LACH Agata
2009-07-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LADA Agnieszka
2011-01-30
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LADA Weronika
2009-02-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LANGE Marta
2008-01-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
LEDWOCHOWSKA Marcela
2009-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
LEWANDOWSKA Anna
2010-05-10
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LEWANDOWSKA Blanka
2010-11-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
LEWANDOWSKA Lena
2009-04-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
LUTOMSKA Natalia
2010-04-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŁAPIŃSKA Zuzanna
2008-12-28
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŁAŚ Marta
2009-01-27
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŁOSIŃSKA Łucja
2009-03-20
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ŁUGIEWICZ Julia
2009-05-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MACIEJEWSKA Aneta
2013-07-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MACIEJEWSKA Kamila
2009-07-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MAĆKOWSKA Martyna
2009-02-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MAJCHRZAK Lena
2009-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MALIŃSKA Zofia
2009-08-22
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MAŁKOWSKA Zuzanna
2009-01-02
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MANIKOWSKA Natalia
2009-04-28
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MAŃKOWSKA Olga
2009-02-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MARCHLEWSKA Pola
2011-03-22
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MATUSZEWSKA Maja
2011-06-21
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MICHALAK Amelia
2010-09-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MICHALSKA Aurelia
2010-08-18
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MOSAKOWSKA Łucja
2010-12-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MUZOLF Agata
2007-12-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
NARLOCH Julia
2009-06-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
NIEMIEC Maja
2009-05-05
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
NOCULAK Amelia
2009-07-31
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
NOWAK Dominika
2007-07-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
NOWICKA Marta
2009-08-30
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
OSSOWSKA Martyna
2009-05-20
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
OSTROMECKA Agnieszka
2007-03-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PANASENKO Anastazja
2009-01-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PARADECKA Kinga
2009-09-16
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PARADOWSKA Milena
2008-05-11
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PAWLICKA Edyta
2009-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PAWLIKOWSKA Aleksandra
2010-05-21
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PAWLOWSKA Oliwia
2008-01-29
LUKS Lidzbark Welski
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PĘCZAK Julia
2011-05-02
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PIECHNIK Maja
2014-02-21
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PILARSKA Lena
2010-05-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PIOTROWSKA Blanka
2009-06-13
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PIOTROWSKA Natalia
2008-01-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PLISZKA Maja
2009-12-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PŁACHECKA Aleksandra
2009-06-10
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PŁACHECKA Julia
2007-02-05
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PODLASZEWSKA Małgorzata
2009-06-18
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
POŁACZEK Marta
2009-05-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
POPIELARZ Kinga
2009-02-12
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PRZYBYLSKA Lena
2010-12-29
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PRZYBYSŁAWSKA Lena
2013-05-20
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PUDŁOWSKA Natalia
2011-01-10
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PYSZKOWSKA Magdalena
2010-03-10
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
RADZIECKA Nikola
2009-12-16
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
RADZIKOWSKA Zuzanna
2011-03-02
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
RAESE Julia
2014-08-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
ROGOZIŃSKA Justyna
2010-09-24
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
ROZMARYNOWSKA Oliwia
2010-07-06
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ROZMYSŁOWSKA Dajana
2009-08-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
RÓŻYCKA Urszula
2009-07-28
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
RYNKIEWICZ Lena
2009-12-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SEMPOŁOWICZ Jagna
2009-04-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SIEDLECKA Lena
2010-01-05
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SINKIEWICZ Alicja
2009-03-26
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SIUCHNIŃSKA Barbara
2007-07-08
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SKAŁA Zofia
2011-12-26
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SŁOMKA Gabriela
2009-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SMYK Kinga
2011-03-14
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SOBCZAK Agata
2009-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SPYCHALSKA Martyna
2012-06-06
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
STRZELECKA Iga
2009-11-30
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
STRZELIŃSKA Oliwia
2010-11-04
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SULINOWSKA Dominika
2011-08-23
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SULKOWSKA Klaudia
2010-02-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SUŁKOWSKA Kornelia
2009-11-05
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZATKOWSKA Aleksandra
2009-05-10
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZATKOWSKA Natalia
2009-01-25
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZCZAWIŃSKA Blanka
2009-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SZCZUPAK Beata
2013-10-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SZCZUPAK Magdalena
2011-01-07
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SZYMAŃSKA Anastazja
2012-08-25
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SZYMCZAK Klaudia
2011-11-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SZYMCZAK Natalia
2010-02-14
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SZYPURA Martyna
2009-03-27
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
ŚNIEGOWSKA Aleksandra
2011-01-14
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
ŚRAMA Julia
2010-08-01
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
ŚWIDER Aleksandra
2009-04-21
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
ŚWIEC Nadia
2008-05-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
TABASZEWSKA Laura
2009-05-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
TADEUSZ Adrianna
2009-02-13
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
TADYCH Zuzanna
2011-03-15
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
TALAR Anna
2008-09-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
THAMM Malwina
2010-09-02
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
TOMALA Wiktoria
2008-07-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
TOMASZEWSKA Zofia
2009-09-26
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
TUPIKOWSKA Jagna
2008-10-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
UFNAL Sandra
2009-12-17
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
URBAŃSKA Julia
2013-07-26
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
URSZULAK Blanka
2009-03-19
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WAJER Natalia
2011-08-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WALKOWIAK Urszula
2009-12-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WARMUZ Melania
2009-10-16
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WASZAK Alicja
2009-05-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WEŁNIAK Zofia
2009-01-10
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WESOŁOWSKA Wiktoria
2013-03-08
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WIELGOS Laura
2009-03-04
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WISNIEWSKA Nadia
2013-05-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
WIŚNIEWSKA Laura
2013-02-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WNUK Agata
2009-11-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WOJCIECHOWSKA Kornelia
2009-06-08
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WOJCIECHOWSKA Lena
2010-04-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WOJTECKA Zuzanna
2009-03-19
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WOJTKOWIAK Lena
2010-07-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WÓDZKA Aurelia
2010-01-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WÓJCIK Alicja
2009-04-09
KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WRÓBLEWSKA Maria
2009-02-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WSZOŁEK Marta
2009-08-06
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
ZABROCKA Oliwia
2008-04-22
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
ZAKRZEWSKA Maja
2009-10-18
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
ZAKRZEWSKA Marta
2008-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
ZAPARUCHA Kinga
2009-10-04
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
ZERA Alicja
2009-11-18
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
ZIĘTAK Melania
2009-07-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
ZINIEWICZ Nicola
2008-01-14
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
ZIÓŁKOWSKA Hanna
2010-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
ZUBEL Zuzanna
2008-08-02
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
ZYCH Julia
2008-01-08
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik