DĄBROWSKI Paweł
2003-07-13
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Maciej 2001-01-02 UKS Varsovia Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 UKB Szubin KPO
4 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
5 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
7 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
9 BARTNIK Marcel 2003-05-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
10 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
13 BUJNOWSKI Hubert 2003-10-25 UKS Czwórka Białystok POD
14 BURDZIŃSKI Patryk 2001-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
15 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
18 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
19 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
20 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
21 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
22 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
23 DACH Łukasz 2003-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
24 DANILCZUK Michał 2001-11-13 KS Podlasie Białystok POD
25 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 DUDZIAK Maciej 2003-05-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
30 DUTKIEWICZ Filip 2003-04-21 PLKS Gwda Piła WLP
31 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
32 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
34 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
36 GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
37 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
38 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
40 GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
41 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
43 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
44 HAJKOWSKI Dawid 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
45 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
46 JAMIOKOWSKI Paweł 2001-01-01 ZSE Białystok POD
47 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
48 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
49 JAROSZEWICZ Ernest 1999-08-10 MKS Juvenia Białystok POD
50 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 LKS Osuchów MAZ
51 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
53 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
54 KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
55 KILISZEK Mikołaj 2002-08-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
56 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
57 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
58 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
59 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
60 KOSIOR Mikołaj 2003-11-26 AZS UMCS Lublin LBE
61 KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 ZLKL Zielona Góra LBU
62 KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 RKS Łódź LDZ
63 KOWALSKI Piotr 2002-01-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
64 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
65 KOZELAN Hubert 2003-06-01 LKS Maraton Turek WLP
66 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 KS Agros Zamość LBE
67 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
68 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
69 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
70 KRYŚ Kamil 2003-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
71 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
74 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
75 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
77 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
78 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
79 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
80 MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
81 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
82 MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 OKS Skra Warszawa MAZ
83 MISZKE Patryk 2003-06-02 SKLA Sopot POM
84 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 NOWAK Jan 2003-02-17 OKS Skra Warszawa MAZ
86 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
87 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
88 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
89 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
90 PAPROCKI Mateusz 2003-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
91 PĘCZEK Adam 1972-01-14 RKS Łódź LDZ
92 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
93 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
94 PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 LKS Lubusz Słubice LBU
95 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 POPŁAWSKI Piotr 2003-07-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
98 PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
99 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
100 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS Łódź LDZ
101 RAFAŁO Eryk 2002-10-01 UKS Czwórka Białystok POD
102 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
103 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
104 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
105 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 SADOWSKI Dawid 2001-07-04 KS Podlasie Białystok POD
107 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
108 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
109 SIEŃKO Damian 2002-01-01 ZS Suchowola POD
110 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
111 SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
112 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
115 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
116 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
117 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
118 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
119 STYPUŁKOWSKI Tomas 2002-01-01 ZSR CKP Białystok POD
120 SUDOŁ Kacper 2003-02-15 LKS Lubusz Słubice LBU
121 SULECKI Mateusz 2000-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
122 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
123 SWOBODA Dawid 2003-12-09 MKL Szczecin ZPO
124 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
125 SZUBA Kamil 2004-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
126 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
127 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
128 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
129 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
130 TURAJ Mateusz 2002-02-18 AZS Łódź LDZ
131 UŚCINIAK Marcin 2004-05-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
132 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 WASIAK Piotr 2000-03-09 RLTL ZTE Radom MAZ
134 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
135 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
136 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
137 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
138 WIRA Kacper 2001-11-19 MKS Truso Elbląg WMZ
139 WITKE Jakub 2002-10-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
140 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
141 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
142 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
143 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1869261264801sekund