ERING Emilia
2005-11-04
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Patrycja
2006-01-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUGUSTINIOK Kamila
2006-01-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARSKA Aleksandra
2004-01-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BˇK Julia
2005-03-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEDNARZ Aleksandra
2007-01-23
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BŁAŻYŃSKA Anna
2005-11-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUBACZ Wanessa
2005-03-16
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CAŁUS Barbara
2004-01-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CENDROWSKA Sandra
2004-01-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CENKIER Weronika
2005-11-19
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHORTASZKO Wiktoria
2005-05-16
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHUDY Julia
2004-12-06
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CICHOCKA Anastazja
2004-02-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CICHOWSKA Laura
2007-06-13
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CICHY Laura
2004-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIEMIENGA Natalia
2005-08-15
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DEREJCZYK Adrianna
1991-01-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DOBERSCHUTZ Dorota
2004-03-21
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DRO¦ Olga
2004-10-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DUDA Patrycja
2007-05-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DZIADZIA Anna
2004-09-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DZIEKOŃSKA Maja
2005-08-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DZIUBA Natalia
2005-11-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DŻUMAŁO Oliwia
2003-01-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FILIPOWSKA Paula
2007-08-16
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FLORCZYK Zofia
2007-04-12
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FRˇCKOWIAK Julia
1999-11-06
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GAJ Joanna
2001-05-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GALA Julia
2006-02-08
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GALAT Alicja
2006-06-13
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GANCARSKA Amelia
2005-12-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GDYNIA Kinga
2007-01-31
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GIBAS Gabriela
2004-07-02
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GŁˇBEK Sabina
2004-08-20
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GÓRCZEWSKA Daria
2004-01-31
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GROSZ Kamila
2006-01-05
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRUSZCZYK Klaudia
2006-03-21
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GUZIUK Nikola
2006-05-31
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GUZOWSKA Martyna
2003-01-13
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
IWANOWSKA Paulina
2005-01-07
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JABŁOŃSKA Aleksandra
2004-03-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JANISZEWSKA Maja
2006-12-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JANKOWSKA Magdalena
2006-11-11
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JAROŃ Zuzanna
2008-08-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JUNDZIŁŁ Maja
2005-05-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KACZMARCZYK Hanna
2006-09-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KALINO Natalia
2003-04-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KALINO Paulina
2006-07-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KALINOWSKA Agata
2005-03-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KARMELITA Julia
2007-06-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KATRYNIOK Roksana
2004-02-27
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAWA Martyna
2004-12-04
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KAZIMIERCZYK Zuzanna
2006-03-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KA¬MIERSKA Natalia
2005-04-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOKOSZKA Zofia
2004-12-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOŁODZIEJ Natalia
2004-01-02
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOWALCZE Alicja
2005-12-13
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOWALSKA Natalia
2003-02-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KROLL Paulina
2004-02-19
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KROMOŁOWSKA Iga
2005-04-24
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KRÓL Julia
2004-07-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KRUCZEK Martyna
2006-08-12
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KRZESAK Patrycja
2007-01-04
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUC Agata
2007-03-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KUCHNIA Karolina
2004-03-19
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUPCZAK Sara
2006-01-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KWA¦NIAK Oliwia
2004-10-08
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
LAJTNER Michelle
2004-09-29
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LAMBERSKA Wiktoria
2006-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LEGASZEWSKA Maria
2000-10-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LEMIESZ Aneta
1981-01-17
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
LESZCZYŃSKA Oliwia
2009-10-26
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
LE¦NIAK Matylda
2004-02-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
LIPIŃSKA Gabriela
2005-07-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
LISOWSKA Daria
2005-09-19
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LORENC Kinga
2004-06-19
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LUBIŃSKA Oliwia
2004-02-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ŁASZEWICZ Violetta
2009-05-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ŁOZIŃSKA Karolina
2002-11-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ŁUGIEWICZ Alina
2005-09-10
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MADUZIA Karolina
2004-07-09
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MAŁEK Julia
2007-01-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MARCIŃCZYK Izabela
2003-01-18
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MILICZEK Magdalena
2006-02-25
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MI¦ Małgorzata
2001-06-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MOJŻYSZEK Wiktoria
2004-04-23
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MOŃKA Katarzyna
2005-01-31
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MUCHA Kinga
2006-02-02
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MUNARI Sabrina
2005-12-07
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MYSIOR Julia
2003-10-03
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NARWOJSZ Nadia
2005-11-06
UKS Atos WoĽnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NIEMCZYK Wiktoria
2002-02-05
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NOSAL Amelia
2007-08-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NOWAK Aleksandra
2004-06-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NOWICKA Martyna
2005-08-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
OCHNICKA Natalia
2002-08-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
OSMAN Aleksandra
2007-02-11
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
OSMAŃSKA Oliwia
2006-02-06
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PALKA Zuzanna
2005-10-02
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PARYS Maja
2005-07-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PASTOR Agnieszka
1998-07-15
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PAWŁOWSKA Iwona
2003-01-14
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PECIAK Magdalena
1995-03-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PERZ Marianna
2004-08-03
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PICHITA Iga
2007-06-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PIECZARKA Magdalena
2005-05-21
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIENIEK Vanessa
2004-11-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIJET Izabela
2008-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIZNAL Weronika
2003-11-18
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PLAMINIAK Roksana
2005-03-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
POLIWODA Nicola
2005-11-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PYCLIK Joanna
2006-08-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
RAK Wiktoria
2005-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
RARÓG Aleksandra
2005-05-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
RODAK Weronika
2004-02-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ROJEK Natalia
2003-11-30
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
ROMBERG Karolina
2005-07-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RYGIEL Oliwia
2003-02-03
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RZYMAN Oliwia
2003-02-25
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SCHYMCZYK Kinga
2006-01-01
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SIKORSKA Marcelina
2006-08-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SŁOMSKA Magdalena
2006-03-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SMAL Aleksandra
2004-04-23
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SOCHACKA Julia
2007-04-25
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SOŁTYS Wiktoria
2006-04-04
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SOWULA Kinga
2005-04-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
STĘPIEŃ Dagmara
2005-06-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
STRˇCZEK Weronika
1999-06-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
STRONCZEK Natalia
2006-01-18
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SUCHARZEWSKA Agata
2007-05-22
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SUROWIECKA Klaudia
2005-02-08
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SZAREK Oliwia
2002-01-08
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SZARZYŃSKA Martyna
2004-08-17
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SZATNY Maria
2004-10-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SZCZEPANKIEWICZ Beata
2004-06-09
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SZCZEPAŃSKA Iga
2003-02-02
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SZOPNIEWSKA Zofia
2005-06-14
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SZOSKA Anna
2005-10-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
¦LIWA Julia
2003-10-14
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
¦LIWIAK Natalia
2004-12-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
¦LIWIŃSKA Emilia
2005-06-09
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
¦LUSARCZYK Oliwia
2003-06-26
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
THAMM Milena
2005-04-04
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
TKACZYŃSKA Helena
2012-04-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
TOKARCZYK Marta
2005-11-21
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
TOMALA Emilia
2004-11-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
TRˇBCZYŃSKA Nadia
2005-07-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
TYLUS Roksana
2004-11-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ULIŃSKA Otylia
2004-09-06
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
URBANIAK Kalina
2004-07-13
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WALICKA Anna
2005-08-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WEINERT Amelia
2008-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
WERESZKA Oliwia
2004-02-26
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WIENCIERZ Julia
2005-09-26
KS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WYDMUCH Michalina
2005-02-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
ZAGAJSKA Julia
2002-01-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ZAJˇC Zuzanna
2006-11-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ZAMOJSKA Lena
2008-03-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
ZARĘBSKA Hanna
2005-10-14
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ZWIERZYK Amelia
2007-08-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik