DĄBROWSKI Paweł
2003-07-13
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 UKB Szubin KPO
3 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
4 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
6 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 BARTNIK Marcel 2003-05-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
8 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
13 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
14 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
15 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
16 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
17 DACH Łukasz 2003-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
18 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
24 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
25 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
27 HAJKOWSKI Dawid 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
28 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
29 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
30 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
31 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
33 KILISZEK Mikołaj 2002-08-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
34 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
35 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
36 KOSIOR Mikołaj 2003-11-26 AZS UMCS Lublin LBE
37 KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 RKS Łódź LDZ
38 KOWALSKI Piotr 2002-01-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
39 KOZELAN Hubert 2003-06-01 LKS Maraton Turek WLP
40 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
41 KRYŚ Kamil 2003-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
42 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
45 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
46 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
48 MISZKE Patryk 2003-06-02 SKLA Sopot POM
49 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
51 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
52 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 PAPROCKI Mateusz 2003-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
54 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
55 PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 LKS Lubusz Słubice LBU
56 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 POPŁAWSKI Piotr 2003-07-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
59 PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
60 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
61 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS Łódź LDZ
62 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
63 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
64 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
65 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
67 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
68 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
69 SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
70 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
71 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
72 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
73 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
74 SUDOŁ Kacper 2003-02-15 LKS Lubusz Słubice LBU
75 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
76 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
77 SZUBA Kamil 2004-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
78 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
79 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
80 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
81 UŚCINIAK Marcin 2004-05-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
82 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
84 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11209201812744sekund