JURAK Bartosz
2003-03-11
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL ZTE Radom MAZ
2 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
3 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
4 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
6 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BRYNDA Marcin 1988-12-06 LKS Korab Olecko WMZ
8 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
9 CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 CIELNIAK Dawid 2004-03-11 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
11 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
13 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
14 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 DĄBROWSKI Dominik 2005-02-26 KS Zawkrze Mława MAZ
16 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 FIGAJ Sebastian 2002-05-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
20 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL ZTE Radom MAZ
23 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
24 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
25 IWANEK Dawid 2003-11-09 PLKS Gwda Piła WLP
26 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
27 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
28 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 LKS Osuchów MAZ
29 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
30 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
31 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
32 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
33 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
34 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
35 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
36 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
37 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
38 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 SKLA Sopot POM
39 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
41 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
42 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
43 MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
44 MEGIER Adrian 2005-12-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
45 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
46 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
47 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
48 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 OBARA Przemysław 1995-10-13 MUKS Płock MAZ
50 OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 OLSZEWSKI Wojciech 2007-12-26 CSiR Susz WMZ
52 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
53 PALIŃSKI Michał 2007-06-21 CSiR Susz WMZ
54 POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
56 POULAIN Kamil 1998-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
57 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
58 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
59 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
60 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
61 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
63 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
64 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
65 SKWARSKI Szymon 2002-01-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
66 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
67 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
68 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
69 TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
72 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
73 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 WOŁEK Dawid 2002-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
75 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
76 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
77 ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 OKS Skra Warszawa MAZ
78 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD
79 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.070353031158447sekund