CZERWIŃSKA Natalia
2002-10-27
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
3 BORAWSKA Kinga 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
4 BOŻOMAŃSKA Alicja 2007-07-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
5 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
7 CELIŃSKA Gabriela 2003-10-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
9 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
10 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
12 GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
13 GŁOWACKA Amelia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
14 GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 GÓRNA Barbara 2003-01-28 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
16 GRANOWSKA Pola 2003-09-29 UKS Melo Błonie MAZ
17 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
18 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
21 KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-16 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
22 KARCZEWSKA Justyna 2002-09-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
23 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
24 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
25 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
26 KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
28 KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 KS Podlasie Białystok POD
29 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
30 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
31 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
32 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
33 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
34 MILEWSKA Joanna 2006-01-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
35 MULARZUK Natalia 2003-03-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
38 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
39 PAJEWSKA Maja 2003-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
40 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
41 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 PÓŁTORAK Klaudia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
43 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
44 RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 RÓŻYCKA Weronika 2006-11-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
46 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 KS Podlasie Białystok POD
48 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
49 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
50 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
51 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 ¦WIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
53 TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 UKS Otrębusy MAZ
54 WIDALSKA Marta 1976-03-18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
55 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
56 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
57 ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 KS Podlasie Białystok POD
58 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.057005882263184sekund