MAJCHER Stefan
2010-01-29
UKS OSoT Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAUMERT Karol
2010-04-03
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOCIAN Kuba
2008-01-26
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BORYSOV Ivan
2006-06-25
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZOZOWSKI Franciszek
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRZOZOWSKI Wojciech
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BULIŃSKI Kamil
2013-07-02
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUZE Igor
2009-12-25
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CABAN Kacper
2008-07-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CACAJ Adam
2006-06-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHMURA Filip
2003-04-17
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CIERESZKO Alan
2006-04-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CISZONEK Bartosz
2009-09-04
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZARNECKI Oliwier
2012-03-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DARAŻ Mikołaj
2008-01-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DARLIŃSKI Dawid
2007-01-08
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DUCZMAŃSKI Mateusz
2008-07-02
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DUNDER Maciej
2007-04-25
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DWORNIK Dawid
2007-08-17
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FĄFARA Dominik
2007-02-22
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FĄFEREK Marceli
2012-02-17
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GAŁADYK Igor
2008-05-17
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GONDEK Marcel
2007-08-27
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GORCZYCA Jakub
2009-02-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRUDZIEŃ Adam
2008-09-15
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ILEWICZ Bartosz
2009-01-07
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JAŁOWICZOR Mateusz
2011-08-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JANDA Bartosz
1993-02-01
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JANIAK Marcel
2010-12-18
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JARMUŁ Piotr
2004-11-30
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JAROSZEWICZ Wiktor
2008-04-28
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JAŚKIEWICZ Marcin
2010-04-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JEZIORNY Patryk
2007-10-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JÓZEFOWIAK Bartłomiej
2009-01-05
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JÓŹWIK Daniel
2007-01-31
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KACPERSKI Wiktor
2002-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KALINICZENKO Daniil
2014-07-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KAMELSKI Szymon
2010-07-02
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KARBOWSKI Rory
2007-03-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KASPRZAK Bartosz
2009-01-10
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KASPRZYK Gabriel
2008-11-04
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KONIARSKI Stanisław
2009-03-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOPERA Marcel
2009-04-17
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOS Michał
2008-08-05
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZACZUK Jakub
2004-06-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOZACZUK Kacper
2004-06-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOZUB Marcel
2008-04-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRAWCZAK Maciej
2008-06-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRZESZOWSKI Igor
2008-06-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUDLA Nikodem
2000-07-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUNZE Kamil
2007-10-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUPCZYK Krzysztof
2008-03-26
GCKiR Konopiska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz
2005-11-25
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LEWANDOWSKI Tomasz
2010-03-31
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ŁOCHNICKI Jakub
2007-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŁUCZAK Hubert
2008-01-01
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ŁUKASZEWICZ-ALCARAZ Antonio
2010-04-19
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MACHNIK Miłosz
2009-07-20
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MAĆKIEWICZ Mateusz
2007-04-20
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MALINOWSKI David
2008-03-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MARAS Julian
2011-09-14
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MAZUR Igor
2009-05-09
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MIELCAREK Kajetan
2008-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MIELESZKO Jakub
2006-05-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MIKOŁAJCZAK Jakub
2009-11-08
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MILLER Igor
2009-05-14
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MOSKWA Mikołaj
2009-02-03
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MRÓZ Nikodem
2004-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
NARKIEWICZ Miłosz
2008-10-29
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
OLESZKIEWICZ Miłosz
2010-03-03
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
OPAS Szymon
2009-03-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ORJANIK Dawid
2004-03-12
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
OŻÓG Oskar
2008-08-28
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PALIWODA Bartłomiej
2006-02-20
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ROMEJKO Kacper
2008-09-21
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
RYDZEWSKI Kacper
2008-08-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SIURDYNA Robert
2009-01-17
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SKRABURSKI Bartosz
2011-10-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SMOLIŃSKI Michał
2003-08-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
STASIAK Oliwier
2007-06-19
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SUDNIK Filip
2009-03-12
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SUMERA Karol
2008-10-13
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZEWCZYK Mikołaj
2012-01-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZUSTAK Alan
2007-10-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SZYSZKA Leon
2011-11-21
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ŚWITOŃ Piotr
2007-07-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WAŁOWSKI Jakub
2006-11-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WECZER Adam
2010-02-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WIŚNIEWSKI Tomasz
2008-12-29
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WOJTOWICZ Szymon
2006-04-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WOŹNIAK Michał
2006-08-16
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WZIĄTEK Szymon
2007-03-26
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ZAPAŁOWSKI Filip
2007-04-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ZARZYCKI Stanisław
2008-01-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ZBOROWSKI Jakub
2011-05-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ZBOROWSKI Mateusz
2008-12-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik