LUCHCIŃSKA Martyna
2005-06-07
MKS Hermes Gryfino
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARCZEWSKA Anna 2005-11-30 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
2 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
3 BEDZYK Izabela 2004-04-06 MKL Maraton Świnoujście ZPO
4 BERKIETA Kamila 2004-01-03 KL Iskra Białogard ZPO
5 BIESZ Julia 2004-08-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
6 CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
7 CHOLUBOWSKA Aleksandra 2004-09-03 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
8 DOMARADZKA Olga 2001-06-04 RAZ Szczecin ZPO
9 DYMECKA Natalia 2003-07-25 MKL Szczecinek ZPO
10 FILOCHA Weronika 2004-07-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
11 FRANCZAK Natalia 2004-08-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
12 FRIEBE Angelika 2004-08-03 UKS Przełaj Żerków WLP
13 GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 MKS Sambor Tczew POM
14 GURAL Anna 2006-01-11 LŁKB Trucht Łobez ZPO
15 JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 KL Iskra Białogard ZPO
16 JASTRZĘBSKA Małgorzata 2004-08-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
17 KACZMARCZYK Aleksandra 2005-11-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
18 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
19 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 STS Pomerania Szczecinek ZPO
20 KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
21 ŁĄCZNIAK Kinga 2005-05-02 UKS Przełaj Żerków WLP
22 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
23 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
24 MURAWSKA Nikola 2005-06-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
25 OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
26 PAWLAK Roksana 2004-04-07 MKS Olimp Łobez ZPO
27 PAWŁOWSKA Oliwia 2006-10-16 UKS Barnim Goleniów ZPO
28 PIEC Tola 2008-10-06 LŁKB Trucht Łobez ZPO
29 POPŁAWSKA Martyna 2005-03-30 PLKS Gwda Piła WLP
30 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
31 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
32 PYTLARZ Wiktoria 2004-05-14 PLKS Gwda Piła WLP
33 RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
34 SERAFIN Karolina 2005-05-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
35 SŁOBODA Aleksandra 2003-05-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
36 SMOGUŁA Weronika 2004-09-13 PLKS Gwda Piła WLP
37 STRUGLIŃSKA Julia 2006-11-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
38 SUTKIEWICZ Wiktoria 2006-03-13 PLKS Gwda Piła WLP
39 SZACHEWICZ Joanna 2004-07-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
40 SZAFRAN Martyna 2006-04-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
41 SZCZĘŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
42 SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 MKP Myślibórz ZPO
43 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
44 TOBOŁA Blanka 2008-03-19 ULKS Barwice ZPO
45 TRUCHLEWSKA Karolina 2007-10-05 LŁKB Trucht Łobez ZPO
46 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
47 WALCZAK Weronika 2004-08-06 UKS Przełaj Żerków WLP
48 WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
49 WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
50 WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
51 WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
52 WIŚNIEWSKA Kinga 2005-06-27 LKS Zantyr Sztum POM
53 WRÓBEL Maja 2003-01-03 MKP Myślibórz ZPO
54 ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 LKS Fenix Słupsk POM
55 ZAJAC Joanna 2001-08-02 MKL Maraton Świnoujście ZPO
56 ZAKRZEWSKA Kaja 2004-12-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
57 ZAWALNIAK Wiktoria 2005-09-11 PLKS Gwda Piła WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.051254034042358sekund