MALINOWSKI David
2008-03-22
MKL Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
2008-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZEWSKI Jan
2008-01-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANIAK Miłosz
2009-01-02
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARABAS Szymon
2008-08-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAUMERT Karol
2010-04-03
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BĄCZEK Mateusz
2008-12-13
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELAN Dawid
2007-03-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIRBACH Wiktor
2007-09-17
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIZIO Mateusz
2008-12-16
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIZIO Szymon
2008-12-16
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁASZCZYK Emil
2007-12-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BŁĘDOWSKI Kacper
2008-08-20
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOCHNA Mateusz
2009-05-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOCIAN Kuba
2008-01-26
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOROWIEC Jakub
2009-10-21
LDK Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BORZĘCKI Jakub
2008-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BRZOZOWSKI Franciszek
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUZE Igor
2009-12-25
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CABAN Kacper
2008-07-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHARZYCKI Stanisław
2008-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHERNYSHOV Oleksandr
2007-04-01
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CYDZIK Jan
2008-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZECHOWICZ Konrad
2008-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DARAŻ Mikołaj
2008-01-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DARLIŃSKI Dawid
2007-01-08
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DŁUGOŁĘCKI Jakub
2008-11-10
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DOŁĘGOWSKI Sebastian
2008-01-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DONDZIŁO Oliwier
2008-08-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DUNDER Maciej
2007-04-25
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DYDO Michał
2008-05-31
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DZIĘGIELEWSKI Wojciech
2008-07-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FLOREK Igor
2009-10-10
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GAJEWSKI Kamil
2008-05-16
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GŁADKOWSKI Stanisław
2009-12-22
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GORCZYCA Jakub
2009-02-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GOWGIEL Kacper
2007-03-29
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRABOWSKI Ksawery
2007-06-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRALAK Franciszek
2008-08-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GRUDZIEŃ Adam
2008-09-15
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRZELAK Filip
2009-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GULBINOWICZ Antoni
2007-03-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GULKA Jakub
2008-11-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
HADUCH Krzysztof
2008-11-21
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HADUCH Michał
2008-11-21
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HOŁOBYN Łukasz
2007-05-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HRYNIEWICZ Przemysław
2007-09-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
IDZIASZEK Jakub
2007-07-31
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JAKUBÓW Konrad
2008-10-29
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JAŁOWICZOR Mateusz
2011-08-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JANIAK Marcel
2010-12-18
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JANKOWSKI Jarosław
2008-05-29
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JARMUŁ Piotr
2004-11-30
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAŚKIEWICZ Marcin
2010-04-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JORDAN Gabriel
2008-11-06
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JÓZEFOWIAK Bartłomiej
2009-01-05
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KACPERSKI Wiktor
2002-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KALINICZENKO Daniil
2014-07-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KAMELSKI Szymon
2010-07-02
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KARPIŃSKI Nikodem
2008-05-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KASPRZYK Gabriel
2008-11-04
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KASZKOWIAK Miłosz
2008-03-15
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KASZYŃSKI Dominik
2007-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KIERNOŻYCKI Michał
2008-09-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KILIŃSKI Mateusz
2008-02-16
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KIRIAKOU Kajetan
2008-10-30
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KISIELICA Maciej
2008-05-11
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KLEIBA Maciej
2008-01-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOLASIŃSKI Hubert
2003-01-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KONOPKA Oskar
2008-07-31
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KONTRONIEWICZ Krzysztof
2008-09-18
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOŃCZAK Kacper
2008-05-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOWALSKI Marcel
2008-03-19
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOZIEŁ Szymon
2008-08-31
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOZŁOWSKI Szymon
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KRAIŃSKI Klaudiusz
2009-02-17
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRAMARENKO Illia
2008-05-11
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRAWCZAK Maciej
2008-06-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRZESZOWSKI Igor
2008-06-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KUCHARSKI Antoni
2006-01-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KUCZYŃSKI Piotr
2008-11-30
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KUDLA Nikodem
2000-07-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUPCZYK Krzysztof
2008-03-26
GCKiR Konopiska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KWIATKOWSKI Mateusz
2008-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KWIATKOWSKI Maurycy
2008-03-03
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
LATOS Marcel
2007-05-17
