KĘDZIA Kacper
2005-01-11
UMLKS START Wieruszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTCZAK Krystian
2004-09-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABIARSKI Radosław
2007-09-25
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJRASZEWSKI Tomasz
2006-12-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario
2005-03-04
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAUER Dominik
2004-02-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEDNAREK Bartek
2006-04-18
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BERNACKI Krystian
2005-02-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIAŁEK Kacper
2004-11-15
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIERNAT Maksymilian
2005-11-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BILIŃSKI Robin
2001-06-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIRECKI Bartłomiej
2006-02-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BŁASIK Adam
1995-06-14
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRACKI Jakub
2003-03-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BULIŃSKI Kacper
2004-03-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHAŁADZIŃSKI Oskar
2004-06-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZERNIK Karol
2006-02-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DAMSKI Mikołaj
2004-10-30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DATA Szymon
2002-09-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DIDYK Mateusz
2005-06-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DOŁOSZYŃSKI Dominik
2004-12-07
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DUMAŃSKI Krzysztof
2004-02-08
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DURLIK Jakub
2003-08-20
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DYBAŁA Michał
2004-08-05
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FALISZEWSKI Radosław
2004-04-17
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FORMICKI Mateusz
2005-06-20
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FURMAŃSKI Bartłomiej
2002-08-09
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GIDZIŃSKI Krzysztof
1959-01-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GLINKOWSKI Wiktor
2005-02-03
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GŁOWIŃSKI Bartosz
2004-02-24
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GONKIEWICZ Jan
2005-06-28
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRABA Jakub
2001-08-16
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRDEŃ Mateusz
2004-01-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GRINBERG Nikolas
2001-11-09
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HALUSHKO Dymytro
2005-02-12
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
HASIÓW Szymon
2005-03-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JANKOWSKI Jakub
2005-03-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JEŻYNA Maciej
2005-12-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JÓZEŃKÓW Andrzej
2002-07-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JURCZAK Jerzy
2007-07-14
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KACZMARCZYK Piotr
2004-06-18
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KĘDZIA Krzysztof
2000-11-14
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KLIMCZAK Maksymilian
2004-11-29
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KŁOSIŃSKI Szymon
2001-06-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOSUCIŃSKI Sławomir
1981-01-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOTYNIA Kacper
2003-03-18
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOWALCZYK Paweł
2004-02-18
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOZAK Marcin
2002-09-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KOŹLICKI Julian
2008-10-16
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUCIŃSKI Wiktor
2005-12-14
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KURDZIEL Robert
2003-08-28
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUZIAK David
2004-08-16
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LEWANDOWSKI Jakub
2004-11-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LEWANDOWSKI Norbert
2008-12-19
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LISZKA Nikodem
2004-07-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ŁUKASIAK Szymon
2003-07-31
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MALINOWSKI Michał
1983-09-17
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MARCISZEWSKI Igor
2004-01-16
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MEHLICH Piotr
2003-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MICHALAK Maciej
2005-05-02
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OBRZUT Kacper
2005-10-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
OLEJNIK Patryk
2003-10-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PAPLICKI Mateusz
2003-09-22
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PAWELCZAK Karol
2000-01-20
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PETKA Kamil
2006-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PIETRUSZKA Julian
2004-11-22
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PIĘTA Dawid
2004-05-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PROKOPOWICZ Patryk
2001-07-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PRZYBYŁ Antoni
2005-10-24
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
RUDNIK Piotr
2000-06-16
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
RYBA Kacper
2002-11-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
RYBAK Cezary
2004-05-22
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
RYSZEWSKI Maciej
2003-12-23
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SIUDAK Mateusz
2007-02-12
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SKRZEK Bartłomiej
2005-03-25
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SÓWKA Maciej
2004-08-07
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SZCZEPANIAK Jakub
2003-01-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SZCZERBA Kacper
2004-03-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZEWCZYK Kamil
2004-06-17
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZEWERA Paweł
1973-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SZYMAŃSKI Daniel
2005-05-22
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
TŁOCZEK Filip
2007-11-22
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
UŁAŃSKI Łukasz
2007-07-17
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WALCZAK Adam
2003-10-27
UKS Komar Strzelce Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WAWRZKOWICZ Mikołaj
2005-01-12
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WAWRZYNIAK Sebastian
2002-02-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WIDEŁ Marek
1968-01-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WIECZOREK Jan
2004-04-17
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WOLSKI Patryk
2002-11-01
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WYPYCH Michał
2006-02-20
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ZABŁUDOWSKI Oliwier
2005-06-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ZDANOWSKI Dawid
2003-02-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ZIĘTEK Leon
2006-06-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ZIMNY Wiktor
2006-08-25
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ZIOMKO Eryk
2004-03-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ŻACZKIEWICZ Wojciech
2004-04-23
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik