ARCISZEWSKA Maria
2007-04-01
OLA Podlaskie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 UKS Dąb Suchy Las WLP
2 BANY Adrianna 2007-01-09 UKS Filipides Teresin MAZ
3 BORKOWSKA Anna 2007-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
4 BRANECKA Nikola 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
5 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 OLA Podlaskie POD
6 CHOIŃSKA Julia 2007-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
7 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-07 MKS Piast Głogów DOL
8 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
9 DRYZEK Inka 2007-01-01 OLA Łódzkie LDZ
10 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
11 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
12 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 FALĘCKA Pola 2007-12-18 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
14 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
15 GAWLIK Lena 2008-01-01 OLA Pomorskie POM
16 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
17 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 UKL Ósemka Police ZPO
18 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
19 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
20 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
21 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
22 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
23 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
24 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
25 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
26 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
27 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
28 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
29 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
30 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
31 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
32 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 LUKS Boguszyce LDZ
33 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
34 OLCHAWA Róża 2007-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
35 OLCZYK Anna 2007-02-09 BKL Bełchatów LDZ
36 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
37 OSTASZYN Julia 2007-01-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
38 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
39 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 MKL Maraton Świnoujście ZPO
40 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
41 PESTKA Oksana 2008-05-01 OLA Pomorskie POM
42 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
43 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
44 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
45 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
46 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
47 SALNIKOW Pola 2008-02-18 OLA Podlaskie POD
48 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
49 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
50 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
51 SZOSTAK Oliwia 2007-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
52 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
53 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
55 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
56 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
57 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
58 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
60 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
61 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
62 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
63 ZOCHNIAK Amelia 2007-01-31 BKL Bełchatów LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.039551019668579sekund