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LINOWIECKI Jeremi
2007-01-18
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LITRA Bartosz
2008-10-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ŁABUZ Miłosz
2010-11-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŁOCHNICKI Jakub
2007-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŁUKASIK Adrian
2008-06-29
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŁUKASIK Mateusz
2008-06-29
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŁUKASZEWICZ-ALCARAZ Antonio
2010-04-19
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ŁYSKAWA Marcel
2009-05-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MAĆKIEWICZ Mateusz
2007-04-20
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MAJCHER Stefan
2010-01-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MAJEWSKI Mikołaj
2008-02-25
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAJEWSKI Szymon
2008-02-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MARCINIAK Olaf
2009-01-12
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MASSIEL Krystian
1997-03-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MAZUROWSKI Wojciech
2009-02-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MERESIŃSKI Kacper
2008-07-16
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MIKOŁAJCZAK Jakub
2009-11-08
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MIKOŁAJCZYK Nikodem
2008-03-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MŁYNOWSKI Stanisław
2005-07-12
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MRÓZ Dominik
2009-01-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MUSIAŁ Michał
1969-07-29
AMS Niemcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
NARKIEWICZ Miłosz
2008-10-29
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
NIEMCEWICZ Piotr
2008-01-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
NIZIOŁ Konrad
2010-09-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
NOWACZYK Michał
2008-08-14
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NOWAK Tymoteusz
2008-03-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
OCHERET Samuel
2008-03-25
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
OLESZKIEWICZ Miłosz
2010-03-03
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
OMILIAŃCZYK Oskar
2009-11-19
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
OPAS Szymon
2009-03-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
OŻÓG Oskar
2008-08-28
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PACHOLSKI Mateusz
2009-06-16
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PAPLICKI Wojciech
2008-05-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PAWLUCZENKO Szymon
2007-03-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PIASECKI Rafał
2008-03-28
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PIEŚLAK Patryk
2009-01-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
POCHWAŁA Tomasz
2008-09-02
UKS przy ZS Resko
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
POPIELARSKI Olgierd
2008-06-03
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PRĘDKI Tobiasz
2009-01-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PRZETACZNIK Adrian
2007-09-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PRZYSTUPA Jakub
2008-03-20
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PUZIO Oliwier
2007-07-26
MKS MOSiR Kętrzyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
RASZDORF Julian
2008-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ROBOTNIKOWSKI Natan
2008-07-25
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ROJEWSKI Adam
2012-02-28
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
RUDY Maksymilian
2008-07-31
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
RYBICKI Dominik
2007-03-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
RYDZEWSKI Kacper
2008-08-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
RYNKIEWICZ Michał
2008-08-17
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
RZEPECKI Dominik
2008-08-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SADZA Filip
2008-11-21
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SIUDA Krzysztof
2009-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SIURDYNA Robert
2009-01-17
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SKROBIŃSKI Arkadiusz
2000-10-01
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SŁOMSKI Kacper
2007-04-03
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SŁOWIŃSKI Wiktor
2008-06-15
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SMOLNICKI Łukasz
1995-01-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SOBCZYŃSKI Hubert
2008-04-11
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SOBIERAJSKI Antoni
2008-06-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SOLOMIJ Oleksandr
2008-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
STASZEK Igor
2009-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
STELNICKI Filip
2009-04-22
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
STRUSIŃSKI Kacper
2005-08-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SUDNIK Filip
2009-03-12
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SZWEDKA Nataniel
2008-01-31
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ŚWITOŃ Piotr
2007-07-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
TABAKA Marcin
2007-10-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
TEIXEIRA Jory
2005-10-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
TYBOROWSKI Antoni
2008-10-23
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
UDYCZ Artur
2003-11-04
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
UNIJAT Bartosz
2007-10-10
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WALAS Mateusz
2008-01-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WASILEWSKI Karol
2009-12-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WILGA Oliwier
2008-01-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WOJTASIK Aleksander
2007-08-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WYSOCKI Aleksander
2008-02-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WZIĄTEK Szymon
2007-03-26
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ZAPAŁOWSKI Filip
2007-04-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ZARZYCKI Stanisław
2008-01-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ZAWADZKI Piotr
2007-10-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ZBOROWSKI Jakub
2011-05-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ZBOROWSKI Mateusz
2008-12-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ZIMNIAK Nikodem
2007-06-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ŻUKOWSKI Bruno
2009-09-04
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik