GOŁĘBIOWSKA Zuzanna
2004-06-15
MKS MOS Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKA Zuzanna
2005-10-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Anna
2004-01-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJCZAK Natalia
2005-06-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARCEWICZ Daria
2003-05-30
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIEDA Beata
2007-01-22
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELSKA Edyta
2001-06-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BLOK Natalia
2005-09-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BLUM Łucja
2005-02-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BREZA Magdalena
2004-11-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRĘCZEWSKA Zofia
2004-01-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZĘK Paulina
1999-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRZÓSKA Jagoda
2005-04-29
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUDZIŃSKA Anastazja
2005-02-05
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUK Matylda
2005-04-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUSZTA Karolina
2004-03-23
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHMIELOWSKA Wiktoria
2004-12-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHOJKA Weronika
1997-06-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CIEŚLACHOWSKA Julia
2005-04-03
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CYMBALISTA Paulina
2006-08-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZERNIAK Zuzanna
2005-06-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DOKSA Maja
2005-04-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DZIADZIA Anna
2004-09-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FILA Urszula
2004-10-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GAMROT Zuzanna
2005-02-24
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GARYGA Natalia
2005-08-02
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GIELICZ Natalia
2004-01-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GŁUCH Sofija
2005-01-23
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GÓRECZNA Julia
2003-12-21
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GÓRKA Beata
2000-07-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GUT Agata
2004-06-21
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HOFMAN Julia
2003-01-25
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JAKIEL Gabriela
2005-01-17
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JUREK Konstancja
2006-04-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KADYŁO Zofia
2006-02-23
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KAMIŃSKA Dominika
2004-06-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KICIŃSKA Pamela
2004-01-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KISZKIEL Marta
2004-09-21
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KLAR Oliwia
2005-01-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOBA Zuzanna
2004-02-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KONIK Agata
2001-10-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOPEĆ Sylwia
2005-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOTOWICZ Anna
2004-08-05
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOZIOROWSKA Jolanta
2005-02-23
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZŁOWSKA Zofia
2005-07-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRAUSE Wiktoria
2003-08-23
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRÓL Zofia
2004-05-12
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRÓLIKOWSKA Małgorzata
2006-06-04
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRUK Julia
2004-01-07
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KRUPA Milena
2004-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUBIS Paulina
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUCIŃSKA Amelia
2002-06-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUNCEWICZ Tamara
2004-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KUREK Ewa
2002-09-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KUTEK Maja
2003-11-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LITWINIEC Karolina
2004-04-11
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LOSY Zofia
2007-05-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LÜDTKE Martyna
2003-02-13
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
LUDWICKA Oliwia
2004-12-02
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁOKIETKO Natalia
2004-02-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MARGASIŃSKA Karolina
2005-08-10
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MIAŻDŻYK Karolina
2004-05-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MŁOCEK Laura
2004-03-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MODRZEWSKA Iga
2006-01-20
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MOKROSIŃSKA Alicja
2004-06-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MROWIEC Wiktoria
2005-08-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
NAWROCKA Julia
2003-09-22
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NOWAK Natalia
2004-10-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PAJĄK Wiktoria
2005-01-03
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PAŁKA Martyna
2001-12-15
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PAWŁOW Nina
2002-09-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PICHUR Marta
2004-07-11
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PINKOSZ Julia
2004-08-31
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PODRUCZNA Julia
2005-04-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PRZYSTAŚ Anna
2004-05-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PUZIO Izabela
2004-03-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PYTEL Jagoda
2006-06-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
REMIŃSKA Wiktoria
2005-02-13
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ROLSKA Helena
2004-08-02
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ROZMUS Aleksandra
2005-08-15
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SAMIEC-TALAR Karolina
2004-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SETERA Amelia
2004-01-15
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SITEK Zuzanna
2003-08-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
STERENGA Martyna
2005-11-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZAFRAN Wiktoria
2003-05-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZAUER Anna
2005-03-26
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra
1997-09-10
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SZYDŁOWSKA Vanessa
2005-04-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SZYMSKA Amelia
2006-03-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŚLIWIŃSKA Emilia
2005-06-09
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
THEBLINE Elisa
2004-03-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
TRYBA Martyna
2006-11-17
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WITIW Miriam
2004-09-06
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WOJNOWICZ Weronika
2003-04-15
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WOJTECKA Natalia
2005-03-11
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WÓJCIK Alicja
2003-10-29
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WÓJCIK Natalia
2004-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ZDROJEWSKA Wiktoria
2004-10-07
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ZEMŁA Zuzanna
2006-08-26
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ŻABIEREK Nina
2003-03-26
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ŻABSKA Emilia
2004-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik