OLSZEWSKI Wojciech
2007-12-26
CSiR Susz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAKA Jakub
2003-06-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIEŃKOWSKI Marcin
2007-03-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIEŃKOWSKI Michał
2005-01-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CAŁA Krzysztof
2005-10-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHASZCZOWNIK Michał
2005-05-01
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DĄBROWSKI Dominik
2005-02-26
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DĘBEK Wiktor
2006-03-18
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
E A
2005-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FIJAŁKOWSKI Mikołaj
2005-04-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
IWANEK Dawid
2003-11-09
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JACKOWSKI Jakub
2005-06-29
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JANUSZEWSKI Igor
2005-04-17
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JURAK Bartosz
2003-03-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOLPERT Jakub
2005-10-04
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOSIOREK Stanisław
2006-09-26
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KOSTYRA Dawid
2007-05-17
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOWALSKI Marceli
2006-01-22
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KUCHCIŃSKI Seweryn
2008-05-22
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KUNCE Kamil
2005-12-18
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ŁASKOWSKI Filip
2005-01-17
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁOWICKI Michał
2004-10-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ŁUTOWICZ Marcel
2006-08-23
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MAJCHRZAK Wiktor
2003-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MAJEWSKI Dawid
2005-05-01
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MANIKOWSKI Miłosz
2006-06-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PALIŃSKI Michał
2007-06-21
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PAZIŃSKI Michał
2007-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PLETA Dawid
2005-05-30
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
REJCHEL Jerzy
2005-08-24
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RODZIEWICZ Michał
2005-05-06
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SMOLNICKI Bartosz
2004-10-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
STĘPIEŃ Mateusz
2005-08-13
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
STROMSKI Grzegorz
2005-01-06
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SZCZUBEŁEK Maciej
2003-11-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SZULC Kacper
2005-01-31
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SZYŁEJKO Dominik
2005-07-14
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
URBAŃSKI Patryk
2005-01-01
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
WAWRZYNOWICZ Dawid
2005-10-05
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WAWRZYNOWICZ Gabriel
2006-12-28
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WYSOCKI Adam
2005-07-27
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŻURAWSKI Bogumił
1959-04-14
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik